|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
19.1.2010 17:39:12   
MaTana
do sada nisam imala nekih većih zamjerki na moju pedicu, ali sad već lagano ludim... Bogu hvala, buba je zdravo dijete i nikad jos nisamo isli radi bolesti kod doktorice, ali već 7 mjeseci nismo bili na pregledu, zadnji je bio sa bubinih navrsenih 7 mjeseci i tada mi je rekla da zovem oko rođendana da se narucimo i cijepimo, tada sam zvala i rekla mi je da zovem za mjesec dana jer nemaju cjepivo, nije mi tada bilo jako važno jer je vladala epidemija sv.gripe pa mi se i cinilo bolje da pricekamo, zvala oko 15.12 opet kaže zovite polovicom prvog, danas zovem i zena kaze zovite oko 15.02 jer nemamo cjepiva... Ko je ovdje lud???? pa zar ne treba pregledati dijete, zar je samo cijepljenje svrha tih posjeta doktoru????

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
19.1.2010 17:46:06   
nancy
to je stvrano bolesno.ja bi se svejedno narucila da mi dijete pregleda bez obzira na to cjepivo.mi smo isto bili sa 7 mj pa je rekla da se javimo poslije godine.al eto bili smo i ranije jer nije htio jest pa sam ga odvel acisto da ga vidi i izvaze.ja bi se MaTana isto narucila


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
19.1.2010 17:50:27   
Bebys
odvratno ma daj ti neka ona pogleda djete a cjepivo moze i kasnije ako ga nemaju a i to MIJE SMIJESNO TOLIKO da za djete nema cijepiva uzasnouser posted image

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
19.1.2010 18:46:13   
natalijax
bezobrazno,koliko toj treba da nabavi cjepivi,to je za mene nemarnost

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
19.1.2010 19:48:58   
lavica81
draga, ne znam koje ti cjepivo malena ima primit ali znam da se neka cjepiva mogu kupit u apotekama pa ako je o tom cjepivu riječ kupi i odvedi je na pregled. stvarno je neozbiljno od pedijatrice tako se ponašatuser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
19.1.2010 20:07:13   
CallamityJane
I moja je trebala odavno da ide na cijepljenje ali kada smo dosli od mojih pa smo odmah isli radi bronhitisa  rekli su nam da mora biti potpuno zdrava da bi primila cijepivo tako da jos uvijek nismo otisli. A moram priznati da me to pomalo brine, je li moguce da previse zakasnimo sa cijepljenjem, rekli su nam da dodjemo u njenom 13 mjesecu a njoj je vec 14 punih ?

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
19.1.2010 21:01:39   
BUMBIKA
Tako smo i mi prošli s tim cjepivom..svaki put bi mi rekli nije stiglo,zovite za 2 tjedna i tako dosta dugo,skoro je već 2 godine imao kad je primio to cjepivo

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
19.1.2010 22:38:18   
evanda
Iz mog iskustva, pošto je to cjepivo zbilja jako, nemoj žaliti i nemoj žuriti s tim.
Da sam znala da je tako jako, ja bih čekala proljeće, ne bih dala da se cijepi. sad, u zimi i svim mogućim virozama.
A dijete ti svakako odvedi na pregled, nema štete...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
20.1.2010 7:39:36   
troubled
pa kod koga si, pobogu????
ja bi na tvom mjestu otišla s nikoletom, sjela i čekala i rekla, evo mi došle na pregled....a cjepivo kad bude...
inače to od godinu dana je sad pediacel koji se prije plaćao, a sad ga je država otkupila za sve i nema apsolutno nikakvu reakciju...ne vjerujem da možeš zakasniti s njim, ali bar da je pregleda i nahvali kako je super user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
20.1.2010 9:32:47   
MaTana
trouby, ma ovdje je stvarno gužva sa pedijatricama ima ih jako malo, vjerojatno i sama znaš i sve su pretrpane, ja sam je onako otprilike izmjerila i izvagala - imamo 79 cm i cca 13 kg, ali htjela bi da nas pedica pregleda... ipak ona moze uociti ako nesto nije ok (mislim da je sve super, ali ipak mi je prvo ....)

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
21.1.2010 13:47:14   
evanda
IZVORNA PORUKA: troubled

pa kod koga si, pobogu????
ja bi na tvom mjestu otišla s nikoletom, sjela i čekala i rekla, evo mi došle na pregled....a cjepivo kad bude...
inače to od godinu dana je sad pediacel koji se prije plaćao, a sad ga je država otkupila za sve i nema apsolutno nikakvu reakciju...ne vjerujem da možeš zakasniti s njim, ali bar da je pregleda i nahvali kako je super user posted image

nema reakcije u velikoj većini slučajeva....
Mi smo imali tempu 39
I balavi bili, sačuvaj Bože

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
21.1.2010 14:48:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
21.1.2010 16:18:17   
troubled
ne znam kod koje si od meni poznate tri....ali ja bih stvarno, uzela malu za ruku i otišla, sjela i čekala da dođem na red, ušla unutra i rekla -evo nas....doslovno tako....pa neće te s vrata poslati natrag....
paula je bila kod dr.horović i ja sam s njom bila jako zadovoljna user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
21.1.2010 17:10:11   
MaTana
trouby i ja sam kod nje, ali zadovoljna sam i ja, njezna je prema djetetu, lijepo i strpljivo ga pregleda ali sada se nemogu ni naruciti jer me sestra otkantava...
I znam da nisu one krive, meni je nezamislivo da 3 doktorice pokrivaju područje od Slanog do Granice sa cg - Sada nedavno su dobili jos jednu u župi ali i to je premalo pa tu ima  previse djece...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: cijepljenje sa godinu dana... i pregled?
21.1.2010 17:15:55   
Ruža
Nama su rekli da obavezno damo djetetu jaje prije tog cijepljenja sa godinu dana, jer je cjepivo na bazi bjelančevina ( valjda ima neka veza s jajima ) pa da se vidi moguća alergija.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!