|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   prve pretrage
19.9.2009 12:15:28   
joszde
doktorica mi je dala da obavim prve pretrage moram ići u petrovu obaviti krvnu grupu i rh faktor,HbsAg,IAT,EIa pa me zanima od koliko do koliko sati oni tamo rade kada moram doći i da li se dugo čeka i gdje to u petrovu uopće moram ići jer nisam tamo nikada morala ići pa ako itko zna neka se javi jer mislim u ponedjeljak otići tamo hvala.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prve pretrage
19.9.2009 12:25:10   
pincirotvajler
krvna grupa i rh se radi u petrovoj 3, ujutro najbolje, ne čeka se jako dugo, ja nisam nikad čekala duže od pol sata, a bilo ih je po 20 ispred mene..imaju dvije kutije za uputnice, trudnice posebno..nalazi su gotovi za par dana iza 14h

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prve pretrage
19.9.2009 12:31:49   
CallamityJane
ja ti draga to ne znam, ali vidim vec si dobila detaljan odgovor user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prve pretrage
19.9.2009 13:29:24   
joszde
u biti dobila sam dvije uputnice ovu drugu mogu obaviti i na knežiji u labaratoriju a reci mi ovi iz petrove ti sam moraš doći po nalaze ili oni šalju doktoru jer ovi sa knežije oni sami šalju hvala ti na odgovoru,a neznaš do koliko sati se to obavlja

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prve pretrage
19.9.2009 14:00:46   
pincirotvajler
rade ti do 11h, ali ja sam većinom išla iza8h.. nalaze sam uvijek sama podizala,,neznam dal bi ti poslali da tražiš..user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prve pretrage
26.9.2009 12:18:35   
joszde
obavila sve pretrage što je trebalo obaviti i sve je u najboljem redu samo moram još otići kod svoje doktorice jučer odem kod nje one rade do 19h ja došla u 18:30h a kad unutra još barem 20 žena da li su sve uopće došle na red sumnjam jer bi ostala do 22h tako da sam otišla i idem u pon.ujutro i to je onda to.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!