|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 20:30:20   
troubled
u duhu piggy-nih priprema za - ne zaboravi stihove -
ovo je jedno od pitanja u prijavi....
zvuči zgodno...
ja još moram razmisliti, a vi pucajte user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 20:58:57   
mirna
Jednog ljeta za vrijeme studija ni jednoj prijateljici se nije dalo nikamo putovati, zato sam sama sjela na vlak i za tjedan dana otišla u Prag. Odlučila sam u živo upoznati MM, nakon što smo komunicirali preko irc-a.user posted image  Bilo je još svakakvih stvari, ali se user posted image  pisati o tome...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 20:59:43   
lelo
Kada sam se prijavila da idem raditi na brod.
Svi su rekli ići ćeš doma za tjedan dana,a ja ostala 10 godina.user posted image
Uz sve to bila sam jedina Hrvatica na svom prvom brodu,ali sam se snašla.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 21:02:51   
tonkica
Ostavila bivšeg dečka s kojim sam već planirala svadbu, rezervirali smo i salu već bili. user posted image  
Al nešto mi je govorilo da to jednostavno nije to, i bila sam potpuno u pravu!

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 21:19:48   
troubled
zapravo...kad se osvrnem...ja ništa od tog ne doživljavam smjelim....
ali me često puta, u zadnje vrijeme, osobito, karakteriziraju kao "hrabru" ....pa sad...što ja znam tko je u pravu user posted image user posted image user posted image

digla kredit i kupila stan, a bila bez posla user posted image
nisam, kao mirna, otišla na upoznavanje....pozvala sam ga tu na upoznavanje, "tu" - kod sebe kući, na vikend upoznavanje....
e da, tom prigodom je paula bila kod mojih i skočila joj temperatura, pa sam ga ostavila u stanu i skočila na sat-dva vidjeti kako je paula...
srećom pa se ispostavilo da nije manijak user posted image user posted image user posted image
i sad....prodajem stan, ostavljam stalni i sigurni posao na kojem me hvale i cijene i selim "u nepoznato" user posted image user posted image user posted image

dosta....za sad user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 21:22:24   
lelo
IZVORNA PORUKA: troubled

zapravo...kad se osvrnem...ja ništa od tog ne doživljavam smjelim....
ali me često puta, u zadnje vrijeme, osobito, karakteriziraju kao "hrabru" ....pa sad...što ja znam tko je u pravu user posted image user posted image user posted image

digla kredit i kupila stan, a bila bez posla user posted image
nisam, kao mirna, otišla na upoznavanje....pozvala sam ga tu na upoznavanje, "tu" - kod sebe kući, na vikend upoznavanje....
e da, tom prigodom je paula bila kod mojih i skočila joj temperatura, pa sam ga ostavila u stanu i skočila na sat-dva vidjeti kako je paula...
srećom pa se ispostavilo da nije manijak user posted image user posted image user posted image
i sad....prodajem stan, ostavljam stalni i sigurni posao na kojem me hvale i cijene i selim "u nepoznato" user posted image user posted image user posted image

dosta....za sad user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVOuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 21:27:32   
mirna
troubled i ja sam MM pozvala k sebi, ali nije me bilo previse strah jer su u susednjim sobama bile jos dvije moje cimerice..user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 21:58:20   
božica
joj sjetila sam se...auser posted image
Nakon jednog izlaska di smo dosta cugali-popela sam se na tram.stanicu(gore na krov)i plesala...nećemo na spavanje idemo na plesanje daj obuci bugi vugi cipele...
Došao murjak da vidi kaj se to dešavaa..user posted image
a ja nemrem dole sa stanice se spustituser posted image ....
sve se dobro završilo..user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 21:58:34   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: troubled

zapravo...kad se osvrnem...ja ništa od tog ne doživljavam smjelim....
ali me često puta, u zadnje vrijeme, osobito, karakteriziraju kao "hrabru" ....pa sad...što ja znam tko je u pravu user posted image user posted image user posted image

digla kredit i kupila stan, a bila bez posla user posted image
nisam, kao mirna, otišla na upoznavanje....pozvala sam ga tu na upoznavanje, "tu" - kod sebe kući, na vikend upoznavanje....
e da, tom prigodom je paula bila kod mojih i skočila joj temperatura, pa sam ga ostavila u stanu i skočila na sat-dva vidjeti kako je paula...
srećom pa se ispostavilo da nije manijak user posted image user posted image user posted image
i sad....prodajem stan, ostavljam stalni i sigurni posao na kojem me hvale i cijene i selim "u nepoznato" user posted image user posted image user posted image

dosta....za sad user posted image



kaj si ga zvezala za krevet... il sam zaključala...kad Te ni zbunaril...user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:00:00   
božica
IZVORNA PORUKA: troubled

zapravo...kad se osvrnem...ja ništa od tog ne doživljavam smjelim....
ali me često puta, u zadnje vrijeme, osobito, karakteriziraju kao "hrabru" ....pa sad...što ja znam tko je u pravu user posted image user posted image user posted image

digla kredit i kupila stan, a bila bez posla user posted image
nisam, kao mirna, otišla na upoznavanje....pozvala sam ga tu na upoznavanje, "tu" - kod sebe kući, na vikend upoznavanje....
e da, tom prigodom je paula bila kod mojih i skočila joj temperatura, pa sam ga ostavila u stanu i skočila na sat-dva vidjeti kako je paula...
srećom pa se ispostavilo da nije manijak user posted image user posted image user posted image
i sad....prodajem stan, ostavljam stalni i sigurni posao na kojem me hvale i cijene i selim "u nepoznato" user posted image user posted image user posted image


