|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Utrogestan
27.11.2010 14:43:40   
tina1983
imam pitanje vezano uz utrogestan tablete dali ima ko iskustva sa njima prije trudnoće

< Poruku je uredio mariola -- 21.3.2011 13:52:20 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: helou
27.11.2010 14:44:52   
tina1983
ima li koga!!!!!???????

(Odgovor članu tina1983)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: helou
27.11.2010 14:44:52   
pepeljuga
Ja ne,nadam se da ce se javiti netko tko znauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu tina1983)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: helou
27.11.2010 14:45:58   
tina1983
UPRAVO TAKO

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: helou
27.11.2010 14:51:18   
ribica1
Ja sam utrogestane uzimala kad sam išla na IVF i to odmah nakon punkcije a nakon transfera tri puta na dan po dvije (vaginalno, nisam ih pila) i tako sve do 12 tjedna trudnoće!

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu tina1983)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE:UTROGESTAN
27.11.2010 14:54:07   
tina1983
JA MORAM POČETI PITI SUTRA NAVEČER PO DVIJE 10 DANA, CIKLUSI SU REDOVITI TO MI DAO GINEKOLOG RADI OVULACIJE, NADAM SE DA MI NEĆE NAŠTETIT DA NE ZATRUDNIM

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: RE:UTROGESTAN
27.11.2010 14:55:33   
tina1983
BRAVO ZA DVIJE MALE RIBICE, BLAGO TEBI, AJME MENI DA JE MENI TA SREĆA

(Odgovor članu tina1983)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: RE:UTROGESTAN
27.11.2010 14:56:27   
ribica1
Ma ne bi ti ih dr. dao bez veze, ne brini!!

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu tina1983)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: RE:UTROGESTAN
27.11.2010 15:00:51   
tina1983
PA DA I JA SI TO MISLIM, ALI ONO ŠTA JE NAJGORE, DVA GINEKOLOGA JEDAN MI DAO TE TABLETE A DRUGI MI REKO DA AKO HOĆU NEK IH PIJEM AKO NE NETREBAM DA MOGU PRIČEKATI SLJEDEĆI MJESEC, MA NEZNAM VIŠE KOME VJEROVATI, JA ĆU IH PIT PA ŠTA BUDE, A I TO ŠTO SI REKLA NIJE MI IH DAO BEZVEZE, NAJVIŠE ZBOG OVULACIJE, EH..... NADAM SE DA ĆU 13.12 SLAVITI DA NEĆU DOBIT MENGU, SVA SAM U TOMEuser posted image

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: RE:UTROGESTAN
27.11.2010 15:08:46   
pikachu
Ja sam ga koristila i prije trudnoće i za vrijeme trudnoće tako da ako ti je ginekolog tako propisao to je OK... user posted image  
Utrogestan je progesteron, odnosno ženski spolni hormon. Ovaj preparat se u oralnom obliku (uzimanje na usta) daje ženama koje imaju neredovit ciklus jer ne ovuliraju, kod pre-menstrualnih poremećaja, bolova dojki ili benignih tvorevina na dojkama, te krvarenja uzrokovanog fibromom. Vaginalni oblik se koristi kod prevencije abortusa te prilikom IVF-a (in vitro oplodnje). U trudnoći se koristi  kao dodatak progesteronu kojeg tijelo prirodno izlučuje kako bi omogućio pravilan razvoj posteljice. user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu tina1983)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: RE:UTROGESTAN
27.11.2010 15:13:25   
tina1983
HVALA TI MALO SI ME UTJEŠILA, MENE JE JEDINO BRINULO DA NEBI DOŠLO DO SPREČAVANJA ZAČEĆA, ALI AKO IH PIJEM U VRIJEME KOJE MI JE PROPISANO NEBI SMEJLO BITI PROBLEMA, SUTRA POČINJEM PA ĆEMO DA VIDIMO, CIKLUSI SU OK JEDINO OVULACIJA, A I NEKA MALA CISTICA KOJA JE VODEN  A I TREBALA JE OVIH DANA  PUKNUT, NIŠTA STRAŠNO, TAKO KAŽU NAŠI DOKTORI KOJI NI SAMI NEZNAJU ŠTA RADE!NAŽALOST
MA MENI JE BITNO DA ZATRUDNIM A ZA NJIH ME BAŠ BRIGA

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: RE:UTROGESTAN
27.11.2010 15:16:26   
pikachu
Upravo zato jer želiš zatrudniti, ginekolog ti ih je i propisao... Zato, samo naprijed...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu tina1983)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: RE:UTROGESTAN
27.11.2010 23:42:05   
Leptir5
utrogestan je progesteron,to je potpora oplođenom jajašcu,on spriječava pobačaj...nemože ti nikako naštetit

