|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   biskvit s vodom
9.9.2010 14:20:28   
Gogule
6 bjelanjaka -snijeg                 6 žutanjaka               6 žlica šećera               6 žlica brašna 1 prašak za pecivo 6 žlica mlake vode   sve smiksati i dodati kuhačom bjelanjke.     Ja sam sad za K,rođendan radila onog medu i za taj kalup sam sve išla po 9 i prašak i pol stavila. Vidjet ćeš da je super. još sam dodala u jedan dio kakao i onako zašarala pa je biskvit bio nešto kao mramorni nadam se da si skužila. Recept je jednostavan, al odličan. Meni još draži jer je od moje pokojne bake nasljedstvo.

< Poruku je uredio Gogule -- 9.9.2010 14:30:39 >


_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 14:23:06   
CallamityJane
bas zvuci obecavajuce gogs, cim isprobam javim ishod user posted image
volim ovakve recepte gdje sve ide u jednakom broju user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 14:24:40   
Gogule
ja obožavam ove na žliceuser posted image ajde baš probaj, vidjet ćeš kako je sočan

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 14:25:59   
FIONA
tak i ja radim....i nikad nemreš fulat...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
9.9.2010 14:26:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 14:46:27   
lilia
A cure jel vama tu nešto fali, šta ne ide nešto još gore?
To mi je kao da sam počela peći tortu i napol stala.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
9.9.2010 14:47:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lilia)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 14:49:15   
ZVRK
ja radim slično ali nema vode

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 14:50:10   
lilia
U onom prvom od Gogule to izgleda kao da je gotov kolač, još spominje medu, zato mi je upitnik ostao iznad glave. user posted image  Hvala.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 14:56:46   
Gogule
IZVORNA PORUKA: Gogule

6 bjelanjaka -snijeg                                                                                                  6 žutanjaka                                                                                                             6 žlica šećera                                                                                                      6 žlica brašna                                                                                                                                                  1 prašak za pecivo                                                                                                                           6 žlica mlake vode   sve smiksati i dodati kuhačom bjelanjke.                                                                                                                                                               Ja sam sad za K,rođendan radila onog medu i za taj kalup sam sve išla po 9 i prašak i pol stavila. Vidjet ćeš da je super. još sam dodala u jedan dio kakao i onako zašarala pa je biskvit bio nešto kao mramorni nadam se da si skužila. Recept je jednostavan, al odličan. Meni još draži jer je od moje pokojne bake nasljedstvo.


< Poruku je uredio Gogule -- 9.9.2010 15:02:13 >


_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 15:01:08   
Gogule
stvarno odustajem od lijepog stavljanja u red.user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 15:05:06   
lilia
nema veze, razumjela sam, hvala ti. Biskvit je super jednostavan ali mene zanima šta ide gore da dobijem medu? Ako je komplicirano nemoj ni pisat, prepisat ću si biskvit, trebat će mi za bilo šta.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 15:12:03   
Gogule
lilia ja imam kalup u obliku mede al je malo veći (možeš vidjet slike kod menne u albumu pod klarin 1 rođ.) pa sam zato duplala. a unutra sam stavila običnu kremu od. dr oetkera za kremšnite jer mi moja nije dobro ispala pa sam ju bacila (bila mi je prerijetka) i gore sam u biljnom šlagu otopila čokoladu i drugi dan kad se je ohladila ponovno smiksala kao šlag i namazala. Mogu ti samo reći da su svi pa čak i oni koji ne jedu tražili još. I tako i u ZG i Rijeci .                                                                                                                                         ako ti treba kalup ja ti ga posudim bez problema kad dođem kod mame. user posted image

< Poruku je uredio Gogule -- 9.9.2010 15:13:27 >


_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 15:34:49   
lilia
Super izgleda i zvuči, ne moraš mi posuditi kalup, hvala ti ali to će biti prvo na spisku za kupiti kad budemo išli na istočni dio grada u trg. centre.
Nadam se da ću ga naći. user posted image

Hvala na receptu i da znaš da si me "navukla" i ja bi radila onu Cvrčkovu kremšnitu ali sa petit berom jer mi kore nisu u blizini za kupit a ne peče mi se smrznuto lisnato tijesto. Idem sad tražit taj njezin recept i do dućana, malo sam skeptična prema onom gustinu ali na petitu će bit jednostavnije pa ako mi se ne svidi neću se namučit radeći ga a ako mi se svidi, mljac. Jedva čekam.
Opet ćemo ti i ja razmjenjivat iskustva u kolačima.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 15:55:19   
Gogule
user posted image user posted image  i meni je taj gustin upao u oko no vidjet ćemo. A za kalup kad god ti treba samo javi mjesec prije. ja sam ionako svaki 2 tjedan dole. i teško sam ga našla al jesam i to u kauflandu. zadnji put sam tamo uzela i kore za kremšnite šta ih radi pik.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 15:56:52   
lilia
Ok, znači u kaufland, hvala a sad gibam u dućan po sastojke za kremšnitu.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 16:06:20   
Gogule
ajde ajde i za svaki slučaj kupi gotovu smjesuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 22:06:50   
Gogule
lilia i komentari???? kakve su kremšnite, javljaj da bez veze ne kupujem gustinuser posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: biskvit s vodom
9.9.2010 23:17:40   
lilia
Ej, ma mrtva sam umorna. Muž je napravio nekakve police za ormare pa sam cijelu večer preslagivala robu, čak sam i sve ljetno-zimsko prebacila. Padam s nogu i malo ću pogledat tv i tu sa vama pročavrljati.

Ali sutra obavezno ide kremšnita na petit beru, kupila sam sve sastojke i napravit ću je sigurno.

A ti si baš lopuža, čekaš moj komentar pa da se ni ne upuštaš u bitku s gustinom.user posted image  

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: biskvit s vodom
10.9.2010 9:47:01   
Gogule
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!