|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ne mogu spavati!
13.12.2009 11:43:56   
Mishek
Danas sam opet do 11 bila u krevetu. Nikako se naspavati! Navečer dugo ne mogu zaspati, pa u krevet idem tek oko 1, pol 2, i onda se vrtim u krevetu, na leđima ne mogu spavati, trbuh me pritišće, na desnom boku me sve nešto boli, na lijevom ne mogu skroz nego nekako na stranu, jer me bebač udara da mu tak ne paše, pa moram na povišenom radi žgaravice. Uglavnom, na sto muka sam. Svaki dan se dižem iz kreveta ko da me netko tukao, umorna sam, a kao dugo sam spavala. Ne znam više kaj da radim. Imate kakve preporuke?
Btw, u 30. tjednu sam, ak to ima kakve veze.


_____________________________

Moje dijete = moja sreća
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ne mogu spavati!
13.12.2009 12:10:28   
ninolina
joj draga, mislim da smo se sve tak mučile. Meni je isto bilo koma, nikak na zelenu granu s tim.
Znala sam stavit jastuk među noge i tak spavati. Ćak sam jedno vrijeme metala jastuk tak da sam mogla na trbuhu spavati.user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ne mogu spavati!
13.12.2009 13:13:28   
Nika 24052006
Ja u prvoj trudnoći nisam imala takvih problema,spavala sam ko tuka,ali zato sada....Tek sam u 20.tjednu,a već me pati spavanje.Ne baš još kao tebe,ali slabo spavam,i kako kažeš budim se kao da me netko pretukao.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ne mogu spavati!
13.12.2009 14:13:35   
natalijax
prave muke

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ne mogu spavati!
13.12.2009 14:48:30   
Mishek
a baš sam mislila kak ću se sad naspavati prije nego bebač dođe, ne moram se dizati na posao i tak.
Naivka. user posted image


_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ne mogu spavati!
13.12.2009 14:50:45   
dami
Mislim da tvoja zadnja rečenica sve govori. Probaj uživati koliko možeš !user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ne mogu spavati!
13.12.2009 15:48:54   
xxl
Uzivaj sad kad se rodi,nema spavanja.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ne mogu spavati!
13.12.2009 17:12:49   
mikihg
Joj Mishek ja te skroz razumijem. Imam isti problem - isto mi je i s lijevim i desnim bokom. Ja čak i zaspem ali se budim nekoliko puta u noći pa ne mogu zaspati kad se probudim...totalno isprekidana noć. Onda zaspem ujutro i prespavam..užas. Ali kažu da će proći - da je to normalna faza ( bar ne moramo na posao user posted image user posted image ). Inače ja sam trudna puna 32 tjedna.
Kako ti je sa snovima? Moji su jako burni, onako pravi filmski...

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ne mogu spavati!
13.12.2009 18:50:36   
Ninaa
Bok draga! ja sam isto dosta teško spavala, ali kad sam zaspala spavala sam do 10, 11. Ja sam spavala stalno na lijevom boku tak mi je najbolje pasalo. Nadam se da će biti malo lakše i da ćeš se uspijeti odmoriti dok beba dođe? kak šećer?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mikihg)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ne mogu spavati!
13.12.2009 18:57:43   
martina87
oooooooooo ddddddddaaaaaaaa............znam kako vam je.....ooo da da da znam kako vam je;=))

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ne mogu spavati!
13.12.2009 22:01:56   
opic30
user posted image Mishek, imam isti problem. Evo sada počinje moje bauljanje i nekada traje do tri u jutro. Sva sreća pa je tu internet, inače ne znam šta bih radila. A u jutro se moram ustati da odvezem svog školarca u školu. I ako ne spavam cijeli dan, na večer opet ne mogu zaspati...već sam pomišljala da tražim svog dr-a normabele, možda bi mi pomogli user posted image ...aaaa izdržati ćemo mi to sve dok ne stignuuser posted image . želim vam svima dobar sanuser posted image

_____________________________

26.06.2001. Jo
15.02.2010. Ja

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ne mogu spavati!
14.12.2009 12:16:12   
Mishek
mikihg, snovi su mi isto tak filmski, sva sreća još nisam počela sanjati porod i to, al to koliko spavam, intenzivno sanjam i sve mi se čini realno i tak.
Martina, šećer mi jučer bio 8,9 pol ćuke nakon doručka, pa se ne zabrinjavam previše, ali pazim više nego inače.

