|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 18:45:13   
maja
Imala sam malo vremena, pa sam sjela, ogledavala se oko sebe i razmišljala! Gledam po kući i razmišljam šta bi još trebalo kupiti, napraviti, urediti! Voljela bi novu kuhinju i blagavaonu i zavjese, jer je ovo još od ljudi koji su tu prije živjeli! Treba promjeniti još dva prozora i srediti hodnik da imam kuda sa cipelamauser posted image  Bože dragi, dali sam samo ja takva nezadovoljna ili vas ima još? Ne uhvati me svaki dan to raspoloženje, samo 3-4 puta tjednouser posted image  Uvijek težim nečem boljem, sve bi da je istog trena, a ovo će sve trajati jedno 5 godina! A onda opet stanem i pomislim kako sam blesava, kako netko nema ni to, kako trebam biti zadovoljna, ali me ni to razmišljanje dugo ne drži pa opet po starom!
Inače bi trebala biti sretna, imamo veliku kuću, nismo podstanari, donekle je sređena, ali opet.....
Kakva je situacija sa vama? Jeste li sa svime zadovoljni ili bi i vi nešto bolje?

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 18:47:43   
tikica_69
Jedan dan sam ponosna na sve smo smo MM i ja stvorili u ovih 5 zajednickih godina.....jedan dan bi jos i zavjese u svojoj sobi, pa me opere sto deckima nemrem kuptiti do proljeca nove krevete...pa onda drugi dan zahvaljujem Bogu sto imamo vlastiti stan od 75 kvadrata, topao, uredjen i svaki dan topli rucak i jedni druge....me pere me svaki dan drugo user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 18:51:53   
ninolina
joj ista priča, toliko toga još treba a nikako na zelenu granu. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 18:54:40   
mala pcelica
nisam zadovoljna jer sve što imam je tuđe,ništa nemam svoje, osim djeteta user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 18:54:45   
CallamityJane
voljela bih kada bi mogli kupiti sebi za pocetak bar plac pa cemo vec nesto sagraditi na njemu, ali uvijek nesto iskrsne nikada ustediti novce, taman krenemo stediti i nesto nekome treba i sve tako ukrug user posted image
nekada me depra uhvati pa si mislim zar cu cjeli zivot biti podstanar???
i kada hocu da kupim nesto lijepo i malo vrijednije i da mi se slaze u stanu zapitam se pa kome ja to kupujem to nista nije moje user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 18:57:15   
buduća mamica
imamo staru kuću, jednog dana želim novu, zasada sam sretna što imamo vlastiti krov nad glavom, makar on povremeno i procuriouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 19:08:39   
lavica81
ne znam što bi rekla, čini mi se da smo mi žene sve iste. naravno da uvijek ima nešto za učinit i popravit po kući. evo taman se mislim kako bi trebali promijenit ulazna vrata, to planiramo odavno ali uvijek nešto iskrsne što je važnije.  mi imamo stan od 35 kvadrata, sretna sam što je naš ali shvaćam da će mi jedan dan, ako bog da da budemo imali djece ,to biti malo i da bi trebalo štedit za veći stan ali otkud, pa nemamo mi tolike plaće da mi još ostane sa strane..... ah, nadam se da ćemo jedan dan doć na zelenu granu sa sređivanjem...

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 19:15:57   
Ruža
Nikad zadovoljna. user posted image
Ali to je pozitivno? Zar ne? To nas tjera naprijed. Nebi voljela da se jedno jutro probudim i da budem zadovoljna baš sa svime.
Pa što bi onda radila???user posted image
ALi zahvalna jesam, na svim darovima što mi je život dao!user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 8.12.2009 19:16:40 >


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 19:24:55   
mariola
Trenutno nisam zadovoljna ni s čim.
Odgovorit ću sutrauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 19:25:49   
osobno
Trenutno nimalo.
Baš mi treba vidit da ima neko jadniji od mene da mi bude lakše.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 19:26:53   
mariola

IZVORNA PORUKA: osobno

Trenutno nimalo.
Baš mi treba vidit da ima neko jadniji od mene da mi bude lakše.user posted image user posted image user posted image



Evo javljam se. Ne znam kad sam se ovako osjećala ko danasuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 19:27:38   
osobno

IZVORNA PORUKA: mariola


IZVORNA PORUKA: osobno

Trenutno nimalo.
Baš mi treba vidit da ima neko jadniji od mene da mi bude lakše.user posted image user posted image user posted image



Evo javljam se. Ne znam kad sam se ovako osjećala ko danasuser posted image


nisi u gorem stanju od mene...

