|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 14:12:28   
piggy
drage moje već znate o ćemu je riječ,pa da ne duljim evo za početak dva pitanja.

1.Da možete biti profesionalni pjevač tko bi ste bili?
2.S kojim TV likom/slavnom osobom se najviše identificirate i zašto?


Kad skupimo dovoljno odgovora slijedi još pitanja.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
30.9.2008 14:21:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu piggy)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 14:23:15   
piggy
hvala lili super su ti odgovori.
baš si me nasmijalauser posted image
idemo dalje samo pišete,možete i više puta odgovoriti ak vam još kaj padne na pamet.user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
30.9.2008 14:27:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu piggy)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 14:54:06   
božica
ajme piggy luda si skrozuser posted image user posted image

odgovoriti ću na pitanja
1:)Mile iz Hladnog piva(on mi pao na pamet)a simpatiziram gauser posted image
2:)a joj nemrem se sjetit...user posted image user posted image ne pada mi nitko na pamet ko....nema
a kaj moram odgovorit...ma nemoram...daj druga pitanja


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:02:21   
piggy
evo još pitanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
1.Kojim se jedinstvenim talentom ponosite?user posted image
2.Kojim se postignućem najviše ponosite?user posted image

kroz ova pitanja bum vas i bolje upoznalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a dobila bum zanimljive odgovore.

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:06:54   
piggy
Fiona legendo daj nam ti odgovore,ti si u tome najboljauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:08:25   
božica
IZVORNA PORUKA: piggy

evo još pitanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
1.Kojim se jedinstvenim talentom ponosite?user posted image PJEVANJE hahahahahuser posted image
2.Kojim se postignućem najviše ponosite?user posted image OTKRILA JAJU user posted image

kroz ova pitanja bum vas i bolje upoznalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a dobila bum zanimljive odgovore.
OD mene budeš sigurno dobila zanimljive odgovore




_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:16:52   
FIONA
1. M.J. Blige (ona mi je najbolja pjevačica i imam vse njezine stvari, jednostavno ju obožavam)
2. Sa kojoj se poistovječujem, hmmmmmm.... pa trenutno "žak houdek"(ne zna, točno kak se piše) zbog svoje škembeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....inače , ne zna, da li postoji netko tako savršen kao što sam ja!!! Ne, definitivno ne postoji!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
3. moj ponos je kaj mogu u sekundi zvređati vojsku ljudi a da ni ne trepnem i nije me briga ko kaj veli...poslije toga mirne duše naručim kavicu i sve po starom...user posted image hmmm, pa to baš i nije na ponos, ili???
4.svojom kopačicom....do tada je bilo srebrna medalja u ekipnim borbama juniora na prvenstvu HR u karateu... zaradila sam uz medalju frakturu nosa!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Piggy, a zakaj te to zanima...da ti mene ne testiraš za TRENUTAK ISTINE???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:18:49   
božica
IZVORNA PORUKA: FIONA

Piggy, a zakaj te to zanima...da ti mene ne testiraš za TRENUTAK ISTINE???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nasmijala si meuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:19:42   
mirna
do tada je bilo srebrna medalja u ekipnim borbama juniora na prvenstvu HR u karateu... zaradila sam uz medalju frakturu nosa!!!!


ajme cinik je stvarno nadrapal...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:25:41   
FIONA
nije draga moja Mirna...bilo bi drugačije da sam prošla bez prijeloma ovak vam je sve jasno!!! Samo za one koji ne znaju karate nije sport nego vještina i nema ful kontakta nego potpuna kontrola i usklađenost pokreta i udaraca...sada vam je jasno zakaj sam uvijek bila diskvalificirana!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kod mene nema kontrole kada netko digne ruku na moju malenkost!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:33:32   
piggy
pa Fionice tražimo maštovite odgovore za prijavnicu"ne zaboravi stihove"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:38:35   
FIONA
uuuuuu ja ti tu ne bi bila dobra meni ti je kratkoročno pamčenje jako loše!!!
Vidi ovako, ak me pošalješ da ti nekaj kupim u dućan vjerojatno se bum vratila sa samo pola stvari ali ako mi opsuješ nešto sveto to ne zaboravljam do kraja života...pa ti vidi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:43:39   
piggy
ja bum tebe povela ko prijatelja da im tam napravimo dar mar,a đoker pjevači su mi Tiha 100% a onda je tu Puli,Lilivana i cinikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa ćemo vidjeti.

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:46:13   
FIONA
onda nemaš frke...ja bum te čuvala i uspjeh ti je zagarantiran...kad ih ja pogledam nitko se ne bu usudil pogoditi sve stihove!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:48:04   
piggy
ti buš ih tam malo zavodila da nam daju nekaj lagano bar da dođemo do 50 000user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:49:42   
FIONA
ma mooože...samo reci...jedini je uvjet da ja ne moram niš pamtiti to me ponekad jednostavno opterečuje!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 15:56:31   
piggy
ne trebaš niš pamtiti.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: audicija za najbolji odgovor
30.9.2008 21:38:23   
njanja


1.Da možete biti profesionalni pjevač tko bi ste bili?-iako ga ne volim, prvo mi je na pamet pao Mišo Kovač u najboljim danima (ne mislim sada)....punio je dvorane ko lud, ljudi su vrištali na njegovo ime, a dan danas se njegove pjesme slušaju kao evergreeni....Inače, jedina njegova pjesma koju volim je Ostala si uvijek istaaaaaaa user posted image
2. S kojim TV likom/slavnom osobom se najviše identificirate i zašto?ajme jako teško, morati ću razmisliti dobro dobro..... 1.Kojim se jedinstvenim talentom ponosite?-snalažljivost
2.Kojim se postignućem najviše ponosite?-ponosim se time što sam u svojih 29 godina uspijela sve što sam planirala, završila fax, zaposlila se, putovala, kupila stan, udala se i najvaćnije rodila prekrasnog slatkiša Jana



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: audicija za najbolji odgovor
1.10.2008 8:14:17   
troubled
IZVORNA PORUKA: njanja



2.Kojim se postignućem najviše ponosite?-ponosim se time što sam u svojih 29 godina uspijela sve što sam planirala, završila fax, zaposlila se, putovala, kupila stan, udala se i najvaćnije rodila prekrasnog slatkiša Jana




nasmijala si me najranije....
moja "recitacija" je s malo drukčijim rasporedom....

do 30. rođendana obavila sve što je trebalo u životu....
završila fax, udala se, rodila, zaposlila, razvela, kupila stan user posted image user posted image user posted image



piggy, kad smislim odgovore javim user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: audicija za najbolji odgovor
1.10.2008 23:17:18   
piggy
može troubled čekam odgovore.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: audicija za najbolji odgovor
1.10.2008 23:41:44   
FIONA
IZVORNA PORUKA: njanja



2.Kojim se postignućem najviše ponosite?-ponosim se time što sam u svojih 29 godina uspijela sve što sam planirala, završila fax, zaposlila se, putovala, kupila stan, udala se i najvaćnije rodila prekrasnog slatkiša Jana

IZVORNA PORUKA: troubled

IZVORNA PORUKA: njanja




do 30. rođendana obavila sve što je trebalo u životu....
završila fax, udala se, rodila, zaposlila, razvela, kupila stan user posted image user posted image user posted image




hmmmm...da vidimo imam još koju godinu da i ja sve ostvarim...iako listam oglasnike s nekretninama, fax sam odavno napustila, posao mrzim zbog radne okoline i najradije se tamo ne bi vračala ali moram jer mi trenba lova... WoooW pa i ja sam sa 26 na jako dobrom putu!!! Do 30-te sve stignem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!