|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nemiran san
4.4.2011 19:27:48   
Suzn
Book,

moj mališan je prošlu noć zaspao kod nas u dnevnoj sobi, kad sam ga nakon sat vremena išla prenjet u kindač, nastavio je spavat ali jako nemirno. Što znači da je svakih 10 tak min. se naglo zdrmao, izvijao glavicu iza, rukama išao po glavi, ispuštao zvukove neke, i to traje 10-20 sec. ne otvarajući oči, i dalje nastavi spavat. I samo ponoći, po danu spava mirno, u kolicima dok se sečemo ili evo i sad, u košari od kolica...

Šta da radim? Došlo mi je da ga zbudim... jadničak mali...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nemiran san
4.4.2011 19:41:39   
cuba
Možda je mališ samo nešto sanjaouser posted image
Nemoj ga buditi, ako ti inače lijepo spava...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nemiran san
4.4.2011 19:57:34   
modesty blaise
vjerojatno nekaj sanja...budi sretna ak se sam ne budi neg to radi samo u snu...to mi malo liči na mog S...taj se zna i po 5 puta noću nakratko probuditi ili vrpoljiti zatvorenih očiju...koji put i cendra uz to...ja ne mogu spavati radi toga al on najčešće spava...nemirno. najčešće je tome razlog ispadanje dude iz usta koju ne zna sam vratiti ili neki san...
mirno je spavao do pred jedno mjesec dana a odkada je napunio 6 mjeseci koda je prolupaouser posted image

< Poruku je uredio modesty blaise -- 4.4.2011 19:58:12 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nemiran san
4.4.2011 20:10:08   
Suzn
Možda i moj sa 6 mj. prolupa... za sad je ok. Šta tako male bebe sanjaju nešto? user posted image


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nemiran san
4.4.2011 20:15:11   
modesty blaise
kažu da sanjaju, da upijaju sve iz okoline..zvukove, sjene i onda to vrte noću po glavici...moj se tako mali znao smijati u snu a i za to sam pročitala da je zbog sanjanja...
sad sam tek vidla da je tvoj još stvarno mrvica...a i tako male bebe se u snu nenamjerno trzaju radi još onih prvih refleksa...mislim da je kod tvoga to u pitanju

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nemiran san
4.4.2011 20:29:42   
mayathebee
Ma niš' netrebaš raditi osim biti sretna što spava. Moj po noći spava ko lutka, a po danu spava po pola sata uz redovno mumljanje i izvijanje....i prdež naravnouser posted image user posted image user posted image
Spava po danu samo ako ga vozim vani u kolicima ili ako ga mm nosi u nosiljci!!!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nemiran san
5.4.2011 7:54:48   
pincirotvajler
da da sa 6mj je i d prolupao user posted image
super spavanje je ako mirno spava i budi se svaka 3sata,a loše je ako se tak vrpolji,cmolji i bacaka pa nespavam uopće

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nemiran san
5.4.2011 12:06:27   
ema55
I Moja često nemirno spava. ne budi se ali u snu zaplače, ili joj ispadne duda ili se ne može namistiti ili ko zna. uglavnom rijetko se probudi ali zna se često čuti.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!