|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   gubim mlijeko
12.2.2010 13:00:09   
buduća mamica
količina izdojenog mlijeka drastično opada.
da li da se pomirim da moja Mihi više neće papat siku ili još ima nade za nas?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:01:37   
BUMBIKA
Neznam draga,ali mislim da je još malo gotovo.Jer ako ona ne sisa,mislim da mlijeko polako odlaziuser posted image
Nadam se da će te uspjeti još malouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:05:13   
MILLA
želim ti od srca što duže...koliko ima ima,nemoj se bedirati! user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:13:29   
ama
ako uspijes da sacuvas okay ako ne nemoj da se brines,ona ce bit dobro abd normalno kad nedoji da se mlijeko smanjuje jer pumpica nemoze da izvuce ko sto beba moze da podoji,cini mi se da si bolesna nesto pa pijes lijekove neznam jel mozes da prestanes da bi nastavila dojenje ili da se raspitas koliko to sto pijes utjece na mlijeko sta tocno pijes,ja sam imala posle poroda temperaturu upalu grudi i pila sam nesto al uz to sam mogla da dojim...a sad sam se sjetila da si cinimi se negdje napisala to sto izdojis da joj dajes pola tog pola adaptiranog iliuser posted image onda zasto nedojis normalno?

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:19:28   
buduća mamica
trenutno joj ne dajem izdojeno baš zbog lijekova, ali od sutra je vračam polako na sisu pa ćemo vidjeti...nakon koliko dana bi mlijeko trebalo nadoći?

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:21:56   
marija0
što beba više sisa više mlijeka imaš user posted image

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:25:13   
MILLA
IZVORNA PORUKA: ama

to sto izdojis da joj dajes pola tog pola adaptiranog iliuser posted image onda zasto nedojis normalno?
 

da...ali izvini..ne kužim kolko ima bebač? gledam ti tikere ali nisu mi baš jasni....user posted image


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:32:01   
buduća mamica
beba je pet tjedana stara

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:35:05   
Bebys
IZVORNA PORUKA: MILLA

IZVORNA PORUKA: ama

to sto izdojis da joj dajes pola tog pola adaptiranog iliuser posted image onda zasto nedojis normalno?
 

da...ali izvini..ne kužim kolko ima bebač? gledam ti tikere ali nisu mi baš jasni....user posted image

tiker je mislim njezin rodjendan mamin i brak koliko ja vidim valjda nije stigla staviti za bebu jos...user posted image

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:35:47   
Bebys
ja mislim da ce mljeko doci ako beba sisa..ne kuzim zasto ti se smanjilo ako se REDOVITO IZDAJAS..

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:40:32   
mirna
Zasto se izdajas?

Kolicina izdojenog mlijeka nije uvijek mjerodavna... ja nisam mogla izdojiti niti 1 dcl, pa sam uspjesno dojila skoro do prve godine starosti djeteta.

Istina je da samo rijetke zene uspijo duze vrijeme zadrzati kolicinu mlijeka samo s izdajanjem. Produkciju mlijeka najbolje potice bebino sisanje...



(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:44:04   
Bebys
mirna PIJE LJEKOVE pa nesmije dojiti...nego se izdaja..koliko sam vidila po postovima

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:47:11   
buduća mamica
ma nije da ne dojim zbog lijekova, nego zbog toga što mala ne sisa kako treba pa je sisanje umara a po savjetu liječnika trebam sa dojenjem pričekati par dana da ojača pošto smo tek stigle iz bolnice...mene je samo zanimalo da li ima nade da se mlijeko vrati ako je recimo od sutra vratim na sisuuser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:48:33   
Bebys
e to neznam..

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:50:52   
mirna
Zasto trebas pricekati s dojenjem, pa dojenje ce joj najbrze povrnuti imunitet. Ako si bolesna, samo stavi masku dok dojis i operi ruke prije dojenja... Ali dobro ja nisam lijecnik...

Ako bude user posted image dobro vukla, mlijeko ce ti navratiti za dan, dva...