dosta....za sad user posted image


al pazi to je samo ono naše 6čulo
i niš drugouser posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:01:36   
mirna
Bozica, bozica...kaj ce tek tvoje cure raditi kad malo narastu..user posted image user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:04:14   
troubled
božica user posted image user posted image user posted image

tonkica, najjača si user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:19:52   
FIONA
sve ste lude nema kaj...mislim da je moje to kaj sam se rodila!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... nekada sama sebe iznenadim kaj sam u stanju napraviti i osjećam se super... o tome naravno ne mogu u javnosti, morati ćete me držati za riječuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... mogu samo reći da bi se knjigica dala napisati!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:23:06   
troubled
ma daj fiona....nemoj biti partibrejkerica....
ne moraš cijelu knjigu otipkati....ali daj koju crticu user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:25:43   
FIONA
IZVORNA PORUKA: troubled

ma daj fiona....nemoj biti partibrejkerica....
ne moraš cijelu knjigu otipkati....ali daj koju crticu user posted image user posted image user posted image



uskoro posajem majka a ovaj kontroverzni materijal mogao bi doći u krive ruke!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:27:11   
njanja
IZVORNA PORUKA: tonkica

Ostavila bivšeg dečka s kojim sam već planirala svadbu, rezervirali smo i salu već bili. user posted image  
Al nešto mi je govorilo da to jednostavno nije to, i bila sam potpuno u pravu!
 Tonkica= ODBJEGLA NEVJESTA user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:29:46   
njanja
IZVORNA PORUKA: božica

joj sjetila sam se...auser posted image
Nakon jednog izlaska di smo dosta cugali-popela sam se na tram.stanicu(gore na krov)i plesala...nećemo na spavanje idemo na plesanje daj obuci bugi vugi cipele...
Došao murjak da vidi kaj se to dešavaa..user posted image
a ja nemrem dole sa stanice se spustituser posted image ....
sve se dobro završilo..user posted image user posted image

 LUDARO user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:32:25   
FIONA
ajde ovo nije strašno i to bi napravila svaka od vas...
Bio je fašnik, naravno on pada u utorak ali u našem bircu se slavilo u subotu prije!
Glavna nagrada je bio vikend u Opatiji i đeparac za dvije osobe... Tako sam se ja odlučila maskirati...obukla sam piđamu sa medekima, klompe na noge, crveni šlafruk i crveni ručnik na glavu...u tekući puder stavila sam zeleno sjenilo i namazala cijelu facu...
Naravno party je počinjao u 20.00 sati a da ne ostanem stajati išla sam na bus u 19.30 da si zauzmem stol!!!
Zaustavi me šofer da mu pokažem pokaz...ja izvadim a on če meni da što radim budalu od sebe da je fašnik u utorak...ja sam mu samo rekla da budale to rade svaki dan a pametnima je kao i meni jedan dan u godini dosta!
Bio je malo ljut ali me ipak pustio...
Tu ne prestaje kraj neugodnosti jer sam ušla u birc 19.45 gdje se još ni konobari nisu prerušili a nitko od maskiranih nije došao!
Tako sam si ja sjela za stol, gazda me piočastio!!

Poslije se skupilo svega i jako puno maskiranih a ja osvojila glavnu nagradu i otišla sa frendicom u Opatiju!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:34:55   
božica
IZVORNA PORUKA: FIONA

ajde ovo nije strašno i to bi napravila svaka od vas...
Bio je fašnik, naravno on pada u utorak ali u našem bircu se slavilo u subotu prije!
Glavna nagrada je bio vikend u Opatiji i đeparac za dvije osobe... Tako sam se ja odlučila maskirati...obukla sam piđamu sa medekima, klompe na noge, crveni šlafruk i crveni ručnik na glavu...u tekući puder stavila sam zeleno sjenilo i namazala cijelu facu...
Naravno party je počinjao u 20.00 sati a da ne ostanem stajati išla sam na bus u 19.30 da si zauzmem stol!!!
Zaustavi me šofer da mu pokažem pokaz...ja izvadim a on če meni da što radim budalu od sebe da je fašnik u utorak...ja sam mu samo rekla da budale to rade svaki dan a pametnima je kao i meni jedan dan u godini dosta!
Bio je malo ljut ali me ipak pustio...
Tu ne prestaje kraj neugodnosti jer sam ušla u birc 19.45 gdje se još ni konobari nisu prerušili a nitko od maskiranih nije došao!
Tako sam si ja sjela za stol, gazda me piočastio!!

Poslije se skupilo svega i jako puno maskiranih a ja osvojila glavnu nagradu i otišla sa frendicom u Opatiju!!


svaka čast-a kaj škvadra u busuuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:37:37   
zg_cinik
meni je najsmjelije...
kad sam se vlovil zezat F---u...
i skoro nastradal...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:38:05   
FIONA
Božo moš mislit nikome nije bilo jasno kaj je meni jer fašnik je bio za nekoliko dana a ovo je bila normalna subota i ljudi išli van skockani svi osim mene!!!

Naravno tata me nije htio odbaciti jer je rekao da nisam normalna a meni se išlo...

Bar se isplatilo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:38:45   
njanja
pa pored svih ovih priča, sama sam sebi totalno dosadna...a mislila sam da nisam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:39:44   
božica
e a jesi vidla PIOČASTIO kužiš(pio-častio)

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:41:06   
božica
IZVORNA PORUKA: njanja

pa pored svih ovih priča, sama sam sebi totalno dosadna...a mislila sam da nisam user posted image user posted image user posted image

a nekaj "prljavo" imaš i tiuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: što je najsmjelije što ste ikad napravili?
29.9.2008 22:43:07   
FIONA
čuj nemoj zamjerit prsti su mi ko pljeskavice a ne čevapi pa mi se malo plete!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!