|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 11:41:08   
xxl
Već dugo prikrivam i sakrivam nevjeru meni bliske osobe.Štoviše pomažem joj da se ne dozna i pomažem u sastancima te čak dajem svoj stan da imaju di biti...al osjećam se totalnob u raspadu jer mi je muž te osobe isto drag i sram me je...Nemogu nikome reći jer mi je žena kojoj pomažem najdraža osoba na svijetu al nemogu se ni nositi više puno s tim.Gdje da povućem crtu da bude na pravom mjestu?

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 11:49:16   
lavica81
čuj draga, stvarno nezgodna situacija. ne znam što bi ti pametno rekla jer nisam nikad bila u takvoj situaciji. ono što je po meni ovdje najbitnije jest da ti imaš osjećaj odgovornosti i da ti se samoj ne sviđa tvoja uloga u ovoj situaciji.prema tome to moraš promijeniti radi sebe same. teško je kad te u to uvuče osoba koja ti je jako draga ali crtu moraš podvuć. najbolje bi po meni bilo da joj rečeš da ti u tome više ne želiš sudjelovat i da se više ne nalaze kod tebe.

u svakom slučaju sretno

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 11:49:48   
lueman
čuj možda da se distanciraš u toj stvariuser posted image user posted image user posted image mislim,da joj ne pomažeš i ne daješ alibi i prostor, nemam pojma, teška situacijauser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 11:52:20   
xxl
Nemam petlje odbiti,a zapravo je to jedini naćin bojim se.Ne da se bojim nego cijeli život imam zaštitnićku ulogu naspram te žene i vidim dijete u njoj..a nekako sam nerealna.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 12:04:17   
troubled
jako nezahvalan položaj....nikad nisam bila u takvoj situaciji i ne bih ti rado bila u koži...
sigurno ste vrlo bliske...jesi li kad pokušala s njom skroz otvoreno razgovarati, pitati je do kad misli tako, ima li neki cilj kojem sve to vodi...
ako je bez cilja, tada je još i gore....
nemam ti, zapravo, što pametno reći...uf...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 12:21:05   
anuska08
Totalno grozna situacija! A pogotovo što ako muž doznauser posted image za to i još da si i ti pomagala. Stvarno ne znam što bi učinila u takvoj situaciji, ali i da mi je najbolja osoba na svijetu mislim da ne bi dala da to čini u mom stanu!!! Bar tako sada mislim!!! Naravno, nikad ne reci nikad! Jer to na kraju krajeva može i ugroziti vaše prijateljstvo. Muž dozna, oni pomire se i ostanu zajedno, mislim da njen muž ne bi htio imati veze s tobom!!!


_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 12:45:55   
BUMBIKA
Joj,gadna situacija nebi ti bila baš u koži,a ni nemam baš neki pametan savjet

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 13:33:07   
mišica 666
mislim da nije baš lijepo od te osobe što te uvukla u sve to. mislim da se trebaš distancirati od svega toga a ako je muž od te osobe ok onda njeno ponašanje je krajnje bezobrazno. mislim da nitko ne zaslužuje da bude prevarfen a ako već ne voli svoga muža postoji razvod braka. nadam se da nisam bila preoštra ali stavrno mi ide na živce takvo ponašanje.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 14:01:26   
maja
U hu hu xxl, stvarno ne znam kako bi se postavila da sam ja u toj situaciji! Sad bi mogla pametovati, ali sve se uvijek okrene kad se to i tebi desi. Pokušaj sa tom osobom razgovarati, reci da ne želiš biti više dio toga, da jednostavno ne možeš. Možda je vrijeme da ta osoba u kojoj vidiš dijete napokon odraste i ako je već odrasla da vara muža neka se i sama snalazi kako zna. Jel tvoj muž zna za to? Jer mene bi moj user posted image  da zna kako prikrivam  i pomažem u nečijoj nevjeri!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 14:03:45   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: maja

U hu hu xxl, stvarno ne znam kako bi se postavila da sam ja u toj situaciji! Sad bi mogla pametovati, ali sve se uvijek okrene kad se to i tebi desi. Pokušaj sa tom osobom razgovarati, reci da ne želiš biti više dio toga, da jednostavno ne možeš. Možda je vrijeme da ta osoba u kojoj vidiš dijete napokon odraste i ako je već odrasla da vara muža neka se i sama snalazi kako zna. Jel tvoj muž zna za to? Jer mene bi moj user posted image  da zna kako prikrivam  i pomažem u nečijoj nevjeri!


