|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoca i hipotireoza
21.12.2010 16:23:09   
mamit
Trudna sam 5 mjesec a imam hipotireozu vec 1god.Svo vrijeme dr pokusava mi naci pravu dozu i ustabili ti mi hormon Tsh koji je u pocetku bio nad 60.Jako se bojim i zbog svoje bebe i posljedica na njuNisam  zadovoljna sa svojim dr. dali vi znate nekog dobrog endokrinologa u Zenici ili u Tuzli.  Dali neko od vas ima isti problem,kako se nosi sa tim i i trudnocom.Unaprijed hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudnoca i hipotireoza
21.12.2010 19:41:39   
lidac0605
I ja ti imam hipotireozu,otkrivenu prije 4 god,evo prije 6 mj sam rodila 4.dijete.U trudnoći ti se potreba za tiroksinom povećava,pa treba i povećavat dozu i držat tsh u granicama.Ja sam u trudnoći svaki mjesec vadila tsh i išla endokrinologu,al ja idem privat u Sunce...Bitno je držat bolest pod kontrolom i sve bu ok s bebicom.Sretno!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mamit)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudnoca i hipotireoza
21.12.2010 19:54:09   
mamit
Dali se Sunce nalazi u Hrvatckoj ili nedje u BiH?

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudnoca i hipotireoza
21.12.2010 20:34:10   
lidac0605
Hrvatska

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mamit)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trudnoca i hipotireoza
21.12.2010 20:52:33   
Gianna
Imaš polikliniku Sunce i u Zenici!! Na Meokušnicama !!!

Sretno!!!!



_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trudnoca i hipotireoza
22.12.2010 11:02:11   
mare00
Meni je hipotireoza otkrivena sada u trudnoci, iako sam je mozda imala i prije, ko zna!!!
Uglavnom svaki mjesec vadim nalaze, jedan mjesec budu dobri, jedan losi....kako mi je veca trudnoca povecavaju mi dozu lijeka euthyrox.....u mene je snizen hormon ft4. Isto me je strah da li to puno utjece na djete, iako kako sam napisala nisu mi uvijek  losi nalazi! Meni je moj doktor rekao da je sve uredu dok je to pod nadzorom i terapijama!!!

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trudnoca i hipotireoza
5.2.2011 18:06:54   
mamit
Jos uvjek sam u potrazi za novog endokrinologa ali uzalud.Cula sam da u Tuzli ima privatna ordinacija u kojoj rade muz endokrinolog a zena ginekolog.Dr Hajdar.Molim vas javite sta god.

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!