|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kakve cipelice?
10.11.2009 10:12:29   
MILLA
samuel gotovo da hoda...mjesec dana več hoda tako što se pridržava za sav namještaj,stolove i zidove. ne puzi,več je stalno na nogama. zanima me...kupili smo mu tople šlapice,visoke na čičak za po kuči i anatomske kad počne samostalno hodati. da li mu več sada (jer je stalno na nogama) moram stavljati ove anatomske radi zglobova i po kuči? ili može ove papuče?

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:13:56   
ZVRK
od prvih koraka meni rekli anatomske cipele/papuče

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:17:52   
mara27
Kad je počela stajati moja je stalno bila u toplim čarapama šta imaju ispod protiv klizanja, a i nisam baš uvik kupovala sve anatomsko...to je na roditelju da odluči.
čitala sam 2 studije o cipelama, jedni kažu OBAVEZNO anatomske do 3 g, a drugi kažu nikako anatomske ne triba PRIJE tri godine..pa ti sad budi pametanuser posted image


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:18:01   
MILLA
znači,moraju biti tvrde i visoke ,da drže zglobove...onda čemo morat kupit još jedne jer če ove uništiti za po kučiuser posted image ...a svejedno,nije za igrat se..al su skupe...400kn!  nisu normalni!

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:19:19   
BUMBIKA
Mi smo kupili cipelice čim je počeo hodati.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:20:09   
MILLA
IZVORNA PORUKA: mara27

Kad je počela stajati moja je stalno bila u toplim čarapama šta imaju ispod protiv klizanja, a i nisam baš uvik kupovala sve anatomsko...to je na roditelju da odluči.


da,sa toplim čarapama mi uvjek ima   nekako hladne noge ....nisam pametna.user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:20:44   
dominik
meni je domi u anatomskim bio od prvih dana i eto ga ima spustena stopala...a doru sad stavljam u carapama da hoda pa cemo vidjeti kak bu ona

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:21:14   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: MILLA

..al su skupe...400kn! 


i nama trajale 1-1,5mjeseca jer je brzo rasla nogica.
a napočetku nesmiješ kupiti malo(o,5) veće kao kada trčiti zna

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:21:45   
dominik
carape kad ima uvijek stavim prvo normalne pa na njih one sa papicama na tabanima protiv klizanja

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:22:57   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: dominik

meni je domi u anatomskim bio od prvih dana i eto ga ima spustena stopala

i zvrkiću su isto spuštena stopala pa nosi uloške os ortopeda pa možemo kupovati sada jeftinije patike/cipele jer stavljamo naš uložak

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:26:25   
dominik
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: dominik

meni je domi u anatomskim bio od prvih dana i eto ga ima spustena stopala

i zvrkiću su isto spuštena stopala pa nosi uloške os ortopeda pa možemo kupovati sada jeftinije patike/cipele jer stavljamo naš uložak


vidjet cu jos neko vrijeme ak ne idemo po uloske nema druge...ali opet loicno kad razmisljam ulosci stavljaju stopalo u pravilni polozaj ali onda se misic ne jaca koji bi to tako trebao drzatiuser posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:28:19   
MILLA
da li ovako nešto može za po kuči? isto je kao da je bos?














user posted image
 















_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:28:27   
gljiva
D je za po doma uvijek imao čarapice protiv sklizanja. Cipele sam uvijek kupovala u
TL , jer su mi tamo cijene ok.
Nemamo problema sa spuštenim stopalima.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:29:39   
ZVRK
naša dr je rekla da se stopalo formira do 2-3godine i da onda treba početi intervenirati

a mislim da je netko jednom napisao da bi trebalo kasda djete počne samostalni hodati ići kod ortopeda na prvu pravu kontrolu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:31:41   
dominik
nije htio na vagu stati a kamoli bu htio kod ortopedauser posted image kad bos stoji tipicno koljena odu prema unutra a stopalo sa svim djelovima ljubi poduser posted image ne ginu nam ulosci

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:36:22   
ZVRK
moj ih nosi već godinu dana.
a kod ortopeda je hodfao bos i pogledao mu je kičmu.
a zato kod tete za uzimanje mjere za uloške bilo je teže jer ga je škakljalo dok bi ona ocrtala nogu pa je trebala da ponavlja.
opet idemo 24.11.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:46:23   
MILLA
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: MILLA

..al su skupe...400kn! 


i nama trajale 1-1,5mjeseca jer je brzo rasla nogica.
a napočetku nesmiješ kupiti malo(o,5) veće kao kada trčiti zna


ne veče? ameni teta u dučanu rekla da mora prst iza stati jer kad djete pravi korake ,stopalo ide napreduser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:46:39   
maja
IZVORNA PORUKA: MILLA

znači,moraju biti tvrde i visoke ,da drže zglobove...onda čemo morat kupit još jedne jer če ove uništiti za po kučiuser posted image ...a svejedno,nije za igrat se..al su skupe...400kn!  nisu normalni!



