|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 10:15:29   
lidac0605
Ne znam jel već ima ovakva tema tu,pa sam jednostavno morala otvorit ovu jer sam tak sretna da vam se moram pohvalit...
Curke moje,nakon 5 mjeseci trudnoće u krevetu jučer sam dobila dozvolu od doktora da se SMIJEM prošetat,skuhat i tak nekaj laganini,uglavnom ne moram bit više stalno u krevetu-a ja sretna ko malo dijete user posted image user posted image user posted image !
Al sam zato dobila još jednu dodatnu dijagnozu koju nisam imala u nijednoj trudnoći do sad-placenta previa marginalis,da je samo 8,7 mm od unutarnjeg ušća-i naravno,i dalje niš od sexa user posted image -sad zbog toga...
Ima li koja s tim iskustva i kak vam je na kraju završiuo porod s tim?
E,da i by the way-moja željena curica ima po svemu sudeći pimpača user posted image ...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 10:17:40   
ninolina
samo polako draga, neznam za ovu dijagnozu ali nadam se da će biti sve ok
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 10:25:24   
lidac0605
Bitno da ja smijem hodat user posted image user posted image user posted image ...naravno da sam jučer odma nakon doktorovog blagoslova završila u šetnji po King krossu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 10:26:02   
ninolina
Bitno da ja smijem hodat user posted image user posted image user posted image ...naravno da sam jučer odma nakon doktorovog blagoslova završila u šetnji po King krossu user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image sad se guštaj


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 10:26:10   
natalijax
ja nemam,al samo polako vjerujem da si sretna sto napokon možeš malo da uživašuser posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 10:27:12   
maja
 Kažu za placenta previu da se može povući user posted image  ali imala je moja sestra, morala je isto tako mirovati,nije joj se povukla i išla je na carski!

Vjerujem da se veseliš što ne trebaš baš sto posto mirovati ali pošto imaš placentu nemoj ni podivljati baš za pretjeranom šetnjom ili čišćenjem, sve u granicama normale!

Čestitam na još jednom dečkićuuser posted image


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 10:29:59   
anuska08
Ne razumijem se u dijagnozu, ali drago mi je da ne moraš više strogo mirovatiuser posted image user posted image user posted image i čestitam na dečkiću!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 10:31:30   
lidac0605
Tog carskog se i bojim...prošla sam jedan,ne bi si to više poželjela user posted image user posted image user posted image
Bumo vidli kaj bu iz toga na kraju ispalo,uglavnom nije previja totalis,ne prekriva ušće al je samo 8,7 mm od njega,a kolko sam skužila normalno bi bilo da je tipa 10 cm od njega user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 10:32:24   
ninolina
ne brini sve bu okuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 10:33:42   
maja
čim ne moraš više strogo mirovati nije tako strašno, ali nemoj stvarno pretjerivati da nebi došlo do krvarenja pa ćeš opet morati ležati

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 10:38:40   
Domy
ja sam se dosta naležala u svih pet trudnoča..morala sam strogo mirovati..svaku trudnoču su mi radili serklažu..

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 12:56:49   
ines
Placenta previja ti je kada ti posteljica potpuno ili djelomično zaklanja porodni kanal. Ne bi te plašila ali kad djete počne ritati po posteljici zna biti gadno zato se ne zanosi previše i ne pretjeruj sa kučanskim poslovima i šetnjama.Vožnja također nije preporučljiva kao ni dugo sjedenje. Čuvaj se kad si več dotle dogurala. Znam da je teško ali ima nas još koje smo to prošle i nije nam žao neće ni tebi biti. Žrtva se isplati!

