|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   adhezioliza prepucija
14.9.2010 12:20:43   
inna
danas smo Domijem bili na Rebru radi kožice na pišulincu. Doktorica je rekla da to mora ići do kraja i gotovo. Stavili su mu neku kremu da ga ne boli i sestra je lagano s gazom svu kožicu povukla prema dolje. Ispod je bilo toliko nečistoće da je to strava. Ja sam to čistila kako su mi rekli prije, koliko ide povuci i ne dalje. Sestra me utješila da nisam ja kriva, ne bi to mogla nikako sama očistiti. Uglavnom sad to moramo svaki dan 2x čistiti i mazati s nekom kremom da se ne upali. Ajmo, iskustva, koliko traje opasnost da to ne sraste ponovo. Strah me da će ga poslije boliti. Joj ti muški. user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: adhezioliza prepucija
14.9.2010 12:23:23   
Krky
Ja ću sa svojim na kirurko rješenje pod anestezijom, 2-3 dana bolnice i boli i poslije više nema s tim problema.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: adhezioliza prepucija
14.9.2010 12:24:39   
Krky
ispravak:kirurško (Klaićeva), no mojem se 1/2 ne da baš nimalo prevući

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: adhezioliza prepucija
14.9.2010 12:33:07   
maja
E draga moja, to sada moraš svaki dan navlačiti pa ti neće više zarasti. Nou je boljelo samo taj dan, piškili smo u kadi sa vodom, mazala sam mu par dana sa kremom za oči i polako navlačila, sada uglavnom to radimo kad se kupamo

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: adhezioliza prepucija
14.9.2010 13:35:37   
Ninaa
Mali od šogorice je sad sa 15 godina morao na operaciju jel je sraslo pa koliko god to bilo bolno ili kaj već bolje da povlačite na vrijeme nek da treba kirurški. Nemam dečkića pa neznam, ali šaljemo vamuser posted image user posted image user posted image user posted image da ne boli

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: adhezioliza prepucija
14.9.2010 13:52:17   
pincirotvajler
ja nemam pojma jel mi dovoljno mu prevlačimo il ne..kod kupanja prevučemo kolko ideuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: adhezioliza prepucija
14.9.2010 19:42:55   
cokolada
obavezno povlaciti svaki dan, mi smo bili kada je imao 1,5 god, povukli smu mu do kraja, boljelo ga je i nije dao taknuti slijedecih dana i jedan kraj je ponovo srasao tako da cemo sada ponovo. ja sam mu potezala i redovito prala ali..najvaznije je prve dane ponovo povuci da ne sraste.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: adhezioliza prepucija
14.9.2010 19:49:31   
troubled
ajme....slabo mi je samo od čitanja....
blažene curice...
što me sve još čeka...uf.... user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: adhezioliza prepucija
14.9.2010 19:51:54   
Krky
Mojem ne ide nimalo, i dr-ica pokušala, ali ne ide, tak da mi moramo na "rec-rec". Tako je bilo i kod starijeg, dr. jedva na pregledu uspio prevuć, ali je to onda izgledalo kao kad vam se na prstu zaglavi premalen prsten, tak da su to riješili kirurški, malca oslobodili daljnje patnje (a i nas). Par dana malo osjetljivo i bolno, ali poslije nema brige.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: adhezioliza prepucija
14.9.2010 20:41:43   
natalijax
mog je isto peklo jedan dan,ajme ni ja neželim dalje čitat komentare naježim seuser posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: adhezioliza prepucija
14.9.2010 20:47:11   
Gogule
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ja nemam pojma jel mi dovoljno mu prevlačimo il ne..kod kupanja prevučemo kolko ideuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  takve smo i mi upute dobili još od patronažne i kod svakog kupanja smo navlačili (čitaj mm, mene je bilo strah da ga boli)user posted image ) čim je mogao sam to i danas radi al samo kad je u vodi. na sistematskom s 4 god. ped rekla da je super. Šogi to nije radila i pred godinu dana su išli na brzinsko "liječenje" i znam da nećak nije htio niti pišati iza toga

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: adhezioliza prepucija
15.9.2010 9:35:28   
inna
uf, koma nam je. Domi cijelo vrijeme plače jer ga boli kad piški. Kod svakog prematanja mlo prevučem da ne zaraste. tak su mi rekli da radim prvih 7 dana. urla svaki put da je to strašno. Danas sam plakala skupa s njim jer mi ga je žao, a ne mogu mu pomoći. user posted image Jadniče, cijelo vrijeme mi je na rukama i tako je tužan

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: adhezioliza prepucija
15.9.2010 12:23:31   
BUMBI
A joj baš mi je žaouser posted image user posted image user posted image
Mi zasad isto nismo imali problema,a nadam se da ni nećemo


