|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Teško kakanje
18.11.2009 16:32:03   
Anoniman
Mi ćemo poluditi, jel ima tko savjet? Moja beba neće sama kakati, od rođenja se nadražujemo toplomjerom. Nema tvrdu stolicu, čak suprotno, mada već uvodimo voće i rijetka je. Mislim da ima lijenost debelog crijeva.user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Teško kakanje
18.11.2009 16:38:43   
ZVRK
koliko je stara???

IZVORNA PORUKA: dinka.antunovic
Moja beba neće sama kakati, od rođenja se nadražujemo toplomjerom. Mislim da ima lijenost debelog crijeva.user posted image

to ste vi izazvali.
zašto nadražujete,a ne pustite da sama odradiuser posted image user posted image user posted image
svako kolko kaki(ne kaki)?
dojiš ili ne???

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Teško kakanje
18.11.2009 17:17:46   
maja
Beba ako još sisa ne mora kakati 5 dana, to je normalno! Sad ne kužim ovo sa toplomjerom, to je samo jedna ružna navika,  to svakako pokušaj maknuti. Pokakat će se ona kad joj se bude dalo user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Teško kakanje
18.11.2009 17:32:41   
Bebys
pusti i neka kaka sama ako dojis mora kakati nekad i vise dana moras cekati ocito trosi sve mljeko..

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Teško kakanje
18.11.2009 18:08:24   
Zvonki
Slažem se s curama, dojene bebe mogu po par dana biti bez stolice i to je normalno. Ne znam čemu poticanje? Ne znam koliko je beba sada stara ali pravi savjet će vam svakako dati vaš pedijatar. Postoje sirupi na bazi šećera koje djeca jako vole jer su slatka a učinak im je poticanje stolice. Iako mislim da se to mora početi puštati da se regulira samo od sebe.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Teško kakanje
18.11.2009 18:44:01   
korina 9
IZVORNA PORUKA: ZVRK

koliko je stara???

IZVORNA PORUKA: dinka.antunovic
Moja beba neće sama kakati, od rođenja se nadražujemo toplomjerom. Mislim da ima lijenost debelog crijeva.user posted image

to ste vi izazvali.
zašto nadražujete,a ne pustite da sama odradiuser posted image user posted image user posted image
svako kolko kaki(ne kaki)?
dojiš ili ne???


Da... Mislim da krivo radite jer nadražujete toplomjerom (pogotovoako to radite često). Sa nadraživanjem toplomjerom ste joj zaljenili crijeva.... Moja mala je imala isti tj. sličan problem. Davali smo joj da pije čaj od kamilice sa malo šećera i problem se riješio.


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Teško kakanje
18.11.2009 21:03:33   
evanda
Pusti da to ide prirodno....meno je patronažna rekla da beba ne mora kakati čak 11 dana ( ne znam otkud joj ta informacija)....i mi smo se mučili, zbog adaptiranog mlijeka, ali vremenom je sve sjelo na svoje....a da je to teško majci gledati-jest....ali nemoj čačkati

(Odgovor članu korina 9)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Teško kakanje
18.11.2009 21:33:18   
uciteljica
IZVORNA PORUKA: evanda

Pusti da to ide prirodno....meno je patronažna rekla da beba ne mora kakati čak 11 dana


I meni je to moja rekla.  Savjet ne čačkati.


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Teško kakanje
18.11.2009 22:27:07   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: uciteljica

IZVORNA PORUKA: evanda

Pusti da to ide prirodno....meno je patronažna rekla da beba ne mora kakati čak 11 dana


I meni je to moja rekla.  Savjet ne čačkati.


i meni moja.....


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Teško kakanje
18.11.2009 23:14:15   
MaTana
joooj, uljenili ste joj crijeva, vec sam cula za nekoliko takvih slucajeva... Predpostavljam da dijete vec ima minimalno 4 - 5 mjeseci, i ako nikako ne kaki bez pomoci to je veliki problem, da sam na tvom mjestu obavezno bi to spomenula pedijatru na sljedecem pregledu... Znam da te je vjerojatno strah da ce te kritizirati, ali misli na bebu, definitivno nije dobro za bebu da se nemoze sama pokakiti.

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Teško kakanje
18.11.2009 23:54:12   
Ninaa
Moja dok je samo sisala jednom nije kakala 10 dana, već sam premrla od straha. Probala sam i s toplomjerom ali nije išlo i odustala sam. Kad sam vidjela da joj je teško digla sam joj nogice na trbuh i tak se lakše pokakala. neznam kak je stara probaj joj staviti u šalicu od 2 dlc vrećicu kamilice i žlicu šečera pa nek to popije. Moja od kad to pije je bolje i kaka skoro svaki dan. A neka djeca jednostavno s tim imaju problema pitaj pedijatricu ima i nekakak prašak kaj se stavlja u čaj.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Teško kakanje
19.11.2009 8:01:21   
dominik
ja sam dori znala sa toplomjerom ponekad poticati (kakaje i prdeckanje) i sad kaka po dva-tri puta na dan...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Teško kakanje
19.11.2009 9:07:12   
njunja
moja isto je imala 5 mj i 10 dana nije kakala tj. 10_ti se pokakala sama od sebe, ali sam ju samo isključivo dojila! Istio sam se jako zabrinula, ali sam čula da je to normalno za dojene bebe. Kupila sam kašicu od jabuke i čepiće i da nije kakala 10_ti dan prvo bi joj dala kašicu, a onda tek ako ne upali čepić tak sam si to složila u glavi sama, nakraju nam ništa nije trebalo. Taj bum nikada neću zaboraviti prošlo je i švedsku i (francusku) taj opojan fermentirani miris se ne zaboravlja, a njezin osmijeh na licu tek, mahala je rukama i nogama od veselja. Toplomjer izbacite

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!