|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   studiranje i trudnoća -stižete li
20.8.2008 17:54:01   
hope
Evo mene da vas pitam kako usklađujete učenje i trudnoću? Ja sam bila tako sretna kada sam doznala za trudnoću, mislila sam da ću rasturiti ta 3 ispita do kraja kad ono ja se jedva natjeram uzeti knjigu u ruke! Koncentracija mi je na nuli, a stalno u podsvjesti panika i pritisak da to moram riješiti šta prije! Još sam prošli tjedan zaradila upalu bubrega i već sam pisala na ovom forumu kako sam pala u depresiju od dijagnoze a rokovi su tu a ja samo ludim od panike! Knjiga ispred mene a ja negdje ni sama ne znam gdje, pa onda kada ne učim imam grižnju savjesti tako da se ničemu drugom ne mogu posvetiti! Kako vama ide na tom planu?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
20.8.2008 19:30:49   
koka
Meni nije bio problem, ujutro dok je Roko bio u vrtiću bi učila popodne bi bila s njim u predavanja su mi počela u 18 pa do 21, škola mi je završila u 4-tom mjesecu a tad sm bila u 6 mj trudnoće. dobro da su predavanja bila nnavečer jer sam ujutro imala mučnineuser posted image . Vidjet čemo kako ću ove godineuser posted image .

(Odgovor članu hope)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
20.8.2008 20:35:17   
sanjarica
uspjela jedva i zavrsila ,s bebom u jednoj ruci a knjiga u drugoj.hvala boguuuuuuser posted image

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
20.8.2008 20:41:02   
koka
Blago se tebi ja imam još jednu godinuuser posted image , i baš me zanima kako ću sad.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
20.8.2008 21:17:44   
BUMBIKA
I ja imam problema s učenjem.U trudnoći nisam ništa mogla,možda sam položila 1 ispit i to na početku trudnoće.Onda se Dino rodio,pa kad je bio mali,opet nisam mogla,bila sam sva iscrpljena.
Evo sad ovih dana razmišljam kako bi trebala sad u 9 mjesecu ponovo upisati i to završiti!Nadam se da ću to i napraviti,jer nema smisla to više odgađati,a i ovako će mi biti teško ponovo se prihvatiti knjige

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
20.8.2008 22:26:05   
FIONA
cure svaka čast, držim vam fige da sve od reda dobijete što prije diplomu... za to nije potrebno samo odricanje vremena nego i hrabrost. Biti majka i žena koja želi ispunuti životni cilj u poslu nije jednostavno... SVAKA ČAST!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
21.8.2008 8:39:46   
hope
Ja sam jučer nešto zapela ali sam se probudila u pola noći sa knjigom pored sebe a kako mi izgledaju naočale na kojima sam ležala ne treba ni spominjati!user posted image  Ma valjda ću nekako i to riješiti, imam 2 teža i 1 lakši, nadam se da ću dati barem 2/3! Samo mi drag vrši pritisak, u top ću ga stavit!user posted image  A šta me najviše od svega smeta je to šta je u pravu pa kad počne solit ja nemam baš nekih uvjerljivih argumenata ( borim se a sebi sam smješna šta govorim)!U svakom slučaju svaka čast ženama koje uz dijete stignu i učiti, ja se nadam da će ostati šta manje ispita do poroda!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
21.8.2008 9:28:13   
sanjarica
IZVORNA PORUKA: koka

Blago se tebi ja imam još jednu godinuuser posted image , i baš me zanima kako ću sad.
ma polako,vjeruj mi da mi nije bilo nimalo lako.ja sama s bebom,muzek radi..a ja imam obavezu i sredit malo stan,i oko djeteta se brnuit,i rucak skuhat a knjiga stoji na stolu ,ceka...zato sam znala navecer uciti,samarat se(ihihih)da ne zaspim jadna od umora.na diplomskom mi profe bas cestitale,kaze mala,ti si dvaput diplomirala,a ja ih onako gledam,ne kontamm.kaze pa imas bebu(to je 1 dipl.)i evo ovo.ihihihih

