|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   izlasci...
5.4.2011 17:27:20   
darica.marica
Bok!!! Zanima me kad ste prvi puta ostavile dijete da prespava kod nekoga (bake ili sl.) zbog izlaska, npr, svatovi ili tako nešto?? Jel ste se mogle opustiti ili vam je stalno dijete bilo u glavi?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: izlasci...
5.4.2011 18:00:22   
Marta j
Ja sa svog ostavila sa nekih 5mj mojoj mami a ja isla s prijama vani ispocetka mi opusstanje je malo teze islo al nakon dva pice lakse je.
Poslje je ostavao kada smo isli na vecera svadbe i lako se opustis.
Jer ti treba i malo vremena za tebe i muza il samo za tebe.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu darica.marica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: izlasci...
5.4.2011 19:45:01   
uciteljica
Prvi puta sam ju ostavila kad je imala dva mjeseca jer sam morala u bolnicu i tako sam bez nje provela 3 tjedna. Beskrajno sam bila tužna.

Kad sam ju prvi puta ostavila zbog gušta imala je 5 mjeseci i bez imalo grižnje savjesti sam s mužom otišla u kino. Paula je bila kod bake i dede koji su jedva dočekali da prespava, a ja sam si odgledala fil , pojela kokice i baš se lijepo provela. Misliš na dijete,ali kad znaš da je kod osobe kojoj vjeruješ  ne brineš.user posted image


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu darica.marica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: izlasci...
5.4.2011 22:01:49   
cuba
Ja sam tek prije 2mj prvi put izašla vani a R ostavila sa tatom kući. Naravno da mi je bio u mislima ali sam se toliko zaželila izlaska da sam se baš pošteno opustilauser posted image
Još ga nisam ostavljala da prespava kod bake...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: izlasci...
5.4.2011 22:33:06   
modesty blaise
ja sam prvo dijete ostavila mami sa 4 mjeseca jer smo išli na skijanje...a ovog sada još nisam ostavljala

oooo pardon sad se sjetih...ostao je S sa sestrom prije 2 mjeseca ali samo od 14h-22h jer smo išli frendu na svadbu , s koje smo se jako brzo vratiliuser posted image

< Poruku je uredio modesty blaise -- 5.4.2011 22:35:09 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: izlasci...
5.4.2011 22:49:47   
NIKy
ja sam svoju curku baki i dedi ostavila na 2 dana kad sam išla u zg k familiji,a ona je bila još majušna za tako dugi put (ne dojim)... falila mi je , naravno... a sada kada odem ja i mm na bicikle,ako joj je vrijeme za papnje il spavanje uvijek to spomenem dok smo u vožnji..dakle stalno mi je u mislima i ako izadjem samo na 2 sata


_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: izlasci...
5.4.2011 22:54:59   
Nika 24052006
Obadvije sam po prvi puta ostavila sa nekih 2 mj,mislim da je u oba puta bila svadba u pitanju.Naravno da mislim na njih i nazovem mamu pitati jel sve ok,ali nemam problem s tim,znam da su na sigurnom i da im ništa ne fali.Jedino uvijek kažem mami da mi pošalje sms kad zaspu,onda sam znam da sam totalno bez brige..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu darica.marica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: izlasci...
6.4.2011 8:08:01   
Točkica28
Nisam ga nikada ostavila preko noći, nego kad idem raditi i koma mi je

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: izlasci...
6.4.2011 8:11:26   
pincirotvajler
prek noći niti navečer nismo još,nebi ni mogla jer jako loše spava i bez sise nema uspavljivanja
nedjeljom je kod muževih na čuvanju oko 5sati preko dana i grozno mi je

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: izlasci...
6.4.2011 9:18:36   
njanja
preko dana sam ga ostavljala i ranije, ali baš da sam naveče izašla s curama van je kad je jan imao 15 mjeseci, ostavila ga s tatom....kod mojih da prespava smo ga ostavili tek nakon 2 godine.
kad sma bila doma na poroduljnom, željela sma što više vremena provesti s njim pa sam se nerado odvajala, a kad sam počela raditi, a jan u vrtić, to mi je odvajanje postalo još teže.. tek sam s 2 god počela opušteno odlaziti bez jana van i sad isto uživam kada odem, a jan ostane s tatom jer su njih 2 super kompa

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: izlasci...
6.4.2011 9:32:39   
mariola
S dva mjeseca bi svekrva došla kod nas i bila s njim, dok mm i ja odemo u kazalište,kino i sl. Pošto je on tad samo jeo i spavao, baka se nije baš umarala, on bi sve to prespavaouser posted image
A prvi put je kod nje prespavao s nekih 9mjeseci. Nisam dojila,on je spavao cijelu noć u komadu i svekrva nas je dugo molila da ga ostavimo a ne da ona dođe na par sati kod nas dok nas nema. Ako idem sama negdje vani, on i tata su pravi kompići pa mi ih nije problem ostaviti skupauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: izlasci...
6.4.2011 22:04:25   
dikac
imala je 4 mjeseca kad sam išla na vjenčanje. bila sam poprilično napeta tako da smo bili samo do 2h, ali i to je za mene bio veliki uspjeh.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!