|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prednja ili stražnja sjedalica za bicikl
15.7.2009 17:42:48   
maja
Koju vi imate i koja je po vama bolja? Mi smo se odlučili kupiti prednju, tako da nam je na vidiku, a i da on vidi sve a ne našu stražnjicuuser posted image E, ali ipak imamo problem ,jer je nemam gdje kupiti u Bj., pa vas molim ako je ko vidio u Zg. da napiše!!! Thanks!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prednja ili stražnja sjedalica za bicikl
15.7.2009 17:58:28   
ZVRK
majo po meni ti prednja nije dobra jer je on veliki a u zadnjoj mu je bolje i vidi sve.vaša stražnjica mu neće smetati
a i mislim da je već bila takva temauser posted image
mi imamo zadnju

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prednja ili stražnja sjedalica za bicikl
15.7.2009 17:58:35   
natalijax
ja bi prednju i vjerovatno hocu kad bude bebac veci za to nekako je prednja bolja barem vidis

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prednja ili stražnja sjedalica za bicikl
15.7.2009 18:00:55   
ZVRK
li onda ti beba SMETA U VOŽNJI

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prednja ili stražnja sjedalica za bicikl
15.7.2009 21:49:25   
BUMBIKA
I mene je to mučilo prošle godine...ali smo mi na kraju kupili zadnju i nismo pogrješiliuser posted image user posted image
Patilo me je sve to što i tebe.ali on sve vidi i od iza i ja sam jako zadovoljna1!user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prednja ili stražnja sjedalica za bicikl
15.7.2009 22:09:45   
Monica
Ova za naprijed ti je koliko znam do 15kg
a ova zadnja na dalje-do 30kg
mi imamo i zadnju i prednju jednog vozim ja a drugog mmuser posted image
tako da ti ovisi i o kilaži djeteta

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
15.7.2009 22:41:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Monica)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prednja ili stražnja sjedalica za bicikl
16.7.2009 7:25:31   
dominik
djete ima glavu iznad tvoje guze...ne vidi mozda drito ravno ali jako puno vidi sastrane...ja sam bila protiv prednje jer kad padas s bicikla (nedao bog nikome ali desava se) padas napred ... ja sam def za straznju...veca je i sigurnija

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prednja ili stražnja sjedalica za bicikl
16.7.2009 9:18:33   
božica
kak su neke rekle
prednja je dobra za mališane do nekih 15kg uvrh glave
a stražanje je do nekih 25-30kg

Malu vozimo na prednjoj(mala ima nekih 10-11 kg)
veliku vozimo iza ima nekih 15-16kg
obadve su zadovoljne
btw jedino kada bi zaspale trebamo ih vezati sa pelenom ili nećim user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prednja ili stražnja sjedalica za bicikl
16.7.2009 15:21:35   
Monica
Još sam ti zaboravila napisati da smo mi malu za naprijed kupili u metrou a ove stražnjemislim da možeš u dosta trgovina naći

< Poruku je uredio Monica -- 16.7.2009 15:22:01 >

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prednja ili stražnja sjedalica za bicikl
18.7.2009 17:53:55   
nemirna mama
mi imamo i prednju i zadnju.....ajd zamislite mene od cca 100 kg (malo više kad sam imala).....i dvoje djece na biciklu.....jedno naprijed jedno straga.....i mi se tako vozimo....sveki je koliko puta znala reć da ću ubiti i sebe i djecu takouser posted image ...umjesto da je sretna i da šuti ona još priziva nesrećuuser posted image ...koja glupača

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prednja ili stražnja sjedalica za bicikl
18.7.2009 17:59:25   
Thea
IZVORNA PORUKA: nemirna mama

mi imamo i prednju i zadnju.....ajd zamislite mene od cca 100 kg (malo više kad sam imala).....i dvoje djece na biciklu.....jedno naprijed jedno straga.....i mi se tako vozimo....sveki je koliko puta znala reć da ću ubiti i sebe i djecu takouser posted image ...umjesto da je sretna i da šuti ona još priziva nesrećuuser posted image ...koja glupača



Tako je i kod mene Antonio bio naprijed Klaudia nazad a i ja sam u kilaži ko i ti.....i uvijek sam si mislila dali to jadno dijete otraga vidi šta od moje velike guser posted image e...


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prednja ili stražnja sjedalica za bicikl
18.7.2009 18:01:46   
ninishka
meni se nekak cini bolja prednja...ipak dijete gleda naprijed i vidi kud ide i nekak je za mene bolje da ga vidim, ne..user posted image user posted image
al to cemo kupiti kad naraste...jos je mali

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!