|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:19:54   
njanja
Ovo je pitanje za DRAGU MAGDU pa ako moderatori žele, neka temu premjeste tamo, ali sam se htjela pojadati i pitati vas za mišljenje... Naime, 17.07. mi se udaje prijateljica sa prijateljem-naime, ja sam ih spojila....Zadnje 2,5 god smo u nekim tenzijama još od moje trudnoće, mislim nije da smo loše, ali nije to ono pravo prijateljstvo koje sma nekada osijećala (znamo se 10 tak godina).....Prije 2,5 god se desilo to da smo svi 4 trebali ići skupa na skijanje u francusku i trebali smo uplatiti akontaciju i onda sam ja saznala da sma trudna i rekla sma joj da ne idemo na skijanje s njima u francusku jer sam trudna i jer si ne mogu dozvolit trudna 20 tjedana put u autobusu o 15 sati, i na kraju sam otišla na skijanj ali nisma skijala sa mm, šogorom, i sestrom i njenima u italiju autom, na 5 h vožnje od Ri....uglavnom tada je digla nos i neda mi se sada o tome.....cijelu trudnoću smo se čule, ali ne i vižal, kada sma rodila došla je kad je jan imao 6 mj, nakon toga kada je jan imao 18 mj......nije mi ni falilo jer sam bila samo mama"....kako me sad na proljće puklo to da nisam samo mama, 1 dan sam je se sjetila da odemo u kino jer smo nekada znale ići gledati romantične komedije u kino što mm nije htio smanom pa bi se mi znale same smijati na glupe filmove...i ja nju pozovem i mislim si zašto ne i dogovorimo i odemo.....usput ona meni kaže da se žene, tamoli me da joj pomognem u firmi sa pozivnicama jer će ih oni smai raditi (ja to odradila, uključila i kolegu u to, ali zaista nevrijedno spomena, ali ipak smo joj pomogli), bili u kinu, razgovarali o vjenčanju, mom majčinstvu....objasnila sma joj kako sma dugo bila samo mama, kako je jan jako vezan za mne i ja za njga, sve ona to kuži...bla bla....  Vjenčanje je 17.07. i mm odlazi 9.7. u USA i vraća se baš taj dan pa im je o i najavio da možda neće doći jer putuje doma više od 15-16 sati, zapravo kreće 16.7. oko 12 i dći će, mijenjajući vremensk zone  + put + čekanja na 3 aetrodroma, doma u Rijeku 17.07. oko 18 h....i mm kaže da će doć makar na večeru ako ne bude preumoran, a ja sam joj rekla da ć doći sama, rj sa jednim našim zajedničkim priajteljima.....I danas joj pošaljem mail da li je uzbuđena, kako se osijeća...uz to joj kažem kako nisma sigurna da li ću doći do nje doma, nego da postoji mogućnost da dožem ravno u crkvu u 18 h, da moram sa starcima vidjeti kako ću se organizirati s Janom....naime, jan u ove 2 godine NIKD nije NOĆU prespavao kod mojih (sutra ga vodimo 1. x na generalnu probu) i da moram vidjet da li ću ja biti taj cijeli adn doma s janom ili ću ga kada bude vrijeme za podnvno spavanje oko 13 h  odvest kod mojih pa ga oni preuzet....i ona kaž ok, da probam doć ko nje doma zbog revera i kićenja auta, ja kažem da hoću, ali da se moram sa starcima dogovorit tj sve ovisi kako ć sutra naveče proći (mislim da bi sve trebalo biti super, ali nikada ne znaš)... I sad ja primam mail koji j ona ZABUNOM forwardirala MENI, umjesto svom BUDUĆEM pa da ne objašnjavam, citiram : 
kako neki ljudi mogu komplicirat, to je nevjerojatno

mislim dijete joj je napunilo već 2 god

---------------------------------------------------------------------------------
Ja sam joj na to odgovorila da mi dijete ima 2 godine  i da je velik, ali je i dalje mali i treba svoju mamicu. I da će to shvatiti kada bude imala svoje što joj ja što prije želim...

