|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   hipotireoza u trudnoci
10.9.2010 17:21:50   
mare00
user posted image Iduci tjedan ulazim u 6.mjesec trudnoce i rekli su mi da imam snizen neki hormon stitnjace (T4). Sad sam na tabletama, pa me zanima jel tko od vas imao slicna iskustva, meni su rekli da to moze utjecat na bebu ako se ne koristi ta terapija. Nisam smjela ni pitati kako, jer su me zasuli silnim pretragama i kontrolama.
Ja se inace super osjecam u zadnje vrijeme, nikakvi smetnji nemam Bogu hvala. U trecem mjesecu trudnoce sam imala neko lupanje srca pa su mi zato to i otkrili...
Nigdje nisam pronasla jel uzrok te hipotireoze trudnoca ili sam to mogla imati i prije...


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hipotireoza u trudnoci
10.9.2010 18:06:25   
lilia
Mare00 dobro došla, ne znam ništa o tome ali želim ti da bude sve u redu s tobom i bebicom. Cure će se sigurno javiti ako zna koja nešto više o tome.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hipotireoza u trudnoci
10.9.2010 18:37:55   
lidac0605
Dobrodošla Mare!Mogla si to imat i prije pa ti je to sad otkriveno,a moguć je i poremećaj od same trudnoće.Ja sam sad u 6.mj rodila živog i zdravog dečka,a hipotireoza mi je otkrivena prije 3 god.Otad sam na terapiji-ne brini,bitno da si pod terapijom jer neliječena hipotireoza u trudnoći izaziva idiotizam kod bebe.Terapija je potpuno bezopasna kaj se tiče bebe.
Vidjet ćeš nakon poroda dal će se to unormalit ili ćeš morat uzimat terapiju i dalje.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hipotireoza u trudnoci
10.9.2010 19:18:34   
Bablica
Dobrodošla Mare! Nadam se da će ti netko pomoć jer ja nemam iskustva. Ali kad malo razmislim i meni je par puta srce znalo zalupat na početku trudnoće, poslije više nije. Valjda bi neki nalaz pokazao da nešto ne valja?! Joj, danas sam sva u nekoj paranoji ... ufff!
Al bit će sve OK!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hipotireoza u trudnoci
10.9.2010 21:23:40   
anonno17
dobrodošla nam Mare i ja ti ne znam ništa o tome ali kako je napisala lidac bit će to sve o.k.



_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: hipotireoza u trudnoci
11.9.2010 7:52:35   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: hipotireoza u trudnoci
11.9.2010 11:01:55   
Gogule
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image


_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: hipotireoza u trudnoci
15.9.2010 9:18:25   
ula_27
meni je ranije dijagnosticiran hašimotov sindrom, štitnjača se polako, ali sigurno gasi ... redovito kontroliram hormone štitnjače i TSH i sad sam na granici da mi prepišu terapiju ... čitala sam po netu, ima dosta trudnica koje piju Eutirox i nema nikakvih posljedica po dijete ... trebaš se jako paziti, ne umarati se ni fizički ni psihički, ma koliko to zvučalo nerealno ... ja čim se naživciram, a obično su to gluposti, štitnjača poludi, počne me gušiti, srce mi lupa, klonem kao da mi je netko isisao energiju ...



(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: hipotireoza u trudnoci
17.9.2010 13:18:20   
mare00
user posted image ja sam prosli tjedan nosila holter, s otkucajima srca je sve uredu dok se ne zivciram, a prosjek mi je oko 100 otkucaja u minuti. Znam samo da sam se prestala debljati otkada pijem ovu terapiju, ovaj mjesec nisam nista dobila na kilazi, a dosad za 6 mjeseci osam kila. user posted image

(Odgovor članu ula_27)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: hipotireoza u trudnoci
17.9.2010 13:20:52   
mare00
user posted image e da, hvala vam na dobrodoslicama....




3.01.2011.termin

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: hipotireoza u trudnoci
17.9.2010 13:23:29   
mare00
user posted image hvala vam na dobrodoslicama...user posted image



termin 03.01.2011

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!