|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nešto smiješno s poroda
28.8.2008 23:36:02   
njanja
Već par dana da ću vam to napisati, ali nikako.... kako je MM bio samnom u rađaoni, a ja na kraju završila na carskom rezu, rekli su mu da pričeka ispred rađaone....I meni jana izvadili iz trbuha, babica mi ga dala vidjeti i da ga poljubim i odnjela ga u taj box gdje smo bili prije operac. sale...I tamo ga MM slika, snima dok ga babica kupa, važe i mjeri...I sada ono što je meni totalno smiješno: Babica: "Evo vam bebe, a ja idem do vaše žene"MM: A šta da ja s njim radim?Babica: "Ne znam ja, vi ste mu otac".... kad sam ja kasnije tu priču čula, krepala sam od smijeha....I zapisala sam si da mogu jednog dana ispričati janu kako mu je tata bio zbinjen kada se rodio..... A da....kansije je zvao moju sestričnu na telefon i rekao je umjesto "ovdje tata od jana", rekao je "OVDIJE SIN OD MALOG JANA"....sad ga tako zovemo..... p.s. ima toga još.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nešto smiješno s poroda
28.8.2008 23:43:46   
tiha
ajoj i mi imamo nesto smijesno....s prvog poroda! naravno ja rodila babica mi stavila denissu na stomak i mm prerezao pupcanu vrpcu i sad oni nju izvagali umotali i kaze babica mm-u....izvolite ovo je vasa pisuljica a on ce sav zbunjen samo vi nju dajte mami. i ona ni 5 ni 6 da ju meni i izade van iz radaone a mm iskoristi sto smo sami i kaze daj mi ju brzo dok nikog nema da me niko nevidi kak ju neznam drzat!
ja se popisam kad se sjetim toga...

a kad sam miu radala stalno su zavirivale sestre i babice mma i stalno ga nesto ispitivale hocete ov o hocete ono i ude babica unutra i pita mene jer vas tjera piskit a on ko pravi neka hvala nemoramuser posted image ....a stvarno nas znaju nasmijat mi radamo a oni najzbunjeniji na svijetu

< Poruku je uredio tiha -- 28.8.2008 23:46:09 >

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nešto smiješno s poroda
28.8.2008 23:46:16   
koka
user posted image user posted image user posted image baš si me nasmijala. 

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nešto smiješno s poroda
28.8.2008 23:47:03   
tiha
user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nešto smiješno s poroda
28.8.2008 23:49:20   
njanja
IZVORNA PORUKA: tiha
...stalno ga nesto ispitivale hocete ov o hocete ono i ude babica unutra i pita mene jer vas tjera piskit a on ko pravi neka hvala nemoramuser posted image
 zakon!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nešto smiješno s poroda
28.8.2008 23:54:13   
njanja
A još ovo, kad sma u elementu....Došla ja u 8 u rađaonu i mm nešto poslije mene....I meni trudovi, spava mi se (kako cijelu noć nisam spavala) i sva sam nikakva....I oko 11 h kaže babica MM-u: odite si vi nešto pojesti, neće vam žena tako brzo...i šita on mene jel to ok, ja kažem odi, ja ću mao odspavati....I vraća se on za 15-tak minuta i nosi sa sobom.......AUTO BLIC.....ja ga pitam šta će ti auto blic, on meni kaže: ti si sada tako dosadna, ništa ne pričaš, samo spavaš i stiščeš me kada ti je trud...... da auto blic!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 0:00:52   
tiha
pa sta je radio s auto blicom?user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 0:02:17   
Ruža
Ajme ovo mi je baš trebalo sad..user posted image  Baš ste me nasmijale.
A da ja svog ipak kod kuće ostavim?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 0:03:44   
Ruža
IZVORNA PORUKA: njanja


da auto blic!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image


Ne mogu vjerovati...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 0:05:49   
tiha
ni slucajno sam ti njega vodi sa sobom nece ti bit dosadno kad uzme auto blic i pocne blicatuser posted image

moj to nije morao kad smo mi to sve obavili na brzaka! ja stalno govorim super sto su mi porodi bili brzi i laki i bez rezanja ali kad mm kaze a sta je to rodit odes stisnes i gotovo to je njegov dozivljaj naseg poroda jer je doslovce tako i bilo e onda mi se kosa na glavi dize i kazem e bar da je bilo rezanja da se usere kad vidi krv!!!user posted image  bas sam luda lako meni sad govorit kad sam se rijesila togauser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Brisano sporočilo]
29.8.2008 1:48:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 1:52:37   
tiha
a bar nam nije bilo dosadno!user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 9:31:04   
sanjarica
joj dobar je,jadnicak se zbunio se...hihihih

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 10:21:26   
Krky
Super frajeri!!! MM nije bio ni na jednom porodu, a nisam baš sigurna ni da bih ga željela blizu osim da mi prikrati čekanje. Ali dobra je njegova teorija: "To je ženski posao!", a zapravo ne bi mogao podnjet vidjet kako se mučim, pa krv i sve to....ko bi rekao da je jednom davno porađao mačkuuser posted image . Inače, po njemu, od 3 trudnoće i 4 djece, rodila sam samo dvoje, jer su mi blizance izvadili na carski, a to je operacija, ja sam spavala i nisam se ništa trudila. Nadam se da ću B5 ipak rodit, pa da mi bar to prizna!