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 13:35:18   
zozo1
Nadam se da bude sve ok, bitno da se možeš malo mrdnuti s mjesta, prošetati.
Mirovanje bilo kakvog tipa ne mogu ni zamisliti, svaka čast curama koje moraju mirovati u trudnoći user posted image


_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: mirovanje u trudnoći...
3.2.2010 22:18:52   
sara.at
i ja sam na ocuvanju trudnoce lezanje lezanje i opet lezanje al znas kako kazu sta se mora nije tesko user posted image

_____________________________


23.08.2010 andjeo mamin i tatin
Maleni Arian uljepsao nam Nas zivot

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: mirovanje u trudnoći...
4.2.2010 11:46:19   
Nika 24052006
Bit ce sve ok,samo se nemoj preforsirati.Meni je posteljica bila nisko u prvoj trudnoci,pa se u 28.tj smjestila tam gdje treba,sad mi je isto tako,i dr je rekao da cekamo opet taj 28.tj,pa cemo vidjeti pravo stanje.U ponedjeljak punim 28,a u utorak idem na uzv,pa cu sve tocno znati.Uglavnom,samo laganini,i sve ce biti ok...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: mirovanje u trudnoći...
4.2.2010 11:53:28   
Manda
Draga, čuvaj se, nemoj pretjerati, dg nije jako strašna ali nije ni bezazleno. Stoga, ne moraš možda mirovati, ali moraš odmarati Imaš prednost što si u zlatnom razdoblju trudnoće, ili drugom tromjesječju ali se dobro pripazi u zadnjem 3-mjesečju. Sretno!

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: mirovanje u trudnoći...
19.2.2010 19:57:48   
lidac0605
Curke,evo mene da se malo požalim...bila sam kod doktora jer se moj pritisak u donjem dijelu trbuha i vaginalno vratio user posted image user posted image user posted image ...
Opet sam vraćena u krevet...user posted image user posted image user posted image ...opet Apaurin 2x2 mg...strogo opet ležat...
Baš sam si user posted image user posted image user posted image ...

Opet sam na početku...izludit ću do 6.mjeseca user posted image
Al bitno da se moj bebač rita-onda mi je malo lakše čim mi se on javi

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: mirovanje u trudnoći...
19.2.2010 21:03:34   
gljiva
Draga drži se. ja sam preležala obje trudnoće i znam kao je to. Znam da ti nije lako zbog klinaca, al 6 mj. će brzo doć, misli na svog user posted image  i bit će lakšeuser posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: mirovanje u trudnoći...
19.2.2010 22:12:18   
pepeljuga
Ma drzi se,znam da je koma lezati al imas zasto i brzo ce ti to prociuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: mirovanje u trudnoći...
19.2.2010 22:16:03   
Nika 24052006
Ajoj,žao mi je što je tako...Nekako ćeš to pregurati...Ja isto moram mirovati,ali ni u pola kao ti,pa mi je to bed,mogu misliti kako je onda tebi....Samo misli na rezultat svoga mirovanja,i bit će ti lakše...Drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: mirovanje u trudnoći...
20.2.2010 8:47:16   
ZVRK
šaljem jedan user posted image za lakše ležanje

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: mirovanje u trudnoći...
20.2.2010 9:44:03   
leilany
drzite se lidac user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: mirovanje u trudnoći...
20.2.2010 10:58:08   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: mirovanje u trudnoći...
20.2.2010 11:28:17   
lidac0605
Baš ste zlatne...hvala vam na podršci user posted image
Ova trudnoća mi od početka ide ovak i to mi je sve koma jer sam 3 trudnoće iznijela bez nekih većih problema...
Al kak mi je doktor moj reko-svaka trudnoća je drukčija...a baš sam mislila kak bu ova jedna mirna za uživanje pošto su ovi tri sad već veliki-kad ono problem do problema user posted image user posted image ...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: mirovanje u trudnoći...
21.2.2010 11:02:55   
Ladina mama
Haj, lidach!
I ja mirovala od prvog dana - prva četiri mjeseca strogo, pa je sve bilo on, no isto mi posteljica bila preko porođajnog kanala pa se spominjao carski.
Onda sam se rašetala, raskafenisala, raspojasala totalno i puf! U osmom mjesecu strogo miraovanje uz Partusistene protiv trudova. Zato... čuvaj se! Ali, da te utješim, meni se posteljica pred kraj, ipak pomakla i rodila sam laganini (porod iz snova kad već trudnoća nije bila!!!) prirodnim putem. user posted image
A seks bio nam zabranjen cijelo vrijeme!!! user posted image  No, nakon oporavka... poslije poroda... sve nadoknadismo!!! user posted image

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!