Inače nisam cmoljava, dosta sam realna i uvijek tražim svoju grešku, ali bila sam na rubu plača i sad si mislim: ŠTA SAM JA LOŠE NAPRAVIL???
OSIM ŠTO SVOJE DIJETE NIKADA NISAM DALA BAKI I DEDI DA SPAVA JER SAM ŽELJELA BITI TU ZA NJEGA....
I KOME S JA MORAM PRAVDATI KAKVA SAM MAMA?
I KAKVE JA TO PRIJATELJE IMAM?

< Poruku je uredio njanja -- 2.7.2010 14:23:13 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:28:16   
ninolina
iskreno....nije zaslužila da taj dan budeš uz nju....Ja nebi otišla i osječala se da men pozvala preko k.... meni moje dijete znači sve...a to njeno krivo poslano...ma daj njanja pametna si žena....ako si bez nje mogla ovoliko...možeš i dalje...a ti i muž odvedite jana kod bake i provedite večer u miru samo vas dvoje...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:30:31   
njanja
i ja sam mužu rekla da najraže ne bi išla...ali biti ću taj dan IZNAD NJE...uvijek se mogu nakon formalnosti pokupiti doma

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:31:13   
ninolina
IZVORNA PORUKA: njanja

i ja sam mužu rekla da najraže ne bi išla...ali biti ću taj dan IZNAD NJE...uvijek se mogu nakon formalnosti pokupiti doma

ali ako ti nejde muž nebi išla ni ja...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:32:37   
ama
ja te potpuno razumijem....ti si joj fino sve rekla i objasnila nevidim zasto je tako shvatila to sve...ja imam malog koji ima 2godine i neznam sama kad cu bit spremna da ga premijestim u drugu sobu da spavamo odvojeno a kamoli dalje....ja ga gledam jos ko bebu i da sam mu jos uvijek stvarno potrebna stim da on nezna jos da dobro iskaze svoje osjecaje al cim mi bude znao da kaze da hoce da spava kod nekog od blizih sam ja cu ga pustit do tad samo u slucaju da moram i normalno da se sikiras i da imas u vidu prvo njega pa onda nju ....pitaj je bas kad rodi dali bi ona trcala kod nekog citav dan na svadbu a dijete kuci mozda place i nemoze bez mame...prvo on pa svi drugi tako se pravi raspored.....ja joj nebi ni otisla vec bi cekala muza kad ti dodje s putovanja zajedno odite na veceru i to je to...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:33:52   
gljiva
Ti nisi ništa loše napravila, Mislim da si joj puno pomogla, neki ljudi stvarno ne shvaćaju kako je to kad imaš svoje dijete.
Imam i ja jednu prijateljicu, kojoj nije bilo jasno šta ja dramim oko djeteta, pa danas ništa ne stiže jer ima dijete, a ja uspijem sve organizirat uz dvoje.
Nemoj se živcirat zbog takvihuser posted image .

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
2.7.2010 14:35:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu gljiva)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:37:34   
ejmama
IZVORNA PORUKA: njanja


Ja sam joj na to odgovorila da mi dijete ima 2 godine  i da je velik, ali je i dalje mali i treba svoju mamicu. I da će to shvatiti kada bude imala svoje što joj ja što prije želim...

Inače nisam cmoljava, dosta sam realna i uvijek tražim svoju grešku, ali bila sam na rubu plača i sad si mislim: ŠTA SAM JA LOŠE NAPRAVIL???
OSIM ŠTO SVOJE DIJETE NIKADA NISAM DALA BAKI I DEDI DA SPAVA JER SAM ŽELJELA BITI TU ZA NJEGA....
I KOME S JA MORAM PRAVDATI KAKVA SAM MAMA?
I KAKVE JA TO PRIJATELJE IMAM?


