|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko za koliko?
29.7.2009 21:51:15   
tikica_69
Koliko kila ste skinuli u kojem vremenu i na koji nacin?

Danas sam skoro u nesvijest pala kada sam se gola pogledala u ogledalo u sobi....o stanju na vagi da i ne pricam....samo 15 kila vise nego u ovo vrijeme prije 2 godine user posted image

Katastrofa...niti imam sto za obuci, niti se osjecam dobro user posted image

Pokusavam naci dijetu koja bi mi odgovarala s obzirom na svoj nacin zivota, pa mi trebaju vasa iskustva.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko za koliko?
29.7.2009 21:57:48   
lema
Proćitaj si herba fast dijetu na tu temu sam ja pisala te kapsule su ti SUPER 14 dana ih pijem 4 kg manje. Smanjuju apetit tak da ništa nemogu jest nego se prisilm jer moraš nešto pojest 100% prirodne . 10 kom. u kutiji za 10 dana jedna ujutro natašte. 93 kn. Proćitaj si i na internetu za njih super su . Pogledaj prvo kod nas temu.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko za koliko?
29.7.2009 21:59:04   
inna
ja se dobro naživciram i samo pobjegnu s mene user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko za koliko?
29.7.2009 22:14:19   
natalijax
sto je ovo svi bi mrsavili i deblali se ja nisam od velike pomoci ja sam uvijek bila sitna jedino su mi cike bile problem ogromno na moju kilazu

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko za koliko?
29.7.2009 22:19:42   
curice
nakon prve trudnoće ostala sam na 63 kg i 169 cm visine i tada bila najzadovoljnija.Sada 9 godina kasnije 71 kg i nikako dole-uspuhana,bijesna na samu sebe,salava na stomakuuser posted image user posted image user posted image

nikakoda pronađem tu čarobnu formulu uspješnog gubljenja kila-bar 5 doleuser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko za koliko?
29.7.2009 23:09:23   
Ninaa
ja sam sad od stresa zgubila 4 kg samo tak. Bila sam prije 2 god. na UN dijeti i skinula 7 kg za nekih mjesec i pol. Frendica za 3 mj. skinula 10. možda da probaš to. ili puno vježbaj, seksaj se, pij tekućinu, zekam se neznam ja isto uvijek imam viška. na mene se lijepe a dolje idu teško.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko za koliko?
29.7.2009 23:10:40   
Ruža
Meni obično pomogne neka strasna situacija ( po onoj svako zlo za neko dobrouser posted image ) spusti se gruda na želudac i ništa ne mogu jesti. A pali mi i preskakanje obroka, ako ujutro nešto pojedem onda sam cijeli dan gladna, što kasnije jedem prvi obrok manje mogu pojesti i puno kave s mlijekom, to me zasiti.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko za koliko?
30.7.2009 13:55:25   
tikica_69
Probati cu s onom carobnom juhom od povrca

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko za koliko?
30.7.2009 13:56:39   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Probati cu s onom carobnom juhom od povrca


Sretno! Ja nisam mogla. Ja bi nekako najviše da se od ćevapa i pive mršavi. Bila bi ko' iglica user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko za koliko?
30.7.2009 18:09:09   
koka
ah, moja bolna točka ..kile i user posted image kile nikako se pomirit s njima...treba si stavit u glavu da ima gorih stvari, ne daj bože neke bolesti , pa ima i gorih ljudi i debljih od nas, pa su opet sretni....po meni ja ne jedem puno a volim povrće i voče i mogla bi živjeti samo od toga pa di je problem? hahaha, da si sama odgovorim, jedem u krivo vrijeme krive stvari..ko fol imam nizak šećer(stvarno ga imam) pa si bez pardona smažem 1 čokoladu jer normalno imam niski šećer user posted image user posted image ...djeta? čim mi se nešto zabrani odmah sam nervozna i baš to bi jela....neču više o tome, več me glava boli...a da, te tablete koje spominje lema, ma probala bi ja i njih al meni je žao ne jesti, mislim da nebi mogla bez sladoleda navečer...dosta o tome idem na drugu temu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko za koliko?
8.8.2009 11:22:49   
tikica_69
Evo, ja skinula 3 kile za 4 dana i sad vec tri dana stojim...niti dekagram dole user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko za koliko?
8.8.2009 11:27:27   
joszde
neka tiki bravo samo polako mora ti se organizam priviknuti samo nastavi tako je i meni u 6dana skinula 5kg i onda je stalo jedno 5dana i sada mi je 15dan 8 kg manje probaj vježbati uz tu juhu baš da se preznojiš jedno sat vremena i vidjet ćeš da pomaže samo nemoj gubiti nadu to malo stane i kad se organizam privikne opet krene samo nastavi sretno.user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliko za koliko?
3.11.2009 13:49:05   
elle1
o kakvoj je juhi ovdje rijec?tikiceeeeeeee

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koliko za koliko?
17.4.2018 10:43:17   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!