|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čime njegovati prve prištiće?
16.7.2010 10:14:38   
Zvonki
Kako primjećujem na svojoj najstarijoj prve prištiće, zanima me, imate li savjet čime čistiti ličeko a da je na prirodnoj bazi, dakle neagresivno i bez kemije. Čisto da polako počne usvajati naviku brinuti se o koži. Možda nekakav prirodni sapun? Primjećujem također da joj se vlasište masti user posted image  Ja sam cijeli život imala problema sa masnom kožom, kosom i aknama. Nema toga što nisam probala. Pa razmišljam da je možda sve to bilo preagresivno? Možda je bio dovoljan neki blagi preparat i topla voda? Ovako sam razvukla borbu s aknama do svoje skoro 30-e user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Čime njegovati prve prištiće?
16.7.2010 10:18:35   
FIONA
young der krema i losion ne gel...kosta ti svako po cca 15 kn u apoteci...samo OPREZ! staviti na prištiče ne na cijelo lice jel isušuje...samo ako se jako masti i ako ima akne onda po cijelom...ja ga koristim od osnovnjaka...evo sad sam i kolegivi preporučila na psolu i zadovolja a malo košta...probaj te!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Čime njegovati prve prištiće?
16.7.2010 10:20:43   
Zvonki
Nekako mi je mlada (9,5) za takve stvari. Baš sam od tebe mislila dobiti možda neku preporuku za lush sapun ili sl. Ili možda sapun nije pogodan za takvo ličeko? Iako joj se ne masti koža na licu user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Čime njegovati prve prištiće?
16.7.2010 10:42:37   
FIONA
a ne ne...to je meni preporučila baš moja liječnica...ja sam uzimala one tekućine iz apoteke kaj slažu bistru i mutrnu pa se kombinira i sve i svašta jel moja mama je pazila jako od malena da ne napravim kratere ak me krene s tim po licu...tako sam ti ja sprobala sve i svašta...krema nije agresivna samo kažem da ako nema masnu kožu ne treba na cijelo lice...evo to linkić...

http://www.alkaloid.com.mk/content.php?id=349&parent_id=323&from=left


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Čime njegovati prve prištiće?
16.7.2010 11:13:04   
tiha
ja sam njihov puder prvo pocela koristit kad sam pocela sa sminkicama....svi njihovi proizvodi su jako dobri i nisu uopce agresivni!

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Čime njegovati prve prištiće?
16.7.2010 11:15:13   
malica
nepisano pravilo je da se lice ne pere sapunom. Taj trenutak nakon pranja je super, ali previše isušuje. Što se tiče Lusha, od pubertetskih dana sam nezadovoljna njima. Preagresivni za mladu kožu, a o prirodnosti bi se dalo razglabati. Dobila njihov gel za tuširanje, i nije niš prirodniji po sastavu od Nivee ili sličnih. Iz vlastitog iskustva, treba paziti da ih ne istiskuje jer tek tada nastaju problemi. Možda za početak neki blagi gel za umivanje, ili nešto na vaticu, al bez alkohola (što joj više paše) i nešto što se stavi samo na prištić npr. klindamicin (jeftin, učinkovit). uf razumijem kako joj je, i ja sam već u toj dobi imala problema....

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Čime njegovati prve prištiće?
16.7.2010 12:28:02   
Zvonki
Pošto nije skupo kupit ću pa mogu i ja koristit uz nju user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Čime njegovati prve prištiće?
16.7.2010 12:34:16   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Pošto nije skupo kupit ću pa mogu i ja koristit uz nju user posted image


pa dapače...svi koji trebaju...user posted image ...moju krade mm


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Čime njegovati prve prištiće?
16.7.2010 13:52:48   
Njofra
young derm krema i losion ne gel
Hvala ti Fi na savjetu i moja klinceza je dobila po par prištića, mislim nije strašno ali vidim da ju smeta i već je gledala po dm-u neke korektore da se ne vide ali sam joj rekla da ništa ne kupuje na svoju ruku jer je ionako alergična na svašta.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Čime njegovati prve prištiće?
16.7.2010 17:53:56   
ivanaa
Ja svom kupim Niveu young

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!