Slazem se sa majom...

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 14:07:26   
xxl
Zna mi muž.MM radi što mu ja kažem

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 14:13:16   
komarac1
Uf, ja to nebi mogla! 

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 14:34:58   
natalijax
ja se molim bogu da se nenađem u takoj situaciji ,a tebi ivana svaka čast kaj imaš hrabrosti i snage za touser posted image

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 15:11:29   
Bebys
ja to nebi nikada napravila...rijesi se toga sto prije...to je jako lose..

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 15:29:19   
tikica_69
Ako se radi o osobi o kojoj si vec nekad pisala, rekla sam ti vec da je moras postenski na red primiti....nek se osluci sto zeli u zivotu. Ne moze sjediti dovjeka na dvije stolice i zivjeti u lazi. Mora biti postena i prema sebi i prema drugima.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
24.12.2009 15:59:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 18:54:32   
Thea
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ako se radi o osobi o kojoj si vec nekad pisala, rekla sam ti vec da je moras postenski na red primiti....nek se osluci sto zeli u zivotu. Ne moze sjediti dovjeka na dvije stolice i zivjeti u lazi. Mora biti postena i prema sebi i prema drugima.


Potpisujem tikicu! Još ako dotična ima i djecu još gore.Znam za takav slučaj i jednostavno ne shvaćam takve žene koje mogu tako postupati.


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 22:20:15   
evanda
Nije dobro....ne miriši na dobar završetak....čupaj se van iz toga

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 22:45:21   
curice
IZVORNA PORUKA: evanda

Nije dobro....ne miriši na dobar završetak....čupaj se van iz toga


samo ću ovo prepisati

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
24.12.2009 22:54:08   
ket
IZVORNA PORUKA: curice

IZVORNA PORUKA: evanda

Nije dobro....ne miriši na dobar završetak....čupaj se van iz toga


samo ću ovo prepisati



uf i ja....user posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
25.12.2009 0:56:08   
zaba
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ako se radi o osobi o kojoj si vec nekad pisala, rekla sam ti vec da je moras postenski na red primiti....nek se osluci sto zeli u zivotu. Ne moze sjediti dovjeka na dvije stolice i zivjeti u lazi. Mora biti postena i prema sebi i prema drugima.
  i ja se sjećam da smo jednom "pričali o njoj",potpisujem Tiks


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
25.12.2009 12:12:37   
Zimic
nema sanse da bi to mogla...mora da ti j eto jakoooo draga prijateljica..zao mije kaj si upetljana u sve to...u neke stvari uđemo a da i nismo svjeni..mrzim to!

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
25.12.2009 13:06:47   
ZVRK
xxl kasno je za bijeg sada kada si već do grla u g.....a zbog toga

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
25.12.2009 15:41:00   
xxl
Da,ista je osoba u pitanju
IZVORNA PORUKA: zaba

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ako se radi o osobi o kojoj si vec nekad pisala, rekla sam ti vec da je moras postenski na red primiti....nek se osluci sto zeli u zivotu. Ne moze sjediti dovjeka na dvije stolice i zivjeti u lazi. Mora biti postena i prema sebi i prema drugima.
  i ja se sjećam da smo jednom "pričali o njoj",potpisujem Tiks



_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prikrivanje i sakrivanje nevjere
25.12.2009 23:27:40   
Monica
Mislim da bi trebala ti njoj lagano dati do znanja da ako želi da ostanete dobre da tebe više ne miješa u to jer znam dva slučaja takva di je tu puklo prijateljstvo


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!