|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   opet trudna.....
13.3.2011 21:29:00   
danery
ne ja user posted image user posted image user posted image user posted image nego moja frendica...

ima curicu 2 tjedna mlađu od bejb i eto,opet trudna....danas mi rekla,baš sam se iznenadila user posted image
drago mi zbog nje,ali ja se ne mogu zamisliti opet sa user posted image nakon ovih par mjeseci dadiljanja user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: opet trudna.....
13.3.2011 21:31:31   
pepeljuga
Nisam se ni ja mogla zamisliti user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 13.3.2011 21:32:24 >


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: opet trudna.....
13.3.2011 21:33:50   
cuba
Ajme jesi me cimnila dobrouser posted image user posted image user posted image
Već se mislim klafra s nama u birtiji i mudro šutiuser posted image

A šta ja znam, ja se ne mogu zamislit kao trudnica još 2 naredne godineuser posted image  a da i ostanem u međuvremenu sve se to da izdržati i izorganizirati....
Ipak- hvala, ali ne hvalauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: opet trudna.....
13.3.2011 21:46:36   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja mislila ti trudna!!!user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: opet trudna.....
13.3.2011 21:49:56   
natalijax
u i ja mislila da si ti,meni je zbilja lijepo imati bebu,i svaka čat onim majkama koje odma ostanu trudne nakon jedne trudnoće,U ja se nebi mogla snačiuser posted image u toj skupini

< Poruku je uredio natalijax -- 13.3.2011 21:50:16 >

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: opet trudna.....
14.3.2011 8:32:26   
BUMBI
A budale,naravno da sam i ja mislila da si ti trudnauser posted image user posted image
Dobro si nas...user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: opet trudna.....
14.3.2011 9:26:04   
mikasb
sad sam se već zapitala da li si ti to trudna :D :D
normalno da ne možeš zamisliti, meni je prerano isto bilo i onda me jedan dan (nakon godinu i pol, malo više) puklo i onda sa poželjala drugo... treba puno vremena da budeš spremna... ;)

_____________________________

EMILY 15.03.2008.
FILIP 06.08.2010.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: opet trudna.....
14.3.2011 9:32:42   
emab
IZVORNA PORUKA: mikasb

sad sam se već zapitala da li si ti to trudna :D :D
normalno da ne možeš zamisliti, meni je prerano isto bilo i onda me jedan dan (nakon godinu i pol, malo više) puklo i onda sa poželjala drugo... treba puno vremena da budeš spremna... ;)


U potpunosti se slažem s tobom user posted image . Kad su me nakon malenog pitali kad ću na drugo, uvijek sam govorila - prvo ću koju godinu uživati, a onda me jednom samo puklo - i eto neće biti ni 2 pune godine razlike između njih...i da budem iskrena - JAAAAAAKOOOO sam sretna, ni jednom nisam požalila, bez obzira koliko mi je "teško" trčati sa trbuhom do zuba za sinekom user posted image user posted image

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu mikasb)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: opet trudna.....
14.3.2011 9:36:37   
nemammaste
Ma daj draga,skoro sam pala u nesvijest kad sam pročitala naslov! user posted image
Ne znam,i meni se to čini malo prerano ali vidim da su mnoge uspjele bez problema.Ja se ne mogu sad zamisliti opet trudnom user posted image

(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: opet trudna.....
14.3.2011 11:30:15   
tiny
ja sam razmisljala neki dan o tome i ako Bog da da zatrudnim sad,cim se beba rodi,za par mjeseci cu ici na trece,nikad vise ne bih cekala dugo.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: opet trudna.....
14.3.2011 12:00:23   
njanja
vražice jedna, namjerno si nas preveslala u naslovu user posted image


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: opet trudna.....
14.3.2011 12:59:08   
mikasb

