|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   porez prirez
5.2.2010 14:10:46   
natalijax
koliko vama skidaju poreza i prireza na plaču,ma sad sam ljuta a mužu para na oći ide,u dvanajstom mjesecu je dobio povečanje mirovine i jedan dio zaostataka,ide on u banku dić novce kad njemu ova na šalteru kaže nešto nije u redu na skoro osam tisuća kuna su skinili 600kn poreza,D a bi danas pogledo ponovo stanje isplate opet skinuto 600kn ,i on nazove ministarstvo i kaže di je drugi dio zaostataka i dije 600kn na mirovini,Kad ona njemu na 5400zaostataka je skinut porez od 1800knuser posted image i da su mu je sve isplačeno,ako hoće nek ih daje na sud,I sad po toj racuni prosli mjesec je moj muž dobio poreza po đepu 2400 knuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: porez prirez
5.2.2010 14:37:06   
maja
raspitajte se svakako, jer ovo mi se čini pre previše

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: porez prirez
5.2.2010 14:42:26   
pikachu
Zavisi kolika je bruto cifra o kojoj pričamo, a prirez se kreće od 0% (npr. Zadar) do 18% (Zagreb)... Uglavnom, teško ti se s rogatim bosti po tom pitanju...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: porez prirez
5.2.2010 14:49:49   
Bebys
nato...hr. je odlicna...da vidis ovdje...33 posto poreza pa kad ti to vidis na placi user posted image   odvratno

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: porez prirez
5.2.2010 22:29:17   
malica
moguće je da je toliko, pogotovo ako je uz zaostatke primio redovno primanje u istom mjesecu. tada ulazi u viši porezni razred pa ti puno uzme. Mada mi se ipak čini malo puno. Na rrif stranici ima kalkulator za iznose po stavkama pa provjerite tamo. Ne treba pustiti, ako nisu u pravu treba se žaliti ali ne teti na šalteru u poreznoj nego voditelju obavezno.  I pokušati suspregnuti bijes (što nikad nije jednostavno pogotovo kad se o poreznoj upravi radi)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
5.2.2010 22:30:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu malica)
  Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!