|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   maybe baby
22.10.2011 21:30:21   
ninek
Jel zna netko kolika je cijena testera za ovulaciju maybe baby i jel pouzdan?? user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: maybe baby
22.10.2011 21:40:32   
ninek
i da li netko prodaje svoj?user posted image user posted image

(Odgovor članu ninek)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: maybe baby
23.10.2011 11:09:02   
PinkyFunkyBirdy
Maybe baby košta u ljekarnama malo manje od 400kn.
Ali možeš si napraviti 'home made' takav aparatić (ja jesam user posted image ) i došlo me svega 50 kn.
Kupi si mikroskop koji povećava 60x (ima na Njuškalu) koji je jako mali i ima svijetlo -> to je tih 50 kn, a umjesto stakalca možeš koristiti vanjsko dno čaše (neke koju inače ne koristiš).
Maybe baby nije uvijek pouzdan - iz sasušene sline (prije se ne smije 3 sata ništa jesti) vidiš dal je uzorak ostao samo s negdje nekom točkom ili se pojavila paprat. Paprat označava plodne dane.
E, sad... paprat se ponekad pojavljuje i dok nisu plodni dani (ali negdje neka i to nebi trebalo uzeti u obzir).
Ako imaš bilo kakvih hormonalnih problema (PCOS ili sl.) ili piješ neke hormone moglo bi ti pokazivati krivo. Ja pijem Evine kapi i svaki dan mi pokazuje paprat, a nije mi ovulacija.
Ako imaš redovite cikluse ne vidim razlog zašto bi to kupovala - ovulacija je uvijek 14 dana prije user posted image , ali ako hoćeš biti 100% sigurna možda je bolje kupiti ovulacijske trakice.
Nadam se da sam pomogla. user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu ninek)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: maybe baby
24.10.2011 9:51:44   
Ninaa
Ja sam svoj kupila ovdje od jedne gosp. za 250 kn inače je oko 400. Da je sto posto pouzdan nije, ali kad skužiš kak funkcionira ok je. Jedino kaj slinu ne treba odmah ujutro pljunuti treba proći barem 10 min natašte inače meni nije dobro pokazivao. Ja sam bila zadovoljna i sad sam ga posudila frendici. Eto ak te još nešto zanima javi mi se na pp.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: maybe baby
24.10.2011 10:02:25   
Ira_
Moja poznanica je uz pomoć njega ( bar tako kaže ) ostala trudna s drugim djetetom. Ona ga je u Srbiji nabavila i rekla mi je da ga je platila oko 200 kn.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: maybe baby
25.10.2011 0:47:46   
ninek
hvala curke

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!