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
22.8.2008 12:33:19   
tonkica
Cure svaka vam čast, uz bebu još i učit! Skidam kapu svakoj!
Ja sam srećom diplomu dobila prije 5 g., tak da nemam to iskustvo. Al mislim da bi mi to bilo fakat neizvedivo, jer sam tip koji uči po danu, a po noći spava. A uz ovu moju malu živku koja baš i ne spava previše ne znam kak bi izgledalo druženje s knjigom. user posted image

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
4.9.2008 11:13:51   
Vjeverica ST
meni je isto ostalo nekoliko ispita, ali i 3 jako teška, čak mi se čini da ih nikad neću moć položit jer me profa mrzi...To su zapravo najteži ispiti u 4 godine faxa. Što ako padnem 8. put ispit, stvarno gubim pravo školovanja? Postoji li solucija????Koja tragedija, položit 59 ispita i radi jednog nadrapat (dakle, ima ih 60 ukupno). Malo me strah, želila bi to šta prije, a usto obaveze oko spremanja, kuhanja, oko muža, a tek poslije beba! Ne znam kako ću se moć odvojit od bebe, preemotivna sam...Neće mi propast fax, jel da?Uz sve to još moram biti lijepa, vesela, ne dozvolit ikome da komentira- sama si htjela, eto ti sad!daleko sam od svojih, a muž i njegovi bii htjeli da što prije diplomiram i zaposlim se...Osijećam pritisak, a beba u meni..Inače sam vesela i kažu da zračim u trudnoći...A možda imam napadaj panike.Ipak- beba mi je najvažnija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
22.9.2008 17:59:39   
icaric1
bok cure!!
e bome nije lako biti student, uz to i trudna. pa meni je to bio veliki šok kad sam saznala, umijesto da se uhvati knjige i riješim što više ispita ja posustala.
nimalo pohvalno al mi se čini da se nikako nemogu koncentrirati na učenje.
bolje rečeno nemam volje, milijon drugih briga mi je sada u glavi.
mora biti da trudnoća ne utječe baš dobro na koncentraciju.
još gori problem mi je 9 semestar kojeg sam upisala a neću ga moći slušati.
toga me sada najviše strah zbog velikog broja vježbi koje se treba 70% pohađati.
baš me zanima kako će to proć

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
22.9.2008 21:59:35   
mlada mama
moja seka je ostala trudna u pola faxa, i isto tako kad je rodila vise se posvetila bebi,a ucenje zapostavila na tome bi i ostalo da ju moja mama i tata nisu pritisli,i pomagali joj tako se dignula i u kratkom roku porjesavala sve ispite u kratkom roku nakon malo vremena je ostala trudna i s drugom bebom,sada ima jos samo diplomski mislim. mislim da je vazna motivacija, i podrska i pomoc da bi se uspjela zavrsiti skola,fax sto vec.

(Odgovor članu icaric1)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
23.9.2008 11:11:23   
Vjeverica ST
evo ja odkad sam trudna polozila 6 ispita! jos otprilike toliko i par teskih...drzite mi fige....

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
24.9.2008 1:14:07   
icaric1
svaka čast vjevericeuser posted image user posted image user posted image user posted image , samo tako i nastavi
mani učenje neide baš od ruke. previše briga oko uređenja stana, Zagreb je isto malo daleko.
jučer sam pisala jednog i sad sam u neizvjesnosti do ponedeljka.

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: studiranje i trudnoća -stižete li
1.10.2008 14:29:30   
Vjeverica ST
ma beba je najvaznija i nikakvo sekiranje zbog ispita nije pametno! meni se u trudnoći ( pred kraj studija-apsolventica) desilo da više nemam tremu nego bezobrazno izlazim na sve ispite bez brige jesm li se dovoljno spremila.Nema mentalne blokade, straha od prezirnog profesoriova pgleda- "niste naučili.." itd. Jednostavno znam da postoji (u meni user posted image  ) nešto puno vrijednije od tog glupog ispita i nije vrijedno straha, pesimizma i treme.Probaj tako mislit. Ignoriraj sve utjecaje koji su ti možda prije štetili, i ako imaš potporu muža i nekog ko će skoknit do faxa da nešto obavi za tebe- jer ipak ti si trudna i vrijediš za dvije!!!!! - idealno! Želim ti sreću! Ja se nadam da će me držat još volja i koncentracija da položim još 3-4 dok sam trudna..Wish me luck. Sretno svimauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu icaric1)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!