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: RE:UTROGESTAN
28.11.2010 15:38:43   
tina1983
super,ma bi će sve to ok,moram bit pozitivna,a i vidim da su i vaša iskustva ok!user posted image

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: RE:UTROGESTAN
30.1.2011 14:21:49   
mia.ivana
Ja imam pitanje! Bila sam na klomifenu i dobila utrogestan da pijem 10 dana po 2 ako dode do trudnoće da se zadrzi jer inaće već tri godine imam spoting prije M. Osmi dan mi je poceo spoting i ja sam ga nastavila piti i sad neznam sto mi je ciniti??? Ja mislim da je touser posted image , ali brine me dali moze bitiuser posted image ??? Ginekologica mi je rekla da bi user posted image trebala dobiti tek tri dana nakon prestanka s utrogestanom, a kod mene doslo dok sam ih jos pila...????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tina1983)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: RE:UTROGESTAN
31.1.2011 11:59:08   
heda
nisam bas sigurna sto bi bilo najbolje
kupi u ljekarni neki test koji moze pokazati skroz ranu trudnocu, pa napravi test, ako nemaju takav test, konzultiraj se s doktoricom, mozda da se napravi beta pa da budes sigurna,
Ako je ovulacija bila, 8dpo je vec moglo doci do ugnjezdenja i beta HCG bi mogao pokazati pozitivno
Nadam se da ce sve pokazati super, pozitivnu betu
Iz osobnog iskustva, to je razlicito, kod mene jednom dosla user posted image  tri dana nakon prekida utrogestana, jednom dosla dok sam ih jos koristila (vaginalno, sto kao, daje vecu koncentraciju na mjestu djelovanja) user posted image

(Odgovor članu mia.ivana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: RE:UTROGESTAN
1.2.2011 13:32:28   
mia.ivana
heda hvala ti na savjetu, ali stigla glupauser posted image , imam totalnu poplavu!!
Sad opet sve ponovo klomifen pa utrogestan! Jedina dobra stvar kod utrogestana je da ovaj mjesec nisam imala nikakve akne po licuuser posted image !!

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: RE:UTROGESTAN
1.2.2011 15:47:43   
heda
blago tebi, kod mene akne bez utrogestana, s utrogestana, u trudnoci ( koja je zavrsila missed abortion, nazalost)...user posted image
akne uvijek i svuda
ali sad mirujemo od pokusaja trudnoce, pa lijecim akne  user posted image

(Odgovor članu mia.ivana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: RE:UTROGESTAN
2.2.2011 11:17:25   
mia.ivana
Heda bas mi je zao... Koliko dugo se trudite? 

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: RE:UTROGESTAN
2.2.2011 19:38:54   
heda
dugo user posted image
dvije godine
ali jos uvijek imam nadu u uspjeh user posted image user posted image user posted image
nisam ja jos iscrpila sve svoje ideje user posted image user posted image
svaki se mjesec iznova nadam user posted image  user posted image
koliko dugo se vi trudite?

< Poruku je uredio heda -- 2.2.2011 19:40:20 >

(Odgovor članu mia.ivana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: RE:UTROGESTAN
3.2.2011 22:14:24   
mia.ivana
Mi već tri godineuser posted image
I ja se jos nadam ,ali me izluduje kad trebam dobitiuser posted image !!!! Nikako da NE DOĐE!!!
lagano me to ubija....

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: UTROGESTAN
11.2.2011 8:29:03   
corsa
bog ja sam nova ovdije i ja sam koristila utrogestan na 3 inseminacije . Bolji ti je ucinak kad ga stavljas nego da ga pijes .Meni nazalost sve tri inseminacije nisu uspijele ali on ti je dobar za podrzavanje trudnoce on održava plod.Ja ga sad koristim jer sam isla na ivf 3×2 ali ga stavljam i poslje ležim sat vremena....

(Odgovor članu tina1983)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: UTROGESTAN
11.2.2011 20:49:48   
heda
corsa...
zelim ti da uspije user posted image user posted image
to ti je prvi ivf? kad ides na betu?
mia.ivana,  zao mi je sto vam ne uspjeva user posted image
a jeste probali do sad nesto drugo osim klomifena? inseminaciju? Ivf?

< Poruku je uredio heda -- 11.2.2011 21:04:01 >

(Odgovor članu corsa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: UTROGESTAN
19.2.2011 16:45:02   
bombica
user posted image meni je prepisan posle iui samo jedan dnevno vaginalno...a vidim da nekii piju i po vise....

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: UTROGESTAN
19.2.2011 17:33:31   
heda
bombica ne brini
ja isto imala 3x2, vaginalno, ali i uz to prokrvarilo i prije bete user posted image
tako da ne brini previse o tome, smatram da, ako se mislim održati, bude se odrzalo i s tom tvojom jednom user posted image
navijam za user posted image  user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bombica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!