Glavno je da su iza tvrde da drže stopalo, a baš kao što Mara kaže, netko kaže da do 3 trebaju anatomske cipele/šlapice, drugi da ne trebaju, pa sad ti znaj.

A šta kupuješ za 400kn (šlapice)?  Imaš sada u Frodu trajno recesijsko sniženje od 10% tako da su ti šlapice oko 120knuser posted image

Što se tiče cipela one jesu skuplje, pogotovo u Bambiju, ali u Cicibanu ili Frodu ćeš naći jeftinije (50kn hahahah)

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:49:36   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: MILLA

IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: MILLA

..al su skupe...400kn! 


i nama trajale 1-1,5mjeseca jer je brzo rasla nogica.
a napočetku nesmiješ kupiti malo(o,5) veće kao kada trčiti zna


ne veče? ameni teta u dučanu rekla da mora prst iza stati jer kad djete pravi korake ,stopalo ide napreduser posted image

tako kada nauči super stabilno da hoda i trči jer dok ne nauči onda mu nogica''skliže''pa bježi

od 1,5g

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:49:52   
anne
Kažeš da trebaš cipelice za prohodavanje - znati će.
I da, moraju biti savitljive u sredini.
Majo 50 po 50kn pa kuća na moru!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:51:03   
maja
Anne, 50kn jeftinijeuser posted image user posted image user posted image


Ja inače ne volim bambijeve cipelice ni šlapice! Ubija me onaj njigov uložak, pa baš onako velik ne bi trebao biti!

< Poruku je uredio maja -- 10.11.2009 10:52:47 >


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:51:51   
ejmama
Ja sam joj stavljala papuče od cicibana, kad je već znala zapravo hodati onda san joj kupila cipele.Papuče sam joj stavljala više iz razloga što imam po cijelom stanu keramiku.


< Poruku je uredio ejmama -- 10.11.2009 10:52:45 >


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:54:36   
MILLA
IZVORNA PORUKA: maja

IZVORNA PORUKA: MILLA

znači,moraju biti tvrde i visoke ,da drže zglobove...onda čemo morat kupit još jedne jer če ove uništiti za po kučiuser posted image ...a svejedno,nije za igrat se..al su skupe...400kn!  nisu normalni!



Glavno je da su iza tvrde da drže stopalo, a baš kao što Mara kaže, netko kaže da do 3 trebaju anatomske cipele/šlapice, drugi da ne trebaju, pa sad ti znaj.

A šta kupuješ za 400kn (šlapice)?  Imaš sada u Frodu trajno recesijsko sniženje od 10% tako da su ti šlapice oko 120knuser posted image

Što se tiče cipela one jesu skuplje, pogotovo u Bambiju, ali u Cicibanu ili Frodu ćeš naći jeftinije (50kn hahahah)


ma mi imamo šlapice ali nisu anatomske i platili smo ih 90 kn...visoke su,na čičak ali nisu tvrde...samo je uložak tvrđi da noge budu tople...pa sam zato pitala da li to smije nositi da ne uništavamo ove nove anatomske cipele za vani jer su od brušene kože,visoke i tvrde da drži zglob itd...,a on više i ne puzi več brije po cijelom stanu..

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 10:58:20   
maja
Ma Milla dok ti ih može nositi neka nosi, kad ih preraste uzmi tvrđe i gotovo. Definitivno mu neće ništa biti. Moj Noa je dugo bio u onim baby šlapicama sa medvjedima hahaha!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kakve cipelice?
10.11.2009 11:09:36   
Anoniman
Mi smo Sari bas pre par dana kupili cipelice za prohodavanje, Bambi, 360kn user posted image user posted image user posted image user posted image A dobila je i papucice od svekrve, isto Bambijeve, u njima je po kuci dok puzi, ionako mi se cini da ce ih prerasti za 10-15 dana. A cipelice se nadam da nece skoro prerastiuser posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!