|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada u rodilište?
21.11.2009 9:28:45   
tikica_69
Kada ste krenule u rodiliste?Kada vam je pukao vodenjak?Ili ste imale trudove u kracim vremenskim razdobljima i svakih koliko?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 9:33:01   
lueman
prvi i drugi put išla na dogovoreni termin uz drip, treći put čekala, prenjela i kad je pukel vodenjak i počeli trudovi dok sam se spremila i probudila mm,, dok smo došli do varaždina rodila za sat vremena.s tim da kad sam došla u rodilište sam bila samo 2 prsta otvorena a za sat vremena već držala svoju štrucuuser posted image user posted image user posted image user posted image , ovaj put bez dripa, epiz. i sličnih stvariuser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 9:35:10   
tikica_69
Ja sam isto prvi na drip, a drugi put se ne sjecam. Ma frendica mi ima trudove svakih 3 minute, a sinoc su je na svakih 7 vratili doma, pa ne zna dal da ide ili jos malo priceka. Bila je otvorena 2 prsta.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 9:37:19   
pepeljuga
jA BI NA NJENOM MJESTU ISLA POLAKo.....ja sam drugi put isla na svke 3 min i kad sam dosla bila otvorena 9 prstiju i rodila za pola satauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 9:37:22   
lueman
ako joj je bolnica blizu nek radije bude doma. još ako je prvo dijeteuser posted image user posted image neće to tak ubrzano.bolje joj je doma, ja sam došla u bolnicu na 2 minute s trudovima al meni je bilo 3.pa valjda i nešto brže išlouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 9:38:31   
tikica_69
A prvo je pa se boji user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 9:42:20   
elle1
ja sam isla na dogovoreni termin,nisam imala bolova

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 9:46:25   
mama mery
u zadnji tren user posted image
s lorenom se nemogu sjetiti koliki je bio razmak između trudova ali znam da su poceli negdje predvecer a ja sam otisla ujutro oko 7 u bolnicu kad sam vidjela sukrvicu na gacicama
a sa antoniom mi je razmak bio 3min oko podne a ja sam isla oko 4 u bolnicu isto da sam vidjela sukrvicu


_____________________________




(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 9:47:50   
Ruža
IZVORNA PORUKA: lueman

ako joj je bolnica blizu nek radije bude doma. još ako je prvo dijeteuser posted image user posted image neće to tak ubrzano.bolje joj je doma, ja sam došla u bolnicu na 2 minute s trudovima al meni je bilo 3.pa valjda i nešto brže išlouser posted image user posted image user posted image

Potpisujem!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 9:54:45   
Bebys
kada sam otisla u 37 tjednu u noci u tri sata pukao vodenjak istog trena sam se pakirala i otisla jer sam znala da moram na carski beba bila naopako. i odmah isti dan rodila popodne u 1 i 47 minuta. nisam imala uopce trudove tak da sam prirodno radjala sigurno bi na drip ....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 10:48:21   
maja
U 3 su me ulovili trudovi i to jaki tako da ni nisam imala snage brojati. Tek smo u 6 otišli u bolnicu, jer sam ja morala još peglat i tuširati se! Bila sam otvorena tek 3 prsta, sredili su me i pustili još sat vremena da hodam. U 7:20 na stol i u 8:20 sam se porodila.
Ni dan danas neznam kada mi je puknuo vodenjak, ja to nisam osjetila, a kad sam već bila na stolu išle su kao da bi ga probušile a on već otišao user posted image user posted image user posted image kad? Bog zna

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 11:35:47   
m600
ja sam imala trudove cijeli dan i nisam ih znala prepoznatiuser posted image user posted image user posted image
ja mislila grčeviuser posted image oko pola 12 u noći je počelo sve jače i češće...svake 2min trud i krenula u rodilište
u rađaoni su mi probušili vodenjak i rodila za 6h...


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 12:34:05   
mariola
Mene je ginekolog poslao jer sam bila dosta otvorena. Nisam imala trudove niti mi je pukao vodenjak. Kad sam se otovrila 8,5cm probušili su mi vodenjak i dali drip.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 12:36:32   
kitty
oba puta mi je pukao vodenjak a trudove sam dobila tek u bolnici

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 12:45:10   
Lady3
U obje moje trudnoće mi nije sam pukao vodenjak,morali su mi ga probušiti,išla sam kada su me trudovi počeli frkati svakih nekih 10 minuta..Ali mužu nisam ni govorila jer bi me već odavna lansirao u bolnicu,nisam htjela čamiti u bolnici,hodati sam mogla i doma.user posted image .Inaće sam mudro šutjela sve dok nisam osjetila da je vrijeme..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 13:52:38   
ZVRK
ja sam stigla doslovno zadnji tren,
dr mi je rekla da sam krenula 2 minute kasnije zvrkiću bi mjesto riđenja bio AUTOuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 13:57:53   
nikolina25
ja sam u bolnici čekala porod. javila sam se sestri kada su mi trudovi bili svakih 5 min jer mi je vodenjak počeo lagano curiti. gin me pregledala i hitno u rađaonu jer je voda bila zelena. Bila otvorena 6 prstiju. u rađaoni me stavili na drip i rodila za 1,5 sat.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 18:37:07   
uciteljica
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Kada ste krenule u rodiliste?Kada vam je pukao vodenjak?Ili ste imale trudove u kracim vremenskim razdobljima i svakih koliko?


Imala sam prenesenu trudnoću i i 10 dana nakon termina sam ostala na odjelu, a tek tri dana kasnije došla do rodilišta user posted image .


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 18:45:39   
pikachu
Meni su dali gel za induciranje trudova jer je moja mišica imala omotanu pupčanu vrpcu dva puta oko vrata...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kada u rodilište?
21.11.2009 22:07:03   
BUMBIKA
Puko mi vodenjak i odma sam otišla..i već nakon nekih sat vremna počeli mi trudovi..

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Najljepše ime za dečka
tvrdoglava

Najljepše ime za dečka:

Nikola (19%)

Matej (26%)

Filip (20%)

Vlatko (4%)

Andrej (13%)

Adrian (17%)


Broj svih glasova: 275

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!