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
29.8.2008 10:50:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Krky)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 11:55:24   
tonkica
Ja nemam takva iskustva s poroda, nije moj mm toliko hrabar da bi bio sa mnom. user posted image  A ni ja ga nisam silila da prisustvuje kad nema sam volju.
Al da ste me nasmijale, jeste! Pravi su vam hasbndi. user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 12:41:14   
mirna
I  MM je bio sav smotan na porodu...user posted image

nazvao je svekrvu iz rodilišta i kaže joj: "sada joj daju drip i onda idemo." a ona njemu: "kamo ideteuser posted image "
pa mislio je na roditi, naravno..user posted image

zaboravili smo fotoaparat doma, obišao je sve crpke, da je napokon na jednoj pronašao fotoaparat za jednokratnu upotrebu.. Kada sam rodila, bio je toliko zbunjen da nije vidjeo kaj slika, pa mi je poslikao sve intimne dijelove... slike su sada primjerene jedino za playboy, a ne za pokazivanje..user posted image

cijelu vrijeme je pričao da on ne bude rezao pupčanu vrpcu, jer ga je strah, ali kada sam porodila babica mu je samo gurnula škarje u ruku, tako da nije ni stigao reći ne...user posted image



(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 18:26:16   
Mrvna
IZVORNA PORUKA: mirna

Kada sam rodila, bio je toliko zbunjen da nije vidjeo kaj slika, pa mi je poslikao sve intimne dijelove... slike su sada primjerene jedino za playboy, a ne za pokazivanje..user posted image



user posted image user posted image user posted image A jadni oni, fakat ih to izbaci iz kolotečine

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 23:01:00   
njanja
Zakon Mirna! Sada imaš malu kolekciju x rated slika user posted image A ja auto blic za sijećanje :) Tiho, a što je mislio raditi s auto blicom? ČITAT...valjda je mislio da smo na plaži user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 23:27:37   
njanja
IZVORNA PORUKA: Ruža

Ajme ovo mi je baš trebalo sad..user posted image  Baš ste me nasmijale.
A da ja svog ipak kod kuće ostavim?user posted image
 Nemoj ga ostaviti, samo u torbu za rodilište dodaj još i AUTO BLIC....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 23:32:00   
Ruža
To bi i mogla.user posted image  A fotić da ostavim kod kuće da ne završim ko Mirna.user posted image user posted image
Mirna stvarno ti je zakon MM!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Nešto smiješno s poroda
29.8.2008 23:51:45   
tikica_69
A sad moje anegdote...ali s doktorom user posted image  Dodjem ja pod trudovima i znate kad vas onak pregledaju prije nego gremo u box tiskati....e a kako se ja godinama farbam u crveno...udjem ja, pita mene doktor ono osnovno "kako se osjecate", "svakih koliko imate trudove"..."kaj ste vi prirodno crvena?"...a ja ko iz topa "pa sad cete vidjeti"....sestra je skoro u nesvest opala od smijeha  user posted image  user posted image  user posted image  Nakon sto sam rodila, ide on mene sivati, sestra mi bubne injekciju i valjda jos nije primila kako spada...ubode on mene a ja refleksno zviz nogom u njegovo rame....on me pogleda "a vi biste se ritali....a jel vi znate one??? JA SE KONJA BOJIM...i otpjeva ti on meni to par puta dok sam ja vristala i dve sestre me drzale...meni to sivanje bilo gore nego porod user posted image  Kad sam dosla nakon 15 mjeseci roditi drugo, eto njega....gleda on mene par sekundi i kaze "JOS UVIJEK SE BOJIM KONJA"  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Nešto smiješno s poroda
30.8.2008 2:21:21   
tiha
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  do suza si me nasmijala jedem slambos sad ga ima i po tipkovnici al iz mojih ustauser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Nešto smiješno s poroda
30.8.2008 7:58:34   
troubled
user posted image user posted image user posted image

na ovo ću se vratiti prije nego odem roditi.....
smijeh je lijek user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Nešto smiješno s poroda
30.8.2008 23:14:21   
njanja
IZVORNA PORUKA: tikica_69
Kad sam dosla nakon 15 mjeseci roditi drugo, eto njega....gleda on mene par sekundi i kaze "JOS UVIJEK SE BOJIM KONJA"  user posted image  user posted image  user posted image
 ODLIČNO; ODLIČNO; ODLIČNO!!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!