|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako spriječiti padove sa kreveta
19.5.2009 14:34:18   
Ruža
Evo i mi smo imali vatreno krštenje, jutros Đurac pao sa bračnog kreveta.user posted image Na svu sreću ništa mu nije, a nije se tako strašno ni derinjao. Stavim jastuk između njega i kraja kreveta i ne znam kako ga je zaobišao, još je i u vreći bio.user posted image
Kakve barikade ste vi radili, kako ste spriječavali padove? Ima li tko kakav savjet?
Ako ga vratim u njegov krevet dere se od 5h, ovako uz mene bar do 6, pola 7 ostanemo u krevetu.

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako spriječiti padove sa kreveta
19.5.2009 14:50:47   
anaxx
kod nas je njegov krevetić uz naš, priljubljen, i kad malac želi k nama u krevet ja ga stavim između sebe i krevetića i nema kud, osim da odpuže uz moje noge do kraja kreveta, a to bi nadam se osjetila... tako se i ja i mm možemo stisnut (nije on između nas) user posted image

to je naše rješenje!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
19.5.2009 15:49:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako spriječiti padove sa kreveta
19.5.2009 17:35:33   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image o daa,dobrodošla Ružo u naš klub...
Cure su ti sve već rekle.nem atu čarobne formule..i moj je počeo sa mnom spavati inaće se dere..user posted image ili nastavi tako kao i do sada ili ne spavaj,ja se ne mogu opustiti kad je sa mnom..stalno mislim past će,otići će...uf stalna briga..user posted image


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako spriječiti padove sa kreveta
19.5.2009 17:43:12   
novamama

IZVORNA PORUKA: anaxx

kod nas je njegov krevetić uz naš, priljubljen, i kad malac želi k nama u krevet ja ga stavim između sebe i krevetića i nema kud, osim da odpuže uz moje noge do kraja kreveta, a to bi nadam se osjetila...



isto....još nije pao....a nadam se da ni nećeuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako spriječiti padove sa kreveta
19.5.2009 18:06:15   
Njofra
Pa ja mislim da Njofra za sada nije pao iako ja to svaki dan očekujem da ću čuti iz sobe dreku no nije Hvala Bogu, provjeram ga ako spava duže poslijepodne nego inače. Spava na našem bračnom krevetu a kinderbed nam služi za skakanje po njemu za sada već neko dugo vrijeme. Na rub kreveta smotam gromadu od popluna i tako pazim, ništa extra, a što se tiće spavanje po noći malac spava između nas na sigurnom. A to je velika maza eto što je naš Njofra, a takva nam je i kčer, samo kaj je ona dva puta pala s kreveta koji na našu sreću nije bio visok i imali smo tada i onaj tepih od zida do zida pa ajde nekako amortizirao tepih pad. Bitno je da nema ozljede od pada.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako spriječiti padove sa kreveta
19.5.2009 19:42:48   
dominik
domi je jednom skoro pao kad je sam silazio sa kreveta...kad sam ga naucila kako se silazi sve je bilo ok....sto se spavaja tice dva popluna s jede strane sa dve strane zid a cetvrta straa dva jastukauser posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako spriječiti padove sa kreveta
19.5.2009 20:53:40   
božica
jadne naše bebiceuser posted image user posted image

ljubi ljubi ljubi mama glavuuser posted image




_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako spriječiti padove sa kreveta
19.5.2009 21:38:05   
Ruža
Skinuli smo točkiće sa krevetića i prigurali ga skroz u krevet, sad će morati preko mene preskakati.user posted image  A laminat? Ko ga šiša. Kad se izgrebe staviti ću tepih.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako spriječiti padove sa kreveta
19.5.2009 21:46:02   
BUMBIKA
bitno da mu je dobro,a sad što je pao...bit će još takvih padavo jakooo punooo...user posted image user posted image
Ja sam maknila ogradicu od krevetića i priljubila ga uz naš krevet i između gdje je bbilo malo razmaka ugurala deku,a krevetić sam povezala žicom za naš krevet...jer prvi put kad sam to napravila bez vezanja,frajer je htio doći kod nas u krevet,a završio na podu...user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako spriječiti padove sa kreveta
19.5.2009 22:01:20   
dominik
ne brini za laminat to ti se nemre tak lako zgrebati...mi smo na testiranjiima gasili cikove na njima i sl tak da ne brini

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako spriječiti padove sa kreveta
20.5.2009 7:10:57   
tikica_69
Cudno, ali meni moji nikad nisu pali s kreveta...obicno su padali sa visih destinacija user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!