|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zimska mama
4.6.2015 11:15:01   
ANGIII
Bok svima nova sam 😊 dali ima netko od zimski buduci mama termin mi 13.12user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zimska mama
1.7.2015 21:25:31   
Jezic123
Bok ANGIII, i ja imam termin oko 14.12.2015

(Odgovor članu ANGIII)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zimska mama
2.7.2015 8:41:08   
lidac0605
Djevojke,pridružite se zimskim mamama ovdje http://www.ringeraja.hr/forum/zimske-bebe-20152016_923567.html user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zimska mama
11.7.2015 23:55:37   
FIGICA FIFINANKICA
s prvim djetetom sam bila zimska mama,znači zadnje one najteže mjesece trudnoće sam provela kada je bilo najhladnije i to je definitivno naj,da mogu birat opet bi tako,u šetnjice smo krenuli tokom veljače i nadalje

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!