< Poruku je uredio mirna -- 12.2.2010 13:52:47 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 13:57:07   
njanja
IZVORNA PORUKA: buduća mamica

mene je samo zanimalo da li ima nade da se mlijeko vrati ako je recimo od sutra vratim na sisuuser posted image
 odmah ju vrati na cicu....neka vuče koliko može pa makar po danu vukla i po 10 x po malo......doći će to na sebe...slažem se s mirnom, stavi smao nešto preko usta da se ne razboli od tebe... s druge strane, nemoj se bedirati ako izgubiš mlijeko, hraniti će se na bočici, glavno da je beba sita....i biti će sretna, a onda ćeš i ti biti sretna.... SRETNO!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 14:01:19   
gljiva
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: buduća mamica

mene je samo zanimalo da li ima nade da se mlijeko vrati ako je recimo od sutra vratim na sisuuser posted image
 odmah ju vrati na cicu....neka vuče koliko može pa makar po danu vukla i po 10 x po malo......doći će to na sebe...slažem se s mirnom, stavi smao nešto preko usta da se ne razboli od tebe... s druge strane, nemoj se bedirati ako izgubiš mlijeko, hraniti će se na bočici, glavno da je beba sita....i biti će sretna, a onda ćeš i ti biti sretna.... SRETNO!!!


Slažem se s curama.
Neka ona izvuče koliko može, a onda joj daj AD.

Sretno!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 14:05:01   
ejmama
Ja bi poslušala dr. ipak je ona bila u bolnici jer na cici nije dobila ništa jer ne zna vući, davaj joj svoje mlijeko, pa onda adaptirano.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 14:12:44   
martina87
draga izdajanjem nemoze mljeko nadolaziti ko kad beba sisa...moja sisa i lijepo napreduje hvala bogu,a ja se jucer probala izdojiti i neide skoro nista..nije izdajalica jaka kao beba sisa.probaj joj sad forsirati sisu dan dva pa ces viditi ali sumnjam sad zato sto je probala bocicu...probaj...sretno...a ko neide neide nemoj ocajavati...bitno da je ona ziva i zdrava bilo sto da jedeuser posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 14:16:10   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: mirna


Kolicina izdojenog mlijeka nije uvijek mjerodavna... ja nisam mogla izdojiti niti 1 dcl, pa sam uspjesno dojila skoro do prve godine starosti djeteta.

Istina je da samo rijetke zene uspijo duze vrijeme zadrzati kolicinu mlijeka samo s izdajanjem. Produkciju mlijeka najbolje potice bebino sisanje.



Potpisujem mirnu. Samo ti nju vrati na cicu. Ako bude željela dojiti, ona će polako navući mlijeka koliko joj treba, Nakon toga joj možeš napraviti AD formulu da budeš sigurna da je sita.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 14:27:31   
lukici
nisam bas kuzila sta se izdaješ pa joj to daješ ili ona sisa..ja sam svog dojila 9 mjeseci mogla sam i dalje ali zbog toga sto me je jako grizo prestala sam,dan danas kad stisnem bradavicu izlazi mi mlijeko(mali ima skoro 2godine)user posted image ...izdajalicu sam imala ali nisam mogla izdojit niti kapi ili max. mi je bilo 10-20 ml. zato sam odustala od izdajanja...jos da napomenem da prvu bocicu je uzeo sa 4mj.i to kad smo negdje isli a na krutu hranu presli smo sa 5mj i 20 dana...tako da dojis sto suze mozes...sretnouser posted image

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 14:29:31   
elle1
ja sam isto u pocetku izdajala jer nije htio siku,ali mi pedijatrica rakla da cu tako izgubiti mlijeko i silom mu poslije toga davala siku i kad ju je napokon prihvatio nije ju ispustao vise od pola godine....,stoga mozda gubis mlijeko radi izdajanja?

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 14:44:03   
BruMa
Da,nije isto da li se izdajaš ili beba sisa.Samo ti nju stavljaj na cicu što više,dok prozdraviš,ako jetako doktor rekao.A inače i kad je majka bolesna treba dojit bebu,jer tako beba dobiva antitijela i neki imunitet.Dobro,kod tebe je sad malo drukčija situacija,ali i to će sve doći na svoje.user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 15:45:24   
natalijax
user posted image user posted image

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: gubim mlijeko
12.2.2010 15:47:08   
ninolina
Da,nije isto da li se izdajaš ili beba sisa.Samo ti nju stavljaj na cicu što više,dok prozdraviš,ako jetako doktor rekao.A inače i kad je majka bolesna treba dojit bebu,jer tako beba dobiva antitijela i neki imunitet.Dobro,kod tebe je sad malo drukčija situacija,ali i to će sve doći na svoje.user posted image

potpisujem ali joj daj iza svakog izdajanja ad da ti naglo ne počne padati s kilažom. Tek kad vidiš da ti neće bocu poslije sise onda joj ju i  ukidaj


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!