|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zub na krivom mjestu
10.3.2010 16:56:27   
dominik
sad sam dori vidla bijelo na nepcu (ne na sredini vec prema mjestu di zubi idu , al opak je nepce) nekakvu bijelu pikicu...isla probat prstom a ono tvrdo ko zub...pa jel moguce da joj tu zub izbija, nije mi svejednouser posted image i pomalo me strah

< Poruku je uredio Renata RR -- 10.3.2010 21:16:11 >
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
10.3.2010 16:58:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zb na krivom mjestu
10.3.2010 17:00:25   
natalijax
iiiiiiiiii domi sad si i mene zamislila to je i kod mojeg bijelo,kad god sam pitala muža kaže on ma nije to ništ nezabrinjavaj se,user posted image ja se nadam da nije ništa ozbiljno ni kod tvog bebaća a ni kod moguser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zb na krivom mjestu
10.3.2010 17:02:15   
lee
to je zub..smao ti se na nekim mjestima stvori plik zbog tvrdog mesa...to je zub sto posto..tako je alexu bilo kad su mu rasli sjekutiči....ali ako joj je jako natečeno možeš nazvati stomatologa da joj ublaži bol sa nekim lijekovima..

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zb na krivom mjestu
10.3.2010 17:04:39   
ejmama
I moja ima to na sjekutićima, a izbija joj druga jedinica, a isto tako je imala i Hana.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zb na krivom mjestu
10.3.2010 17:11:58   
dominik
nije naoteceno vec vrh zuba je izbio...i to nekih 1 cm od mjesta di bi trebao izaci...ali kad se krene od tog vrha prema obrazu izlazi cetvorka vec...a dole dvojka je sitna i spicasta (veli pedica los zametak zuba bio)...frka me da ne ode prema gore i sinuse ne zezne

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zb na krivom mjestu
10.3.2010 17:15:59   
mišica 666
mojoj je trajni zub niknuo donja jedinica iza mliječnoga koji se nije još ni bio klimao a kad je ispao mliječni zubić se pomakao na pravo mijesto.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zb na krivom mjestu
10.3.2010 17:24:13   
curice
u moje A su tako izbijali(mliječni) i sa vremenom sjedali na svoje mjesto
ali trajni kad su tako izbili nisu se vratili gdje treba pa već godinama nosi aparatić za zube

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zb na krivom mjestu
10.3.2010 17:40:04   
cokolada
Mislim da ne moras brinuti jer ce zub dok izraste do kraja doci na svoje mjesto, tako je bar kod nas bilo.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zb na krivom mjestu
10.3.2010 17:54:28   
xxl
moj patrik je imo sve zube na krivom mjestu al sami sui došli u normalu.Inaće kažu zubari da kad se oćnjaci spuste ak nije ok mora se ići na protezicu za zube a to i nije nekaj tak veliko da ti stvara briguuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zb na krivom mjestu
10.3.2010 18:06:33   
dominik
hvala cure, vidjet cu za mjesec dana je li se pomaknuo prema celjusti, ako nije idem kod stomatologa...mislim mala ima 14 zubi i 2 jos rastu a 13 mjuser posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zb na krivom mjestu
10.3.2010 18:09:36   
ZVRK
zub zna izači di mu nije ''mjesto''ako smeta neki zub
sretno

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: zb na krivom mjestu
10.3.2010 22:44:55   
novamama
IZVORNA PORUKA: dominik

hvala cure, vidjet cu za mjesec dana je li se pomaknuo prema celjusti, ako nije idem kod stomatologa...mislim mala ima 14 zubi i 2 jos rastu a 13 mjuser posted image



nadam se da će sve proći ok, a malenoj grickalici šaljem poljubacuser posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: zb na krivom mjestu
10.3.2010 22:50:47   
dominik
ja ju zubo zovemuser posted image a sad i dva reda zubi imauser posted image user posted image 12 ih je vanim jedan taj na nepcu i jedan dole jos ide van, naravno nisu po uputama rasli, svaki kak mu se da po tri vanuser posted image tnx cure, raspitat cu se kod zubara naseg ili za djecjeg pa bum vidla kaj bu rekla

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!