|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 12:19:17   
MILLA
user posted image ne znam kako da prebacim,posudila sam neke pjesme i prebacila bi ih na komp.da vratim cd jer nemam pržilicu. ne znam kakouser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 12:22:10   
evanda
Imaš program koji se zove CD EX 1.51 ( CD ekstraktor, besplatan je i možeš ga skinuti s neta),  a on prebacuje audio filove ( pjesme) u mp3 i waw

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 12:44:57   
MILLA
ok...probam. iako niš ne kužim,al ču ukaucat to što si rekla pa vidim daljeuser posted image ..tnx!

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 12:46:08   
Thea
Pa kad staviš cd u komp samo te pjesme označiš i stisneš copy  i kopiraš kud hoćeš



_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 12:53:46   
MILLA
probala sam...ali čim izbacim cd ,nestanuuser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:01:21   
minnie
ako napraviš copy prebaciš samo imig od tih pjesamauser posted image . treba ti program kojim prebacuješ pjesme iz audio u mp34 format. imaš ga  na neri express. ja tako radim probaj i puno uspjehauser posted image user posted image user posted image  

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:08:54   
ledeni6
zato sto ih moras ripati u mp3 format,to mozes napraviti sa windows mwdia playerom,pokrenes ga pa imas tab(obicno cure neznaju sto je tab pa cu objasnit,to su kao kartice,kad nades gdje je rip to kliknes)a dalje ce te pitati sto da ripas,pokazes mu sa browse na cd koji si stavila,on ce to ucitati i poceti ripati u neki folder na tvom komp.vjerovatno u my music ak nisi postavila drugacije,vidjet ces proces u postocima,kad zavrsi svaku pjesmu ponaosob,to ti je to,mozes izvadit cd a pjesme su ti u mp3 formatu na kompu.ovo tio pisem jer pretpostavljam da si kupilaili dobila cd koji je zaštičen od kopiranja i samim ripanjem odnosno prebacivanjem u drugi format razbijas tu zastitu,neces osjetiti razliku u kvaliteti a ako bas hoces istu kvalitetu onda moras decryptirat cd,za to postoje razmi alati,ali ti nebi to preporucio za pocetak,

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:09:37   
MILLA
več sat vremena kopam...probat ču sa tim..tnxuser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:14:03   
MILLA
IZVORNA PORUKA: ledeni6

zato sto ih moras ripati u mp3 format,to mozes napraviti sa windows mwdia playerom,pokrenes ga pa imas tab(obicno cure neznaju sto je tab pa cu objasnit,to su kao kartice,kad nades gdje je rip to kliknes)a dalje ce te pitati sto da ripas,pokazes mu sa browse na cd koji si stavila,on ce to ucitati i poceti ripati u neki folder na tvom komp.vjerovatno u my music ak nisi postavila drugacije,vidjet ces proces u postocima,kad zavrsi svaku pjesmu ponaosob,to ti je to,mozes izvadit cd a pjesme su ti u mp3 formatu na kompu.ovo tio pisem jer pretpostavljam da si kupilaili dobila cd koji je zaštičen od kopiranja i samim ripanjem odnosno prebacivanjem u drugi format razbijas tu zastitu,neces osjetiti razliku u kvaliteti a ako bas hoces istu kvalitetu onda moras decryptirat cd,za to postoje razmi alati,ali ti nebi to preporucio za pocetak,


evo otvorilo mi se to...stisnem rip(iznad piše...)ali mi ne nudi nikakav browseuser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ledeni6)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:23:14   
MILLA
evo skida...u postocima pokazuje,ali jednu je skinuo 68%,drugu samo 7% i evo več se prebacio na 3.pj...ide jako jako sporo

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:23:49   
ledeni6
ok,nema browse ali ima neka opcija,ili ucitaj ili tak nesto,ja ne koristim windowse,pa ti govorim po sječanju,ajde ovako,izvadi cd pa ga ponovo ubaci,i cekaj dok ti ne iskoci prozorcic,na kojem se te pitati sto zelis s tim,u tom prozorcicu ti treba pisati i rip music,to klikni pa javi sto dalje

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:26:45   
MILLA
evo,odma...

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ledeni6)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:28:10   
ledeni6
bravo cariceuser posted image ,mora ici sporo,on svaki bit prebacuje iz jednog formata u drugi,reci cu ti ovako,ova pjesma koju imas na cd ima negdje izmedu 20-40 mb ovisno o tome koliko pjesma traje,ti ju sad prebacujes u format u kojem ce jedna pjesma imati izmedu 5-12mb ovisno o bit rateu koji koristis,po nekakom deflautu ak se dobro sjecam wmplayer koristi bit rate od 192kbps,sto je super,ajde javi kad zavrsi pa cemo vidjeti

(Odgovor članu ledeni6)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:37:02   
MILLA
user posted image user posted image ..ledeni6 evo uspjela sam!!!!   tnx! user posted image user posted image user posted image user posted image sad mogu fino da vratim ovaj cd..