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 19:31:08   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: osobno


IZVORNA PORUKA: mariola


IZVORNA PORUKA: osobno

Trenutno nimalo.
Baš mi treba vidit da ima neko jadniji od mene da mi bude lakše.user posted image user posted image user posted image



Evo javljam se. Ne znam kad sam se ovako osjećala ko danasuser posted image


nisi u gorem stanju od mene...

pa sta je cure, sta je rec '  ????
evo da se pridruzim i ja sam groznoooo
to da ne budete same user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 19:33:27   
osobno
baš lipo od tebe...ali ja sam još uvik loser nr 1 danas.user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 19:34:29   
CallamityJane
nadam se da nemas pravih razloga za takvo raspolozenje nego da je to samo hormonski ucinak user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 19:35:11   
lee
jedan dan bi kuču sa vrtom...i malo mira da mogu popiti kavu a da ne čujem zvukove automobila...a onda sljedeči dan sam sretna da imamo stan i dva auta...da nemamo dugova....ali ja si onda opet želim kuču još dva psa...i dvoje djece pa dadilju....evo me opet lupetam....odo ja sa ove teme da ne krenem dalje brojati bez vezze....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 19:46:33   
Nika 24052006
Kad sve zbrojim i oduzmem,zadovoljna sam.Premda bi puno stvari promijenila.Npr.kad bi mogla,sigurno ne bi živjela u istom dvorištu sa mm roditeljima,ali,opet,bar imam svoja vrata,i ne dijelim s njima ništa.Ok je,imam svojih malo više od 100 kvadrata,nisam podstanar,pa sam zadovoljna.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 20:14:43   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Jedan dan sam ponosna na sve smo smo MM i ja stvorili u ovih 5 zajednickih godina.....jedan dan bi jos i zavjese u svojoj sobi, pa me opere sto deckima nemrem kuptiti do proljeca nove krevete...pa onda drugi dan zahvaljujem Bogu sto imamo vlastiti stan od 75 kvadrata, topao, uredjen i svaki dan topli rucak i jedni druge....me pere me svaki dan drugo user posted image



Isto

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 20:29:06   
ZVRK
ja sam u biti zadovoljna.
zašto?zato jer se prilagodim trenutnoj situaciji

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 21:03:06   
inna
puno toga bi promijenila, mada kad gledam realno nije loše ni ovako...ali ja sam blizanac po horoskopu, ja bi stalno nešto mijenjala user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 21:16:34   
katarinast
imam kuču koja je naša,stan koji smo uredili,kupili sve novo.netriba mu više ništa.ali da bi ja to sve imala mm radi od 8 do 8 i onda kako ču bit zadovoljna

_____________________________

KARLO 9.03.2009
*IMAMO DVA ZUBIĆA-GORNJA*

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 21:29:46   
natalijax
bila bi zadovoljna kad bi imala normalan brak a ostalo pa makar i u šupi živila bila bi sretna

(Odgovor članu katarinast)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 21:35:45   
minnie
ja jedva čekam da imam svoja četri zida ali kako stvari sada stoje to nevidim u skoroj budučnosti tako da me depresija muči svakodnevno. ali mislim i kada ih budem imala da ću opet imati neke želje i željice

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 21:36:36   
curice
hoću novi krov(već sam godinama nezadovoljna zbog postojećeg),hoću nove susjede,jer dok su ovi tu ja neću imati krovuser posted image user posted image
hoću da ljudi napokon prestanu biti zlobni,jer nisam im ja kriva što nemaju sve što požele,a svojom zlobom mene koče u onome što ja mogu i želimuser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 21:51:08   
dami
Imam stančić od 40-ak kvadrata. Prozore koji kad puše bura , pušu i oni.. Balkon na kojem treba podhitno nova ograda...
Ali imam sina,kćer, mm ,mamu, sestre, posao ,prijatelje, zdravlja i da
zadovoljna sam i sretnauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!