|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   trebam dobru ginekologicu
6.7.2009 17:10:50   
joszde
molim vas ako mi možete preporučiti dobru ginekologicu voljela bi da je žensko i da je mlađa da mogu sa njom o svemu popričati ,trenutno imam takvu ali je sestra užas i sve je tako malo stisnuto zadnji put sam čekala 3mj.da me naruči i došla tamo pa čekala 4sata da dođem na red ,mala čekaona i da hoćeš sestru nešto osobno pitati i nešto intimnije nemožeš jer nas kod nje još troje čeka ma užas pa zato ako zna neko nekog normalnog i normalnim uvijetima rada neka javi da se razumijemo sa doktoricom sa zadovoljna samo ovo drugo je koma i da je preko hzzo-a.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: trebam dobru ginekologicu
6.7.2009 17:13:01   
Candy
Joszde,ovdje smo pisale nešto o tome user posted image :

http://www.ringeraja.hr/forum/Ginekolozi_-_preporuke/m_31714/tm.htm


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: trebam dobru ginekologicu
6.7.2009 20:18:35   
miha
u dz švarcova je nedavno došla ginekologica,nama je držala predavanje na trud.tečaju,čini se ok,mislim da ne može imati više od 35,a došla je sa sv.duha,znači ima i kliničkog iskustva.
jedino nisam sestru vidjela,ne znam kakva je..

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: trebam dobru ginekologicu
6.7.2009 22:35:20   
joszde
ti imaš iskustva kod nje nije mi sestra ni bitna nego da imaš kada dođeš kod sestre barem malo privatnosti jel prima preko hzzo-a,jel mi možeš dati adresu jer meni mora proći godinu dana kod ove gdje jesam mislim da mi u 9mj.ističe tih godinu dana puno hvala.

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: trebam dobru ginekologicu
7.7.2009 15:41:12   
miha
ona je došla u ordinaciju preko puta mog ginića,to je dom zdravlja,prima preko hzzo-a.prostor i oprema nisu baš spektakularni,ali koliko sam vidjela imaš privatnost. adresa je švarcova 20,broj centrale 2350 100,ne znam direktan broj od dr-ice.

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: trebam dobru ginekologicu
7.7.2009 16:27:32   
miha
kad budem išla na kontrolu još ću ti malo detaljnije izvidit situaciju.

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: trebam dobru ginekologicu
20.7.2009 20:07:51   
miha
raspitala sam ti se,ova više ne prima pacijente,popunilo se..njena sestra je preporučila dr.icu u domu zdravlja borovje,kaže da je mlada i draga,a dom zdravlja novi i lijepo uređen pa bi trebala imati svoj komfor kod pregleda..ako želiš ići u borovje. dr. se zove Martina Žigmund

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: trebam dobru ginekologicu
26.9.2009 12:20:33   
uplašena
pitanje : preporučili su već tu doktoricu Martinu Žigmund? ima neko broj tel na koji ju mogu dobiti? kad god na net-u tražim izbacuje mi neke nebuloze i kaže da novi dom zdravlja uopće ne postoji user posted image


(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: trebam dobru ginekologicu
28.9.2009 14:12:11   
miha
moja sestra je njena pacijentica,pitat ću je ima li broj tel,jesi probala zvat 988? vjerovatno oni imaju broj,samo kažeš koji dom zdravlja i ime dr.

(Odgovor članu uplašena)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: trebam dobru ginekologicu
28.9.2009 14:31:41   
joszde
recite ako itko zna čula sam za jednu ginekologicu u vinogradskoj neznam točno ime košec ili košacki tako nekako pa ako itko zna da li se mogu tamo prebaciti i da li se dugo čeka da se dođe na red,i još me zanima da li itko zna koliko dođe pregled kod privatnika trudna sam još nisam uspijela biti kod svoje na pregledu ali jesam u bolnici ali kod moje doći na red to je ko dobiti na lotu pa bi na taj prvi otišla privatniku pa me zanima koliko dođe hvala.

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: trebam dobru ginekologicu
28.9.2009 14:34:48   
pepeljuga
kod privatnika ti je pregled oko 300-350 kn,ovisi kako koji....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: trebam dobru ginekologicu
28.9.2009 14:38:11   
anaxx
ja sam kod privatnika, moj pregled košta 200 kn

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: trebam dobru ginekologicu
28.9.2009 14:54:50   
plavka
ja sam ti cijelu trudnoču vodila kod privatnika....
pregled me je koštao 400,00kn

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: trebam dobru ginekologicu
28.9.2009 15:27:46   
joszde
a gdje se tvoj nalazi i kako se zove jel se dugo čeka za pregled

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: trebam dobru ginekologicu
14.10.2010 15:55:08   
gugolina
Vodi li tko trudnoću kod ginekologa koji ne na zamjeni u DZ Borovje umjesto dr. Martine Žigmund? Iskustva?
Postoji li tamo ultrazvuk? Jel se plaća?
Može li se tamo papa nadoplatiti pa da bude brže gotov?

Hvala

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!