IZVORNA PORUKA: emab

IZVORNA PORUKA: mikasb

sad sam se već zapitala da li si ti to trudna :D :D
normalno da ne možeš zamisliti, meni je prerano isto bilo i onda me jedan dan (nakon godinu i pol, malo više) puklo i onda sa poželjala drugo... treba puno vremena da budeš spremna... ;)


U potpunosti se slažem s tobom user posted image . Kad su me nakon malenog pitali kad ću na drugo, uvijek sam govorila - prvo ću koju godinu uživati, a onda me jednom samo puklo - i eto neće biti ni 2 pune godine razlike između njih...i da budem iskrena - JAAAAAAKOOOO sam sretna, ni jednom nisam požalila, bez obzira koliko mi je "teško" trčati sa trbuhom do zuba za sinekom user posted image user posted image


ja sam godinu i pol govorila da više nikad neću imati djece jer to strašno boli (porod) :D :D :D


_____________________________

EMILY 15.03.2008.
FILIP 06.08.2010.

(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: opet trudna.....
14.3.2011 13:04:43   
tinka25
Ja sam rekla ništa sl 5 god, pa evo me trudna, a Nikola mi je 9 mjeseci. Nikako nisam bila spremna niti sam to očekivala, ali dogodilo se. Da će mi biti teško, hoće. Ali u jednu ruku kasnije će biti super jer će biti mala razlika. Sve ima svoje prednosti i mane user posted image

_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

(Odgovor članu mikasb)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: opet trudna.....
14.3.2011 13:15:01   
emab
IZVORNA PORUKA: mikasb


IZVORNA PORUKA: emab

IZVORNA PORUKA: mikasb

sad sam se već zapitala da li si ti to trudna :D :D
normalno da ne možeš zamisliti, meni je prerano isto bilo i onda me jedan dan (nakon godinu i pol, malo više) puklo i onda sa poželjala drugo... treba puno vremena da budeš spremna... ;)


U potpunosti se slažem s tobom user posted image . Kad su me nakon malenog pitali kad ću na drugo, uvijek sam govorila - prvo ću koju godinu uživati, a onda me jednom samo puklo - i eto neće biti ni 2 pune godine razlike između njih...i da budem iskrena - JAAAAAAKOOOO sam sretna, ni jednom nisam požalila, bez obzira koliko mi je "teško" trčati sa trbuhom do zuba za sinekom user posted image user posted image


ja sam godinu i pol govorila da više nikad neću imati djece jer to strašno boli (porod) :D :D :D



user posted image user posted image user posted image  ja sad kad pomislim na tu bol, mislim si ma to i tak prođe brzo  jelda user posted image , al da me malčice frkica kad se sjetim dvoje male dječice -bome je! Al svejedno sam sretna što će biti tako mala razlika između njih i da će se vjerojatno super slagati i igrati - a gledajući malo dalje u budućnost odrasti će u isto vrijeme...pa će mama i tata i u tome uživati user posted image

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu mikasb)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: opet trudna.....
14.3.2011 14:24:27   
Točkica28
ma ja sam odmah znala da ova danery cima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: opet trudna.....
14.3.2011 18:14:43   
Ally
E..već sam krenula za mobitelom da ti čestitam.

Ne bih voljela sad ostati trudna. Preumorna sam, a želim i u drugoj bebi uživati. Sad tek slijedi najbolje jer sam sve prošla pa ću se moći malo više opustiti.

Čestitam tvojoj frendici.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: opet trudna.....
14.3.2011 18:21:11   
mamicaa
Vidim vidim, veliki broj onih koji te bolje poznaju pomislili su da si ti trudna....
....dobro je da iskoće ovakve teme da nas malo dignu.... oraspolože....user posted image mene jeeeee..... zanimljive su mi reakcije drugih....user posted image

(Odgovor članu Ally)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: opet trudna.....
14.3.2011 18:31:53   
danery
IZVORNA PORUKA: Točkica28

ma ja sam odmah znala da ova danery cima user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!