Noćas sam išla u pol 3 spavat i okretala se stalno, sve me nešto stezalo u trbuhu, već sam se iskreno prepala. Nije ni čudo što sam u krevetu do 11 kad ne mogu normalno se naspavati.


_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu opic30)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ne mogu spavati!
14.12.2009 22:33:01   
mjesec
Dugo se nisam javljala,pozdravljm Vas sve.Ova je tema ko stvorena za mene.

Ja sam u 22.sedmici trudnoće.Od samog početka me bole ruke i noge pa onda trčim svaki čas u wc i naravno ne spavam.Toliko me zna boljeti da počnem da plačem a onda u jutro kad bi trebala da ustanem ja počinjem da spavam.Po danu ne spavam a kad noć dođe Boga molim da bar malo zaspim al ništa.Danas sam bila kod gin na pregledu i UZ pa sam ga zamolila da mi da bilo šta kako bi bar malo ublažili ovi bolovi.Dao mi je neke čepiće pa ću vidjeti večeras kako će biti.


(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ne mogu spavati!
16.12.2009 11:40:23   
Mishek
mjesec, bok user posted image

mene u zadnjih tjedan dana užasno bole ramena i nadlaktice, pogotovo dok spavam. Prvo sam mislila da sam zaležala ruku, al vidim da nije to to.
Jedva čekam još 8 tjedana. user posted image


_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu mjesec)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ne mogu spavati!
16.12.2009 14:39:24   
komarac1
joj mene isto muči spavanje! bez problema se namjestim al kad se oko 3 probudim jer moram na wc, ne mogu više nikako zaspat i tako već tjednima! al nadoknadim to prek dana! user posted image samo što je program na tv-u dosta loš od 3-5 po noći!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ne mogu spavati!
1.3.2010 14:15:39   
Anoniman
Niste jedine..Do 24-tog tjedna sam spavala 20 sati dnevno. Gdje sam sjela tu sam i zadrijemala.
A sad spavam po 4-5 sati po noći. Ništa ne pomaže, sve me boli. Naravno da user posted image  krene lupati
čim legnem, kad pomislim da je prestala ona krene ponovno!
Nema veze, još 2 mjeseca i onda ću izljubiti tu malu mrdulju. Neka ona pleše, onda znam da je sve ok!
Držite se, sve ove muke se isplate!!

(Odgovor članu komarac1)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ne mogu spavati!
1.3.2010 14:18:16   
mala pcelica
onda ces pozeliti da je jos malo ostala u stomaku jer je bila mirnija user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ne mogu spavati!
1.3.2010 14:21:42   
Anoniman
Znači imaš iskustva!?user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ne mogu spavati!
1.3.2010 15:31:56   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Graško

Znači imaš iskustva!?user posted image

dok je u stomaku bar ne plače user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ne mogu spavati!
1.3.2010 16:33:27   
adryosijek
ma i kod mene neznas dal od stomaka ili od neznam cega jedva zaspem i budim se rano a 33 tjedan samuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ne mogu spavati!
2.3.2010 22:19:05   
medomedena
a kaj da vam kažem u 36 tj sam , legnem na lijevi bok udara po rebrima, legnem na desni bok lupka pa imam osjećaj da ga gnječim, jastuk obavezno među nogama, na wc minimalno 3 puta, zna me čak probuditi bol kak sam se zaležala na jednu stranu, a iz kreveta se dižem između 10-10.30.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ne mogu spavati!
3.3.2010 12:04:37   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: medomedena

a kaj da vam kažem u 36 tj sam , legnem na lijevi bok udara po rebrima, legnem na desni bok lupka pa imam osjećaj da ga gnječim, jastuk obavezno među nogama, na wc minimalno 3 puta, zna me čak probuditi bol kak sam se zaležala na jednu stranu, a iz kreveta se dižem između 10-10.30.
meni isto tako nikako se namjestit kad pocne lupkat me strah da ju nisam nagnjecila pa lezim na ledima a nikako nevoomlim na ledima spavat strasno


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu medomedena)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ne mogu spavati!
28.4.2010 3:21:20   
dvorska luda
evo i jedne nove koja nemoze pavati... a "tek" je u 24.tjednu... zato pegla radi svaku noc. 
pozz svima

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ne mogu spavati!
10.6.2010 6:37:04   
nemammaste
A ja prva na forumu! Šta radite ako ne spavate, da nema nikog još? Ne znam više šta bi,imam osjećaj kao da je podneuser posted image

(Odgovor članu dvorska luda)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ne mogu spavati!
10.6.2010 6:44:51   
mišica 666
ja sam budna od 3 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!