Sve si rekla,  jednog dana kad bude imale svoje, shvatit će i bit će joj jako krivo


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:40:04   
ikica84
hmmm stvarno nas ima raznih...user posted image user posted image
hahhaaa a najbolje mi je to kad stigne nesto greskom i onda shvatis sta misli neka osoba user posted image
ja bi razmislila da li bi islauser posted image



_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:40:07   
cuba
IZVORNA PORUKA: njanja

i ja sam mužu rekla da najraže ne bi išla...ali biti ću taj dan IZNAD NJE...uvijek se mogu nakon formalnosti pokupiti doma

Zašto je ona toliko bitna da moraš biti iznad nje?? Jeste da ste jednom bile dobre frendice ali molim te u periodu kad si bila trudna, postala mama i odgajala dijete ona se ponašala kao da i ne postojiš....takva osoba nije vrijedna spomena i mislim da više vrijedi crno ispod nokta nego imati takvu osobu pored sebe...sorry al to je moje mišljenje... jednostavno život ide dalje i koliko god smo s nekim ljudima danas odlični ne mora značiti da ćemo biti i sutra...


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:40:10   
njanja
stvar je u tome, ja barem mislim, da su kumovi mladi parovi s bebama...njena kuma ima malog o par mjeseci, a i njegov kum ima curu od 2 mj....ja ne znam kako će oni to izvesti.....možda izgleda u stilu kako oni mog, a ja ne????

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:40:30   
danery
njanja ja ne bi išla bez muža....
mi isto imamo situaciju gdje je netko na mene digao nos jer se ne dam zajuser posted image kako se toj osobi prdne...u ned mali ima rođendan,ali ja ne idem jer se ne želim dovoditi u glupu situaciju kad znam da su nam odnosi sa moje strane totalno zahladili,a mm ne ide bez mene...mada sam mu ja rekla da ide,ali neće...i njemu je svega dosta...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:42:43   
ninolina
IZVORNA PORUKA: njanja

stvar je u tome, ja barem mislim, da su kumovi mladi parovi s bebama...njena kuma ima malog o par mjeseci, a i njegov kum ima curu od 2 mj....ja ne znam kako će oni to izvesti.....možda izgleda u stilu kako oni mog, a ja ne????

nejdi za tim...oni svoje bebe možda ostavljaju kod baka...od prije...a i pitanje je koliko će oni biti tamo...dali će djeca ići s njima...ima svakavih...ti gledaj da se ti osječaš dobro a ne iskorišteno...mislim da je fuull ružno od nje kaj se tak ponaša


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:43:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Imam jednu takvu.Odi u crkvu i na večeru i kaži da ideš doma DJETETU.


Slazem se sa Cvrcak!
I ne, nisi nista lose napravila, a verujem da ce te se setiti kad bude imala svoje dete. Valjda ce tad ukapirati sve, i kao sto bi trebalo izviniti se.
A sta je ona odgovorila na tvoj mail?

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:44:39   
tita
Ja isto mislim da nisi ništa krivo napravila,ni rekla,a dijete ti je najvažnije to sigurno!!!!Svadba dodje i prodje,!!!!Nisu svi isti,previše si uzimaš k srcu,u pravu si i točka!

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:44:58   
njanja
apsolutno ništa

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:46:10   
ikica84
ostala bez komentara user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:51:30   
Točkica28
očito je da je ljuta zbog skijanja... i ja bi vjerovatno prokomentirala, da ak si izjavila da ne ides, a ipak si isla... ali neke stvari jednostavno tako moraju biti...
od onda se počnu gomilat stvari i nikada više neće biti isto ...
slično sam ja imala sa svojom ex naj frendicom koja je čuudna jako i sad se kao nesto slabo cujemo, ali potpuno smo izgubile niti


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:53:39   
pincirotvajler
omg
ja bi bila luda na to user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:54:19   
ikica84
i ja se sa mojoj frendicom najboljom slabo cujem od kad sam ostala trudna,sad jos manje kad sam rodila... neko ne moze da shvati koliko obaveza donosi beba.
imam ja vremena za nju ali ne kao prije,al to neko ne moze shvatiti...user posted image


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:55:43   
njanja
IZVORNA PORUKA: Točkica28

očito je da je ljuta zbog skijanja... i ja bi vjerovatno prokomentirala, da ak si izjavila da ne ides, a ipak si isla...

