|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta piti za ovulaciju?
16.6.2009 8:37:42   
Kika83
Cure, šta bi mogla piti da si poboljšam ovulaciju sad kad sam iznutra "čista" jer bi jajnici trebali sami radit, pa tako bi trebala imati i ovulaciju.
Ne mislim na biljne lijekove jer sam se jednom opekla i nikad više tako nešto neću piti. Biljni lijek me koštao laparoskopije ali nema veze, možda je i bolje tako.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šta piti za ovulaciju?
16.6.2009 8:41:24   
dikac
prije nego sam 1.put ostala trudna pila sam folic kapsule, one se piju i u 1.tromjesječju

baš sam ti mislila preporučiti nešto na biljnoj bazi, mislim da se savjetuješ sa nekim stručnjakom jer postoje čajevi, sokovi za ovo i za ono

ne znam koji te je to biljni pripravak koštao laparoskopije?

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šta piti za ovulaciju?
16.6.2009 8:51:55   
Kika83
Nema šanse da ču biljno piti sad kad sam "čista". Pila sam tinkturu za ciste, miome... i u 2mj su mi jajnici i endometriji postali hiper, ginić se čudio šta se desilo jer do sada nikad tako nešto nisam  imala, sve je bilo ok. A ciste su samo dolazile i dolazileuser posted image

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šta piti za ovulaciju?
16.6.2009 10:45:48   
natalijax
ufffffffff ja neznam ma kika pitaj u ljekarni ili ginicku sto te sram znam da ti je tesko al opusti se bit ceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo naprijed,sretnoooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šta piti za ovulaciju?
16.6.2009 11:39:36   
tikica_69
Klomifen ali uz preporuku doktorajer si sklona miomima...mozda radije Femaru


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!