|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zatrudnjeti dok dojim?
24.4.2010 22:59:48   
ivkica
Znam za puno slučajeva slućajne trudnoće za vrijeme prvih mjeseci dojenja.. ali evo moj mali je prošao godinu dana i još doji 4 puta dnevno. Mengu imam od njegovih 8mj. i relativno je redovna, ciklusi od 32 do 38 dana..  Stvar je zapravo u tome samo da bi ja jaaako htjela u ovom ciklusu zatrudniti user posted image (pazi to ja bi jako htjela .. iii?.. ) a nisam sigurna dal uopće imam ovulacije.. Nadam se da se bezveze brinem unaprijed.. ali nekako sve volim puno unaprijed isplanirati pa valjda od tud i moj strah.. Nadala sam se malo vašim iskustvima i utjesi user posted image

< Poruku je uredio mariola -- 25.4.2010 22:48:23 >


_____________________________

Lijepo je biti mama
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zatrudnjet dok dojim?
24.4.2010 23:18:45   
MILLA
sve isto mogu prepisati. samuel-16mj-još dojim. ciklus isto kao i tebi...mislim da smo počeli raditi na drugoj bebi kad je s. imao oko 4mj. još ništauser posted image .....a toliko želimo.....trudnoča i dojenje nemaju veze. imaš ovulaciju,zašto ne bi imala? i ja sam sa njegovih 8mj. dobila...a možeš ostati trudna i ako nisi još dobila. imam brdo takvih slučajeva u svojoj okolini. eto...nama se jednostavno nije posrečilo.
ja sam imala 3mj. kad je mama ostala opet trudna. a menzis nije dobila,a mene dojila 4 godine....

< Poruku je uredio mariola -- 25.4.2010 22:49:00 >


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
25.4.2010 6:52:55   
Bebys
jako jako puno zena odmah ostanu trudne...znam ih masu....pa kod vas dvije ocito treba vise truda...samo naprijed...user posted image

< Poruku je uredio mariola -- 25.4.2010 22:49:22 >

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
25.4.2010 6:55:32   
troubled
moje iskustvo raste i trenutno je u 22.-om tjednu user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mariola -- 25.4.2010 22:49:44 >


_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
25.4.2010 6:57:44   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: troubled

moje iskustvo raste i trenutno je u 22.-om tjednu user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio mariola -- 25.4.2010 22:50:04 >

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
25.4.2010 13:21:15   
ivkica
Milla baš mi je žao.. vjerovatno si i ti htjela da bude mala razlika među njima.. Mi se još nismo potrudili zatrudniti ali prošli mjesec se nismo ni pazili baš previše... ali ovaj mjesec ćemo stvarno "poraditi" na tome user posted image i mogu se za sada samo nadati da ipak neće utjecati dojenje na plodnost..
Ma samo puno brinem unaprijed, sad mi je došlo da ako i zatrudnim kako ću na poslu.. do kraja 6 mj moram raditi a na poslu bi se moglo reći da dosta i fizikalije ima puno natezanja i tereta..
Sada mi ne preostaje drugo nego kako Bog da user posted image   (samo Bože ja bi voljela da ne bude razlika veća od 2 god.. user posted image )

< Poruku je uredio mariola -- 25.4.2010 22:50:22 >


_____________________________

Lijepo je biti mama

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
25.4.2010 16:37:37   
ninolina
ja sam ostala trudna, dojila Ivu i dobila Theauser posted image

< Poruku je uredio mariola -- 25.4.2010 22:50:50 >


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
25.4.2010 18:21:46   
ama
ja sam dojila ostala trudna kad je mali imao 11mj i dojila ga do zadnjeg cak prve dvije sedmice i s bebom posle je sam odustao sad samo beba doji........probaj skontat kad su ti plodni dani pa se potruditeuser posted image imas ovdje na rr da izracunas nadam se da ce te uspjet u zelji user posted image user posted image

< Poruku je uredio mariola -- 25.4.2010 22:51:08 >

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
25.4.2010 18:31:45   
ivkica
troubled i ninolina, koliko su vam bila stare bebe kad ste zatrudnile? dal je bilo planirano ili se desilo user posted image ... Ako ste planirale iz kojeg pokušaja ste uspjele?
Oprostite ako su pitanja preintimna ili predirektna.. user posted image Samo sam jaako znatiželjna i uzbuđena jer bi jaaako voljela uspjeti odmah kad si ja to planiram user posted image