 ali ja sma najavila da me samo trunća može stopirat da idemo u francusku na ski...ali nije to shvatila ozbiljno...stvar je bila u tome da smo mi morali platiti akontaciju do srijede (oni su rekli da idu bez obzira na nas) i da sam ja rekla da ću platiti...u sub sam saznala da sma trudna , pazte to je par dana nakon št nisma dobila stvari, nije to15 tjedana i u ut sam išla kod ginekologa, nakon toga ko mame i tate da im kažem i nakon toga rekla njoj....DOK NITKO NIJE ZNAO niti baš i imao pravo znati...jer mi je tad dr rekoa da srce još ne kuca pa da zvanično nisam trudnica, tek kada prokuca srce...i onda mi je rekla da će sada oni morati platiti xy kuna više apartman jer mi ne idemo....a ja joj rekla da je moja truidnoća neprocijenjiva i da se ne mjeri u kunama.....hebote i preko toga sma prešla....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:56:57   
Anoniman
gle, bebu od 2 mj. možeš ostaviti bilo gdje, ona pojma neće imat gdje je, glavno da dobije jesti i da može spavat.

ali dijete koje već sve kuži a još je premalo da prihvati da tebe nema, e to je već druga stvar.
naravno, tvoja mladenka će to skužit tek kad bude imala svoje, a ti se drži ononga kako se osjećaš, tako napravi.
meni je blesavo raditi nešto radi reda, ili od srca ili nikako.
a ako je ona u stanju par dana prije vjenčanja tebi iza leđa tako govoriti, ja joj ne bi došla... rekla bi - nisam ga mogla ostaviti, plakao je a i mm je došao s puta i nismo mogli doć... eto...

p.s. jako mi je to RUŽNO od nje!user posted image

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 14:57:28   
njanja
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: Točkica28

očito je da je ljuta zbog skijanja... i ja bi vjerovatno prokomentirala, da ak si izjavila da ne ides, a ipak si isla...

 ali ja sma najavila da me samo trunća može stopirat da idemo u francusku na ski...ali nije to shvatila ozbiljno...stvar je bila u tome da smo mi morali platiti akontaciju do srijede (oni su rekli da idu bez obzira na nas) i da sam ja rekla da ću platiti...u sub sam saznala da sma trudna , pazte to je par dana nakon št nisma dobila stvari, nije to15 tjedana i u ut sam išla kod ginekologa, nakon toga ko mame i tate da im kažem i nakon toga rekla njoj....DOK NITKO NIJE ZNAO niti baš i imao pravo znati...jer mi je tad dr rekoa da srce još ne kuca pa da zvanično nisam trudnica, tek kada prokuca srce...i onda mi je rekla da će sada oni morati platiti xy kuna više apartman jer mi ne idemo....a ja joj rekla da je moja truidnoća neprocijenjiva i da se ne mjeri u kunama.....hebote i preko toga sma prešla....
 i da to skijanje je staro u 10 mj će biti 3 godine.....mislim ja sam prešla preko svega i ja sam ta koja je opet inicirala da se družimo, jer zaista nisma mogla prije od obaveza, jan pa kasnije i posao.....i eto ti ga na opet

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 15:09:29   
njanja
sad sma ovo napisala TJEŠILICI na pp,pa ću  vama: 
olučila sam, neću se prepucavati, samo ću joj reći: KADA BUDEŠ JEDOG DANA BILA U ISTOJ SITUACIJI KAO JA, SJETI ME SE...I NAZOVI ME DA POPIJEMO KAVU PA ĆU TIME RAČUNATI DA SI MI SE ISPRIČALA...
.
Otići ću ravno u crkvu, nema Boga sada da bi išla kod nje doma, nakon toga na večeru i u 22 jsama ili s mužem ako ide na kraju-DOMA....pa ću biti s njim, a ne s nekim tko me nimalo ne cijeni

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Da li sam nešto loše napravila??
2.7.2010 15:10:30   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image
tako je!!!


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!