|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   buduce mamice-kako spavate?
10.9.2009 9:27:36   
katy mama
ja sam zadnjih dana luda-navece ne mogu zaspat,i nakon nekoliko sati okretanja,kad napokon zaspem
probudim se nakon sat-dva zbog wc-a i onda opet okretanje!ujutro dok muzu sat zvoni za poso i ja sam na nogama,
cak mu zadnjih jutara pravim cok.mlijeko da popije,umjesto da spavam-ali sta cu kad ne mogu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: buduce mamice-kako spavate?
10.9.2009 9:39:10   
pincirotvajler
mogu zaspat navečer ali kad se probudim u noći, onda više nemogu user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: buduce mamice-kako spavate?
10.9.2009 9:42:45   
Lola88
IZVORNA PORUKA: katy mama

ja sam zadnjih dana luda-navece ne mogu zaspat,i nakon nekoliko sati okretanja,kad napokon zaspem
probudim se nakon sat-dva zbog wc-a i onda opet okretanje!ujutro dok muzu sat zvoni za poso i ja sam na nogama,
cak mu zadnjih jutara pravim cok.mlijeko da popije,umjesto da spavam-ali sta cu kad ne mogu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


To si ti mene opisala????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
29.09.mi je termin, a potpuno mi je isto kao i tebi.


(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: buduce mamice-kako spavate?
10.9.2009 10:11:26   
mama2B
I meni je termin 29.09. ali hvala bogu do sad super spavam, osim onih odlazaka na wc u polusnu po noci. ALi se bez problema vratim spavati. Jedino ako promijenim sobu, kao nocas, onda imam problem. Valjda sam se 20 puta probudila i jako lose spavala.

_____________________________

just the 2 of us - ja i moja curica !

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: buduce mamice-kako spavate?
10.9.2009 11:58:25   
Duve
Da se pridružim..ne spavam nikako, od dizanja 3 puta na wc po noći, do toga kad ponovo legnem nemrem zaspat... Muž u 7 odlazi radit, sin mi je sa svekrvom na putu, i ja se dižem čim on ode na posao.... Uz to mi po noći sve utrne pa se jedva prebacim s jedne strane na drugu...Termin 14.10.

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu mama2B)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: buduce mamice-kako spavate?
10.9.2009 12:50:27   
katy mama
odmah mi je lakse kad znam da nisam sama!muz mi govori mozda sam opterecena mislima o porodu-ali nisam,uopce ne
razmisljam o tome puno!nekako mi je ovih 8,5 mjeseci proletilo,tako da jos nemam osjecaj da se to blizi!
a nedavno suprugova ujna kaze kako je pila tablete za spavanje(po preporuci dr naravno)par dana pred porod,
nije mogla usnut nikako,a ja se luda user posted image ,govorim ja spavam ko top(samo jastuk medju noge),a vidi saduser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: buduce mamice-kako spavate?
10.9.2009 12:59:13   
božica
u drugoj trudnoci NIKAKOuser posted image

u prvoj sam ko beba spavala

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: buduce mamice-kako spavate?
10.9.2009 13:01:19   
buduća mamica
do 4 ujutro super, od 4 zujim do 5, pola 6 i onda opet zaspim ko klada

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: buduce mamice-kako spavate?
10.9.2009 14:17:31   
mariola
Ja spavam ko beba user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: buduce mamice-kako spavate?
10.9.2009 20:36:58   
mali_macic
ja kako kad. ima noci kad suuuuper spavam tada se i samo 1-2 dizem za poc na wc ali nocas je bilo opet jedna od onih groznih noci kad ne mogu zaspat, niti se namjestit i kad se donekle namjestim moram na wc, mislim da sam nocas bila bar 5 puta na wc-u  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: buduce mamice-kako spavate?
11.9.2009 6:55:29   
katy mama
od svih zadnjih noci sinoc sam se najvise naspavala!iako sam legla iza ponoci,isla 2 puta na wc,i vec u 6 jutros na nogama
od ostalih dana ovo je bilo predobrouser posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: buduce mamice-kako spavate?
11.9.2009 7:49:10   
mara27
2 ipo mj nisam normalno spavala, sad sam u 35tj i gin mi prepisala Normabele 2mg prije spavanja, odtada predivno, osim dizanja 2-3 puta na wc.
P.S.moj jastuk za trudnice "bananu" ne bi mijenjala za svo blago ovog svijeta, a i štit me da me LU ne opali po noći direkt u trbuh.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: buduce mamice-kako spavate?
11.9.2009 9:04:06   
Sagem
UŽASNO... evo luda sam... neispavana, živčana, dižem se po 3-4 puta na wc, kičma me boli..ma sve me boli i sve mi je.Kad se taman namjestim, onda me beba lupka po rebrima. Osjećam da me i kosa boli, kako se loše osjećam user posted image   JEDVA ČEKAM RODIT, JEDVA.... 

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: buduce mamice-kako spavate?
11.9.2009 9:27:59   
sarica
Cure moje ja i spavanje dva različita pojma.Nikako se namjestiti a kad nekako uspijem onda me hvataju grčevi u nogama.Jučer bila na kontroli i doktor kaže da je beba poprijeko i da obavezno spavam na lijevom boku a u takvom sam poloćaju otkad sam trudna jer nikako drugačije i ne mogu da se namjestim.Inače. ima par dana ne mogu ništa sa sobom, kad hodam uz stepenice u preponama užas,leđa u donjem dijelu se raspadaju.Imate li Vi iskustva sa tim položajem bebe jer će bit problem ako bebica tako ostane? I da ne zaboravim reći stiže još jedna mamina princeza.user posted image user posted image

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: buduce mamice-kako spavate?
11.9.2009 9:44:49   
zoja
Ako ti bebica tako ostane, onda ces imati carski rez.
Ne znam koliko si dugo trudna, mozda se jos okrene kako treba. Ja cekam bliznce, curicu i decka, sada sam u 30. tjednu, pa cura je bila prvo okreuta na glavu, sada je na zadak... do poroda tko zna di ce i kako biti!user posted image
decko je pak pristojan, cijelo vrijeme je u sličnom položaju.

(Odgovor članu sarica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: buduce mamice-kako spavate?
16.9.2009 9:14:07   
otočanka
I kod mene slična situacija.. Nekad se budim i do 5 puta i onda me to skroz poremeti, a nekad 1-2 puta. Ali sam primjetila da lošije spavam čim se bliži datum pregleda, kažu mi da se ne brinem ali valjda je to neki majčinski instinkt (da napomenem da mi je ovo 1.trudnoća i da smo bili na IVF).
I uvijek gledam da spavam na lijevom boku ali mi muž kaže da me koliko puta nađe da spavam na trbuhu pa se i time opterećujem.. ah.. Možda sam blesava ali ne mogu protiv sebeuser posted image

(Odgovor članu zoja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: buduce mamice-kako spavate?
11.10.2009 23:24:37   
zoja
I ja sam bila na IVF u prvoj trudnoći, prije dvije i pol godine. Dobili smo curicu. Kad se samo sjetim koliko sam morala mirovati.... A to pred pregled... user posted image ajme meni, svaki puta mi je tlak skočio u nebesa, skoro su me u bolnici ostavili!!
Eto sada ni visokog tlaka, ni mirovanja. Još da se mogu namjestiti za spavanje sve bi bilo super.


(Odgovor članu otočanka)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!