|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Autosjedalice info
14.3.2010 10:57:06   
ejmama
Pronašla sam ovu super stranicu o autosjedalicama, pa pogledajte koga zanima

http://autosjedalice.info/cms/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1


_____________________________

H 07 E 09
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Autosjedalice info
14.3.2010 11:06:37   
lee
ja imam maxi cosi tobi i super je alex je obožava...položila je sve testove kod nas...ima svega danas ja gledam što ljudi kupuju..užas..kako voze djete...da ne vjeruješ...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Autosjedalice info
14.3.2010 11:39:25   
adryosijek
ja imam onu iz plodina za bebe autosjedalica nosiljka nadam se da ce biti okuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Autosjedalice info
14.3.2010 13:37:15   
bubamara787
mi imamo dvoje djece, dakle auto sjedalice su nam obavezne... po meni je najbitnije da je dijete dobro i pravilno vezano. kupili smo auto sjedalice Nania (nisu najskuplje) koje imaju sve R44.04 certifikate, te su prosle na svim atestima... moja prijateljica ima sjedalicu Romer - no sta joj to vrijedi kada joj dijete nije pravilno vezano, te si moze sam izvuci ruke ispod pojasa... A da ne  kazem  da je njezina 3 puta skuplja od nase...slazem se s time da nije u redu kupiti bilo kakvu sjedalicu, no da bude najskuplja ne mora...isto tako mi je zalosno da su kod nas jos uvijek te sjedalice poprilicno skupe, te si ih ne moze svako priustiti... a da ne kazem da nam je bas jucer mm kupio novu sjedalicu u sloveniji po akcijskoj cijeni eur 45 koju kod nas ne mozete naci ispod kn 700....user posted image user posted image

_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!