|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   štednja
25.11.2009 22:31:59   
natalijax
Neznam di ko štedi u kojoj banci za klince,Moj ima  hippo limać štednju,e sad svaki put kad donesemo novce dobijemo bodove i za te bodove  biraš nagrade,Neki dan dođemo i izabrat ču nagradu od svih nagrada neš koristi je bila jedino posteljina koju dobiješ za 5000kn štednje,Mislim to je zbilja malo bezobrazno,neču se ja obogatit s tom posteljinom ,al zbilja malo pretjeruju
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: štednja
25.11.2009 22:36:27   
CallamityJane
mi smo izabrali bubasparu ali kiki nisu dokumenti u redu i sada to moramo srediti pa tek onda poceti, kod njih mi se cinilo super zbog tog drzavnog poticaja user posted image
ne znam ima li to u toj tvojoj stedionici ?

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: štednja
25.11.2009 22:40:46   
natalijax
ma nisam ja to ni čitala imaju neke kamateuser posted image ništ posebno ko i svaka druga skoro isto

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: štednja
25.11.2009 22:49:06   
CallamityJane
e sad necu bezveze da trucam ali znam da u bubasparu kada stedis na kraju godine ako ustedis taj neki odredjeni iznos dobijes od drzave jos 500 kuna na racunu to je mislim najmanja cifra uglavnom meni se ucinili najbolji kada sam proucavala te stednje user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: štednja
26.11.2009 7:45:43   
mariola
Provjeravala sam dječje štednje po bankama i najbolju kamatu ima HPB.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
26.11.2009 7:51:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: štednja
26.11.2009 8:44:49   
ZVRK
zvrkić ima štednju u bubašpariuser posted image [sm=smiley36.gif

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: štednja
26.11.2009 8:57:30   
ejmama
Ja nisam za takve oblike štednje!

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: štednja
26.11.2009 10:01:33   
curice
ni mi ne štedimo u banciuser posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: štednja
26.11.2009 10:03:40   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: cvrčak

callanhoe država ti da 15% DPS na iznos koji uplatiš,ali moraš štedjeti u stambenoj štedionici,s tim da je obavezanzakonski  rok na koji se mora oročiti da bi mogla štedjeti za djecu 5 godina.
Razlika između stambenih štedionica je u visini kamata i naknada. Pogledajte tko ima najmanje naknade i najveću kamatu i odite tamo

znam da tako ide nekako ali prouciti cemo to jos bolje samo da ove dokumente izmijenjamo napokon user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: štednja
26.11.2009 10:04:49   
troubled
nama te štednje statiraju user posted image
magdin medo štdo i paulina wusternot stambena...otvorene i čame čekajući user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: štednja
26.11.2009 12:20:52   
uciteljica
I i ćemo u bubašparu samo kad ja dođem do svoje plaće.user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: štednja
26.11.2009 12:38:35   
Anoniman
otvorila bih joj ja vrlo rado, samo da imam od cega da ustedim user posted image user posted image

(Odgovor članu uciteljica)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: štednja
26.11.2009 12:44:00   
dominik
IZVORNA PORUKA: natalijax

Neznam di ko štedi u kojoj banci za klince,Moj ima  hippo limać štednju,e sad svaki put kad donesemo novce dobijemo bodove i za te bodove  biraš nagrade,Neki dan dođemo i izabrat ču nagradu od svih nagrada neš koristi je bila jedino posteljina koju dobiješ za 5000kn štednje,Mislim to je zbilja malo bezobrazno,neču se ja obogatit s tom posteljinom ,al zbilja malo pretjeruju


za svaki rodjendan ce ti malac dobiti poklon od njih...nije nesto ali je simpa...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!