|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mužek na porodu....
28.5.2009 21:03:03   
koka24
Curke imam jedno pitanje.Bila sam s dragim na tečaju,te je medicinska sestra sa Sv. Duha, koja nam je držala tečaj rekla da muž nije s tobom u predrađaoni,nego ga tek zovu u rađaonu,a netko govori da muž može bit s tobom dok imaš trudove(jer tad bi htjela da bude najviše samnom,a i on).Ja ću na Sv. Duh,pa ako neka zna točno.....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mužek na porodu....
28.5.2009 21:08:23   
tikica_69
Mojoj frendici je bio zadnjih 15ak minuta, kad su znali da ce svaki cas rodit, onda su ga zvali da dodje 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu koka24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mužek na porodu....
28.5.2009 21:22:42   
koka
ni moj nije bio u predrađaoni, čekao je vani. tek kad se sm. jestiš u box onda su ga zvali(u RI )

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mužek na porodu....
28.5.2009 22:12:46   
ivanaa
mog su zvali u radaonu

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mužek na porodu....
28.5.2009 22:32:05   
troubled
ja sam rodila na svetom duhu...

istina je da ti dragi ne može s tobom u predrađaonu jer tamo ima i drugih žena...
ne želim te plašiti, ali postoji mogućnost i da on, s potvrdom, ne može biti na porodu, ako tada tamo bude velika gužva...

kad sam ja išla roditi u cijeloj rađaoni nije bilo nikoga pa mi je sestra rekla da će me zbog toga odmah staviti u rađaonu da bi dragi mogao cijelo vrijeme bii sa mnom...(istina je da inače zovu, ako ima gužve, tek kad porod krene)...ali mojoj se magdi jako žurilo tako da je odmah odlučila izaći, čim je čula da je tata tu user posted image user posted image user posted image


želim ti porod jednak mome....brz i bez ikakvih poteškoća...i praznu rađaonu kao što je bila meni, da dragi može što dulje biti s tobom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mužek na porodu....
28.5.2009 22:34:49   
Thea
Moj je bio na zadnja dva poroda,nismo išli na tečaj,a pustili su ga tek u rađaonu jer kao što ti cure kažu u predrađaoni ima i drugih žena....Rodila sam u vinogradskoj....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mužek na porodu....
29.5.2009 12:20:47   
m600
kod nas kad dođeš roditi...muž pričeka dok te ne obriju naprave klizmu i onda se on pušta....ovojeni su boxevi za supružnike... tako su nam bar na tečaju rekli...dakle po tome je muž non stop s tobom...od trudova do ona zadnja 2 sata..

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!