< Poruku je uredio mariola -- 25.4.2010 22:51:25 >


_____________________________

Lijepo je biti mama

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
25.4.2010 18:34:49   
ivkica
Ama hvala ti puuno user posted image Odmah se nekako bolje osjećam.. tako si želim takvu priču.. jako bi voljela isprobati tandemsko dojenje pa makar i na 2 tjedna kao ti .. Čestitam na trudu i uspjehu user posted image

< Poruku je uredio mariola -- 25.4.2010 22:51:43 >


_____________________________

Lijepo je biti mama

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
25.4.2010 22:07:07   
Ninaa
Moja frendica dojila maloga i ostala trudna da ni mengu nije dobila.TAk je i poslije drugog djeteta ostala trudna i s trećim. Nije se dogodilo htjeli su tako da im bude mala razlika među djecom i da ne mora na posao. I tako sad imaju dijete od 4 godine, 2 godine i jedno će u 9 mj. imati godinu. E sad neznam koliko su se trudili ali normalno je imala ovulaciju dok je dojila. Vjerojatno se kod vas nije potrefilo. Imaš za izračunati plodne dane ili probati lh trakice ili jednostavno se jako truditi pa će uspijeti. SRetno!

< Poruku je uredio mariola -- 25.4.2010 22:52:05 >


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
25.4.2010 22:13:06   
ninolina
troubled i ninolina, koliko su vam bila stare bebe kad ste zatrudnile? dal je bilo planirano ili se desilo user posted image ... Ako ste planirale iz kojeg pokušaja ste uspjele?
Oprostite ako su pitanja preintimna ili predirektna.. user posted image Samo sam jaako znatiželjna i uzbuđena jer bi jaaako voljela uspjeti odmah kad si ja to planiram

nama se nije dogodilo planirali smo...ostala sam trudna taj isti mjesec kad smo se bacili u akciju...a malecka je dojena do 2,5 godine ....dojila sam ju još kratko vrijeme kad sam ostala trudna

< Poruku je uredio mariola -- 25.4.2010 22:52:23 >


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
26.4.2010 9:28:48   
njanja
IZVORNA PORUKA: troubled

moje iskustvo raste i trenutno je u 22.-om tjednu user posted image user posted image user posted image
 PA ISKRENE ČESTITKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
26.4.2010 10:36:35   
MILLA
IZVORNA PORUKA: ivkica

Milla baš mi je žao.. vjerovatno si i ti htjela da bude mala razlika među njima..


da,baš to.......nažalost,nije nam još uspjelo. al radimo mi.radimouser posted image


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
27.4.2010 6:29:01   
troubled

IZVORNA PORUKA: ivkica

troubled i ninolina, koliko su vam bila stare bebe kad ste zatrudnile? dal je bilo planirano ili se desilo user posted image ... Ako ste planirale iz kojeg pokušaja ste uspjele?
Oprostite ako su pitanja preintimna ili predirektna.. user posted image Samo sam jaako znatiželjna i uzbuđena jer bi jaaako voljela uspjeti odmah kad si ja to planiram user posted image


beba magda je imala godinu dana....i mada je nova beba bila u planu (dugoročnom user posted image ), taj mjesec nas je baš iznenadilo...provukla se bebica neočekivano...i neka je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zatrudnjeti dok dojim?
3.5.2010 10:40:37   
ivkica

beba magda je imala godinu dana....i mada je nova beba bila u planu (dugoročnom user posted image ), taj mjesec nas je baš iznenadilo...provukla se bebica neočekivano...i neka je user posted image user posted image user posted image

Tako ispadne i naajbolje! ne iščekuješ, ne umišljaš simptome jednostavno zakasni user posted image i odjednom veelika sreća na putu user posted image
Baš mi je drago zbog tebe i ninoline user posted image
Mi smo se ozbiljno prihvatili "posla"   user posted image i ako ovulacije ima .. ne bi ju smjeli fulat user posted image


_____________________________

Lijepo je biti mama

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!