|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Začepljen sudoper
9.4.2009 15:08:07   
tikica_69
Kako vi to rjesavate? Ja kupim neko sredstvo pa ga jedva odcepim user posted image
Evo sto sam nasla na netu.... Perući svakodnevno posuđe u sudoperu, htjeli mi to ili ne, velike količine masnoće i manjih otpadaka hrane i drugih tvari ulaze u odvod i talože se u njemu. S vremenom dolazi do začepljenja i onda nastaju problemi.
Da bi se to izbjeglo, jednostavno ugradite drobilicu u vaš sudoper i otpaci i ostaci hrane zdrobit će se na sitne komadiće koji će trenutno otići iz Vaše kuhinje. To znači: manje nereda, manje prljavštine, manje vremena provedenog čisteći.
Ostaci od hrane odlaze ne samo iz vaše kuhinje i doma, nego i iz vašeg susjedstva. Nema više truljenja, i neugodnih mirisa iz vreća za smeće, nema nereda koji privlači pse, mačke i kukce i potencijalni je izvor zaraze.
Više od 70% otpadaka u kuhinji čini organski otpad od hrane. Zamislite da ga u potpunosti možete ukloniti s pripremom jela ili pranjem posuđa.
 Što se sve može mljeti?
Drobilica uspješno melje sve otpatke od hrane (sirove i kuhane), kao što su manje kosti (pileće, riblje), povrće, voće, riba, meso, ljuske jajeta i još mnogo toga. Preporučuje se izbjegavati mljevenje velikih količina izrazito vlaknastih tvari odjednom. Nije moguće mljeti ambalažu i sličan anorganski otpad. Rad sa drobilicom je jednostavan, uz mljevenje, potrebno je uvijek osigurati da curi mlaz hladne vode koja će isprati i potisnuti samljevenu masu dalje u slivnik.
Ovaj uređaj iako ima „strašno“ ime, u potpunosti je bezopasna, nema čak ni noževa ili oštrica, a sve drobilice su proizvedene u skladu sa rigoroznim standardima zaštite od strujnog udara i ozlijeda koji se primjenjuju na sve kućanske aparate.

Održavanje
Što se tiče održavanja i eventualnih kvarova, moramo napomenuti da su kvarovi izrazito rijetki. Kvari se tek 0,02 % drobilica. Ukoliko do kvara ipak dođe, sudoper se može normalno koristiti. Svakodnevna uporaba sudopera se ne mijenja s ugradnjom drobilice. Sudoper se može normalno koristiti i kada drobilica nije uključena, a nije potrebno nikakvo održavanje. Drobilica jednostavno postaje dio vašeg sudopera.

A gdje se može kupiti?
za sve informacije ovog izuzetno korisnog dodatka Vašoj kuhinji nazovite:
S.P. interijeri d.o.o.
Supilova 32
HR- 10000 Zagreb



_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Začepljen sudoper
9.4.2009 15:56:35   
Lady3
uf svakako,isto nekim sredstvom a i par puta sam sa octom i sodom bikarbonom ,dobro je za neugodne mirise..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Začepljen sudoper
9.4.2009 19:05:07   
Ruža
Do sad se nije zaštopao, s vremena na vrijeme znam nasuti kuhinjske soli pa zaliti sa vrućom vodom. Ili domestosa.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Začepljen sudoper
9.4.2009 19:25:21   
Candy
Super stvar,ali kod nas još nije to toliko rasprostranjeno kao vani...Tamo je normalna stvar user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Začepljen sudoper
9.4.2009 19:54:28   
dominik
uuu mi nabavili pistolj iz austrije...ludnica...napumpas ga i stavis na odvod i puknes...ogromna kolicina zraka kaj izadje napravi prohodnost...ludnica...pokusavala sam sa svim silnim sredstvima i nije islo...ali ovo je ludo...jedino ako vam sifon nije dobro zasarafljen moze doci do ... smeca po kuhinjiuser posted image



(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Začepljen sudoper
9.4.2009 20:18:15   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: dominik
...jedino ako vam sifon nije dobro zasarafljen moze doci do ... smeca po kuhinjiuser posted image



Bas sam to htjela pitati pocevsi citati tvoj post al vidim da si objasnila na samom kraju user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Začepljen sudoper
9.4.2009 20:25:52   
dominik
a gle...da postoji caroban stapis onda bi to bilo to...ovak moramo malo riskirati user posted image ...vrecice na glave i bozepomozi...bum

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Začepljen sudoper
9.4.2009 23:17:18   
novamama
nisam za tu drobilicu, nekako me frka da mi prste ne zdrobi....user posted image

a iduća faza bila bi da kupimo aparat za ambalažu jer nam se ne da nositi doljeuser posted image

dominik, moj sudoper ne bi to izdržao, mada zvuči super - rekao mi je muž da ne prčkam puno ispod sudoper jer da sve stoji ko babin zub...a nova kuhinja....ma zadavit ću gauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Začepljen sudoper
10.4.2009 7:49:27   
Puli
mister proper sjajno čisti sve u jednom potezuuser posted image

user posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Začepljen sudoper
10.4.2009 8:14:53   
m600
mm to riješavauser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Začepljen sudoper
10.4.2009 8:39:40   
tikica_69
Pa tako i kod nas jer se namucim do boli user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Začepljen sudoper
10.4.2009 8:54:58   
ejmama
Mi smo kupili sudoper koji podržava drobilicu, ali to treba prije predvidjeti, zbog struje i ostalog.tako da je nismo smontirali.


< Poruku je uredio ejmama -- 10.4.2009 8:55:25 >


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Začepljen sudoper
10.4.2009 9:34:58   
božica
stari nas je zezao
novi se nijr zaštopaouser posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Začepljen sudoper
10.4.2009 10:48:57   
pikachu
Od kada nismo podstanari i u svom stanu smo, nemamo više tih problema jer su kuhinja i sudoper novi... Tu drobilicu sam samo vidila u američkim filmovima, kod nas nisam... Ne znam da li može biti opasno... Iako bi moglo biti zgodno...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Začepljen sudoper
11.4.2009 11:30:23   
mariola
mm to radi, nemam pojma kako a nije mi ni briga, ni on ne zna ni koliko perilice i sušilica, i pegla i usisavač i sve ostale stvari imaju programa ni kako rade pa se onda ni ja ne mješam u njegove poslove.user posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!