|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kašljucanje
14.4.2010 13:24:04   
BIT
kao što i sam naslov kaže, moja beba kašljuca a ja ne znam zašto user posted image Naime, ima 5 i pol mjeseci i zadnjih mjesec , mjesec i pol kašljuca. To nije kašalj, onakav kod bolesne osobe, nego blago kašljucanje, čisto, bez naprezanja.
Rekla bi da je kao kad želi pažnju. Šta vi mislite o tome? Dali je netko imao slična iskustva? Sve ostalo mi se čine dobro, dobro jede, spava...
Na kontrolu idemo za 2-3 tjedna a pošto to već traje neko vrijeme i nije došlo do pogoršanja mislim da nema razloga za uzbunu..


_____________________________

Imam dva anđela, jednog muškog i jednog ženskog!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kašljucanje
14.4.2010 21:05:18   
tita
Kod nas je to isto počelo oko 5mj,i primjetili smo kad bi htjeo privuči pažnju da bi kašljucao!Još uvijek to radi,ali sad se i sam nasmije kad to napravi!!!user posted image Baš su smiješni,ali nas znaju zabrinuti!!!!!

(Odgovor članu BIT)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kašljucanje
14.4.2010 21:07:33   
BIT
Baš tako user posted image Ma već mi je glupo. Mislim se zakaj to radi ali smo skužili i ja i muž da to radi namjerno.

_____________________________

Imam dva anđela, jednog muškog i jednog ženskog!

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kašljucanje
14.4.2010 21:09:51   
ninolina
he he malo vas školuje....naravno da već kontaju kako nas zeznuti...a ti mama brini...am sve je ok to je normalno kod večine djece da rade...kasnije će se i smijati sam sebi kad to napravi

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BIT)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kašljucanje
14.4.2010 21:13:20   
BIT
user posted image user posted image Bez obzira što mi je ovo drugo djete, već sam sve od prvog zaboravila.

_____________________________

Imam dva anđela, jednog muškog i jednog ženskog!

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kašljucanje
14.4.2010 21:15:05   
e_l_p_i
IZVORNA PORUKA: ninolina

he he malo vas školuje...


Upravo tako user posted image Bez brige Bit, a ako si uistinu zabrinuta na slijedećem pregledu obavezno spomeni to pedijatru.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kašljucanje
14.4.2010 21:15:17   
ninolina
a ja četvero pa mi se isto dogodiuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BIT)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kašljucanje
14.4.2010 21:23:15   
BIT
user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva anđela, jednog muškog i jednog ženskog!

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!