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:40:25   
MILLA
ajde još nešto da te pitam(kad več kužiš...) zašto mi nigdje gdje postoji browse da se učita slika on mi ga ne daje? recimo,tu u našem profilu gdje učitava sliku -avatar-meni ne daje browse? čak i oni kvadrati koji nude npr. "odaberite zemlju" meni samo proširi taj kvadrat i sve je prazno? ako znaš šta mislim?user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:40:55   
ledeni6
cestitam,upravo si naucila ripati glazbu,budi ponosna na to,vecina ljudi koje ja poznam ne znaju to,sad mozes to sto si ripala,prebaciti ma mp3 player i uzivati ili mozes slusati na kompu,pozdrav

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:43:05   
MILLA
IZVORNA PORUKA: ledeni6

cestitam,upravo si naucila ripati glazbu,budi ponosna na to,vecina ljudi koje ja poznam ne znaju to,sad mozes to sto si ripala,prebaciti ma mp3 player i uzivati ili mozes slusati na kompu,pozdrav


znam jednog koji ne zna..moj mužuser posted image user posted image ...kako ču se isfurat sad kad dođe...

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ledeni6)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:52:51   
ledeni6
Hahahahaha jadan muz,a gle nismo svi za sve,ali eto sad mozes njemu pokazati sve,a ako te jost nesto zanima oko kompa samo pitaj,to je valjda jedino sto dobro radim u zivotu ali dobro,sto se tice tvog prethodnog posta,neznam zasto neda ucitati sliku,to je do foruma,kontaktirat cu administratora foruma da mu ne radi ta opcija

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 13:55:57   
MILLA
IZVORNA PORUKA: ledeni6

neznam zasto neda ucitati sliku,to je do foruma,kontaktirat cu administratora foruma da mu ne radi ta opcija


ah...nije do foruma..svima radi osim meniuser posted image ...zadnji put sam slala sliku da mi je oni ubace...a sad bih več drugu stavila al morat ču sa nekog drugog kompa to da rješim.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ledeni6)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 14:04:20   
ledeni6
(73 X 73) Najveća veličina datoteke: 20KB;
jpg/gif Formati slika su dopušteni znaci mora ti biti slika tih dimenzija i ne smije biti veca od 20 kb,zato ti nece,ako imas vecu sliku moras napraviti risize slike,radis je u nekom foto editoru,mislim da windowsi imaju program zvan paint,pa pokusaj s njim,cak mislim da mozes i s wind.picture wiew kad otvoris sliku desni klik nadi resize image upises koje dimenzije hočeš sačuvaš ju negdje,i onda ju učitaš

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 14:15:23   
MILLA
da..ali mi ne nudi uopče opciju da je učitam...pokaže se onaj kvadrat a desno odma treba da stoji browse..kad kliknem na njega onda mi ponudi šta da očitam... e meni taj browse uopče ne ponudi...nekad davno je,a sa vremenom je počo štekat(možda zbog nekog virusa)...tako da ne mogu ni da se ubacim u neke stranice gdje ponudi odgovore u kvadratima jer su ti kvadrati meni prazniuser posted image ...pa odem kod brata,kod njega sve radi..moram da zovem nekoga da mi to pogleda 

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ledeni6)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 14:23:05   
ledeni6
virusi s tim nemaju veze,probaj tu http://www.ringeraja.hr/forum/editprofile.asp

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 14:35:02   
MILLA
evo tu di traži dan,mjesec i godina rođenja...tebi sigurno u tim kockicama pišu brojevi...meni ne.čak i kad kliknem na to,prošire se ti kvadrati,ali su svi prazni...a tamo dolje di piše moj avatar-izmjeniti postoječu sliku...kliknem i pokaže mi prozorčič...tebi če sigurno pored tog prozora oisati browse...meni neče,tako da ne postoji način da je ubacim...nekada mi je nudilo taj browse pa sam mogla da mjenjam avatar ali več jako dugo ne može

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ledeni6)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 14:44:43   
ledeni6
klikni na to gdje pise imjeniti avatar,na tu recenicu,pojavit ce ti se novi prozor sa opcijom browse

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kako prebaciti pjesme na komp?
28.11.2009 14:51:30   
MILLA
IZVORNA PORUKA: ledeni6

klikni na to gdje pise imjeniti avatar,na tu recenicu,pojavit ce ti se novi prozor sa opcijom browse


e meni ne daje browse..pojavi mi se novi prozorčić-prazan

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ledeni6)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!