|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bubani smo, :-(
21.11.2009 18:18:10   
uciteljica
Eto ponovno smo bolesniuser posted image : Paula već tri dana ima proljev i temperaturu. Bili smo kod dr i nije nam rekla ništa posebno. Za proljev kuhati rižu, jesti banane, piti šipkov čaj, a za temperaturu kupai se u mlakoj vodi*lupocet.Ako do ponedjeljka nešto ne stane idemo opet do dr. Temperatura je oko 38,5, a proljev je nezaustavljiv (cijeli paket pelena u ova tri dana smo potrošil)i. Paula jede jako malo i vidim na njoj da je smršavila, jadničak moj mali. Kupamo ju često, davali smo joj lupocet i prolife suspenziju protiv proljeva, ali nakon dva dana ništa se nije promjenilo.user posted image

P.S.
Bili smo na kontroli sa 10 mj. (doista mi smo malo uraniliuser posted image ) i imamo 74 cm i 9 i pol kg. user posted image .


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bubani smo, :-(
21.11.2009 18:23:39   
martina87
evo vibrice za brzo ozdravljenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bubani smo, :-(
21.11.2009 18:25:17   
tikica_69
Ajoj, misica mala. Samo neka puno pije, bude ona nadoknadila kilazicu cim joj bude bolje, no ne cini mi se sitna.Za brzo ozdravljenje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bubani smo, :-(
21.11.2009 18:30:26   
uciteljica
IZVORNA PORUKA: tikica_69

bude ona nadoknadila kilazicu cim joj bude bolje, no ne cini mi se sitna.


user posted image imala je malu bušicu koja je uvijek posliije jela iskočila van, user posted image a sad te slatke bušice nema.

Daj Bože da što prije sve uđe u normalu.


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bubani smo, :-(
21.11.2009 20:05:11   
elle1
evo jos vibrica za brzo ozdravljenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bubani smo, :-(
21.11.2009 20:33:13   
nancy
user posted image user posted image za malenu da sto prije ozdravi

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bubani smo, :-(
21.11.2009 20:44:01   
twitty
to što neće da jede je normalno i nemoj ju siliti.pokusaj joj dati hippov ors sokić od mrkvice, mlijeko za proljev i /ili ako je potrebno rehidromix.moje je rehidromix spasio prošle godine kad su imali proljev i povraćanje 10 dana a imali su "samo" virozu!
u svakom slučaju sretno i da šta prije prođe user posted image user posted image user posted image user posted image
e da zaboravila samuser posted image slane štapiće i vode djeca najčešće hoće kad imaju proljev pa probaj


< Poruku je uredio twitty -- 21.11.2009 20:45:14 >


_____________________________

gibam...

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bubani smo, :-(
21.11.2009 22:12:41   
malizia
~~~~~~~~~~~~~~ da ozdravi što prijeuser posted image .
Joj odmah se sjetim svoje kćeri, na kraju bi ipak završila jedan dan na infuziji, toliko bi je proljev i povraćanje iscrpili. Ta infuzija i nije loša, dapače.

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bubani smo, :-(
21.11.2009 22:21:51   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bubani smo, :-(
21.11.2009 23:16:34   
Ninaa
nek mala ljepotica čim prije ozdaviuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bubani smo, :-(
21.11.2009 23:26:48   
Snješka
Prošle god u ovo vrijeme smo i mi imali takav problem koji je trajao skoro 10 dana. Samo riža na sluzi šipkov čaj i mi smo davali ibuprofen sirup jer nam je lupocet bio slab. Obavezno od hipa onaj ORS ja mislim za dehidraciu sokič od mrkve i banane uz to što je protiv dehidracije pomaže i za spriječavanje proljeva. Jela nebude i nemojte ju forsirati pogotovo ne mliječno. Bitno da dobiva tekučine i neka odmara. Popipaj fontanelu na glavici ako je udubljena znači da treba što više tekučine da nebi dehidrirala. Pazi na to obavezno. Moja Lana je baš imala 10mj prošle god kad ju je to primilo nakon gripe.

_____________________________

Največa ljubav si mi Ti...
Največu sreču vidim u Tebi...
Ti si veselje svakoga dana,
a moj život zove se...Lana

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bubani smo, :-(
22.11.2009 8:01:47   
Puli
user posted image user posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Snješka)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
22.11.2009 8:06:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Puli)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bubani smo, :-(
22.11.2009 8:34:06   
huanita
Neka malena brzo ozdravi. Teško je majci gledati dok je dijete bolesno, ali kasnije oni to brzo nadoknade.

_____________________________

J 4.5.2001.
I 18.6.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bubani smo, :-(
22.11.2009 9:14:29   
curice
kakvo je jutros stanje

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bubani smo, :-(
22.11.2009 10:16:28   
gljiva
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nadam se da je danas bolje.
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bubani smo, :-(
22.11.2009 10:28:16   
uciteljica
ženske hvala vam na lijepim rijeima i utjehi.user posted image

Noćas je temeratura polako padala tako da je sad u normali, ali još nas mući proljev. malo mi je sad lakše, barem je jedan problem riješen. Još ostaje taj prljev.

Paula je živahna i igra se. Čak je danas i jelauser posted image .


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bubani smo, :-(
22.11.2009 10:33:41   
koka
a jadničak moj mali, neka nam što prije ozdravi user posted image user posted image user posted image
za proljev stvarno pomaže onaj ORS u apoteci što se kupuje, a oni su mali pa se kod njih odmah vidi kad malo smršave al ne brini nadoknadit će ona to ..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bubani smo, :-(
22.11.2009 10:47:56   
Anoniman
Drago mi je da je malena bolje user posted image
saljem joj veeelikiiiii user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bubani smo, :-(
22.11.2009 14:26:59   
mariola
user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bubani smo, :-(
22.11.2009 15:50:18   
Monica
Drago mi je da je bolje a šaljemo vibrice da i proljev ode što prije ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 21
   [Obrisani korisnik]
22.11.2009 17:12:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Monica)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bubani smo, :-(
22.11.2009 20:42:57   
Zvonki
Brzo ozdravljenje za slatkicu malu user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bubani smo, :-(
22.11.2009 22:02:17   
troubled
neka nam brzo ozdravi Paula.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!