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: adhezioliza prepucija
16.9.2010 12:44:11   
inna
Domi i danas plače kad piški. Siroče trpi dok valjda ne može više i onda piški tek toliko da malo isprazni mjehur. Pa koliko to traje? Mislila sam da će mu danas biti bolje. Čistimo to redovito i ne vidim da se upalilo, ali srce me boli kad ga vidim kako se muči. Strah me da od zadržavanja mokraće još ne dobije i upalu user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: adhezioliza prepucija
16.9.2010 13:05:57   
maja
Kad vidiš da piški stavi ga u kadu i poljevaj vodom pimpača dok piški, nama je tako pomoglo ili ga jednostvano stavi u vodu

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: adhezioliza prepucija
16.9.2010 16:14:46   
inna
da je ljeto to bi bilo lakše, ovako dok ga skinem on je već gotov i obješen na mene u suzama. Stavilo smo ga ujutro u kadu i popodne, a tako ćemo i navečer. Koliko bi to još trebalo trajati? Već smo na izmaku snaga. user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: adhezioliza prepucija
16.9.2010 16:18:48   
maja
vjerovatno kod svakoga drugačije, kod nas je bilo bolno samo taj dan tako da smo piškili u kadu, drugi dan je već bilo super, bez plačauser posted image
proći će, znaš i sama, samo nemoj odustati da nebi opet morali na povlačenje...mi smo imali kontrolu za 2 tjedna, jel imate i vi?

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: adhezioliza prepucija
16.9.2010 19:42:18   
inna
ne,samo su rekli da pazim da ne sraste. Njegova pedica mi rekla da dođem u petak zatvoriti bolovanje ako sve bude ok i to je to. Ljuta sam i na MM, on bi da ga sutra šibnem u vrtić, je baš bi ga teta stigla nositi i tješiti svaki put kad treba piškiti. Ma luda sam više, premorena jer cijeli dan visi na meni, sav je nikakav, boli ga siroče, a ja mu ne mogu pomoći. user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: adhezioliza prepucija
16.9.2010 20:36:23   
maja
ma znam, koma je to, a jel mu mažeš sa kremom?

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: adhezioliza prepucija
17.9.2010 19:44:08   
inna
da...prvo je dobio belogent, ali to je kostekoreoid i dosta ga je peklo, a i piše na njoj da se ne stavlja po spolovilu i djeci koja nose pelene, a nama je dali na Rebru user posted image . Pedici to sve rekla pa je rekla da ako su to oni dali da je to ok, ali ipak nama dala neku drugu antibiotsku mast. Danas mu je malo lakše, stavljali smo ga u kadu 4x da se popiški do kraja jer smo skužili da tamo ne može trpiti.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: adhezioliza prepucija
17.9.2010 20:39:11   
mamacita
Moji dvojica deckiju su imali kozicu odstranjenu prvi dan nakon poroda, i sve je super zaraslo nakon jedno dva tjedna, nakon toga uopce nisam imala problema kod pranja ili potrebe natezati dijete za vrijeme kupanja. Puno, puno higijenskije rjesenje. Ne znam da li bi to bio rutinski postupak u nasim rodilistima, jer ja sam svoje decke rodila u inozemstvu. Nadam se da ce se problem rijesiti sto prije.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: adhezioliza prepucija
18.9.2010 14:29:26   
pakić
Gogule, zanima me da li se tvom Roku skroz prevlači kožica? moj P ima 3 godine, i mi to radimo, u kadi, ja navlačim dokud ide... ali ne skroz, a ne želim siliti. Nemam pojmauser posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: adhezioliza prepucija
19.9.2010 9:37:11   
Gogule
IZVORNA PORUKA: pakić

Gogule, zanima me da li se tvom Roku skroz prevlači kožica? moj P ima 3 godine, i mi to radimo, u kadi, ja navlačim dokud ide... ali ne skroz, a ne želim siliti. Nemam pojmauser posted image
    joj Pakić sad se još smijem dok ovo pišem. Inače to je uvijek i sad vodio brigu mm jer je mene kao tebe bilo strah. sad ga pitam a on kaže nek tata skine gaće i pokaže mami kako treba biti.user posted image  uglavnom i nama fali još jedno 1mm da bi skroz prevukao glavić no ped je rekla da je super i da samo nastavimo, tako da nemaš brige ako to redovno radite naravno u vodi. niti nemoj siliti nego do kud ide ide... ako ga počne boliti znači da se pretjerala. malo po malo bit će sve višeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: adhezioliza prepucija
19.9.2010 9:44:11   
BUMBI
sad ga pitam a on kaže nek tata skine gaće i pokaže mami kako treba biti.


A jesam se sad nasmijalauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: adhezioliza prepucija
19.9.2010 11:31:54   
inna
user posted image user posted image user posted image zakon je. Iskreno, ja sam svog mm pitala jučer je to tak treba izgledati kad smo presvlačili Domija. Kao jel to sad ok? A on me samo blijedo pogledao i pitao pa dobro gdje ti gledaš...znaš mogla bi koji put i obratiti malo više pažnje na znaš koga user posted image user posted image user posted image Razvaljala sam se od smijeha

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!