|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tajmirani odnos
10.3.2009 11:54:44   
tikica_69
Zanima me kako stojite sa reakcijom vasih partnera kad treba prakticirati tajmirani odnos (za vrijeme ovulacije).Znam da vecinom pratite ili bazalnu temperaturu ili koristite LH trakice i tako mozete odrediti najbolje vrijeme za odnos.Da li vasi partneri osjecaju odbojnost prema tome, smatraju li to forsiranjem sexa, smeta li ih ako zelite bas tada sex i sputavali li ih to da budu opusteni? Kod mene je situacija ovakava. Prvo je bilo - ja ne mogu onda kad me silis, to mi je grozno.Pa je bilo - ne zelim da vise pratis bazalnu temperaturu, to i mene opterecuje i ne mogu vise uzivati u sexu.Pa onda - kupi si LH trakice, tako ce nam biti lakse - trakice kupljene.Pa zatim - trakica mi je tamna, trebali bi - uh, kak je meni mrsko kad bas moram.Pa onda vise ni ne koristim trakice, nit mjerim temperaturu, nit spominjem znakove ovulacije - ne bi se on sam sjetio zapoceti sex ili potruditi oko toga da se sjeti da radimo na njegovom potomku.Jucer onako usput spomenem da mislim da ovuliram jer me bolio trbuh i imala sam laganu sukrvicu - on, super, kad dodjemo doma iskoristiti cemo to za sex.Kad smo dosli doma, njega prosla volja, jer sam se ja "cerekala" i slucajno ga laktom udarila u bradu. Moj lakat to nije ni osjetio. Da li je to odbojnost prema tempiranom sexu ili mu se naprosto od svega toga gasi zelja za mnom opcenito?Sto vi mislite?Ocito je da stalno trazi neku ispriku da nemamo sex, ali jos uvijek ne mogu dokuciti razlog tome.Lijecnici nam daju 4% sanse za prirodno zacece, a na ovaj nacin nemamo bas nikakve sanse. Prisiljena sam ici na MPO, hocu - necu. Pa naravno, njega ne boli i to je definitivno linija lakseg otpora.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 12:12:09   
zaba
draga tikica,tvoji komentari me uvijek nasmiju,iako su ozbiljne teme.Imaš duha i smisla za pisanje.Ne gubi on želju za tobom,to su gluposti.Niste jedini kojima se to tako dešava.Svi mi volimo svoje partnere i želimo ih,ali nije nam uvijek do sexa,pogotovo kad je to-moramo sad!I nama je bilo slično.Od jutra krene priča i "popaljivanje",a do doma izgorimo i nema niš.I tih tisuću pitanja,koji je dan,jesi računala,jesi mjerila,kao mašine.Nema čari zavođenja.Ali eto,mi malo stariji znamo da nemamo puno izbora ni vremena,ako moramo na taj način-moramo.Ove godine smo ziher trudne Tikice,tako bi i ti meni rekla.  

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 12:14:44   
ivanaa
Cuj mene bi to opterecivalo.Pa zakaj on to mora znati?Napali ga bez da mu kazes da mora.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 12:16:25   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ivanaa

Cuj mene bi to opterecivalo.Pa zakaj on to mora znati?Napali ga bez da mu kazes da mora.
 Ne mogu...on je toliko, citiram "umoran da ne moze oci drzati otvorene" i to bas i uvijek u vrijeme kad ja ovuliram.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 12:21:40   
Anoniman
Gle, tikica, nadam se da kužiš da je kod mene ista stvar samo u obrnutom smislu... user posted image
i ja sama sebi već gadno idem na živce! Stalno ga odbijam, jer me strah je li ovulacija ili nije. Rekel mi je da ak tak nastavim da bu otišel u benediktince!user posted image   A sinoć sam bila gotovo sigurna po bilingsu da je O, al nisam mogla izdržat, odsklizala sam se, pa kaj bu-bu! Nema veze, kud troje tud i četvrto...
Mislim da njima nemože baš tako "sjesti" naš ritam i naš ciklus, oni drugačije "napravljeni". I ko što veli Ivana, treba ih napaliti na drugi način.... inače to postaje user posted image ...

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 12:27:39   
tikica_69
Ali ja iduci ciklus idem na 8. postupak koji je i fizicki i psihicki prebolan, pa kad ti netko da 4% sanse za prirodno zacece, ne bi li to normalan covjek pokusao iskoristiti na bilo koji nacin i pod svaku cijenu...ako zbog nicega, bar da meni prostedi koji ciklus boli i patnje?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 12:29:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ali ja iduci ciklus idem na 8. postupak koji je i fizicki i psihicki prebolan, pa kad ti netko da 4% sanse za prirodno zacece, ne bi li to normalan covjek pokusao iskoristiti na bilo koji nacin i pod svaku cijenu...ako zbog nicega, bar da meni prostedi koji ciklus boli i patnje?


razumijem...
to bi bilo lijepo....
možda možeš još danas probati?user posted image
user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 12:31:39   
CICKA
Joooj znam kako ti je...tako i mm!! Kad prođe ovulacija napaljen ko konj, a sve dane prije toga onaj šef kao da zna pa ga konstanto natrpa prekovremenima i naravno kad navečer dođe kući nemoš ga ni silovatiuser posted image
Naravno, kada dođeuser posted image  mm je kriv za sveuser posted image  i on je prvi na listi za likvidaciju
I sex mi je već dojadio jer konstantno razmišljam da li će se sad uhvatiti, nema opuštenog uživanja....a vjerojatno i on to osjeća pa mu je draže kad prođe utrka za bebomuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 12:34:15   
tikica_69
Danas je proslo svrseno vrijeme, ovulacija osla a njegovi spermici nisu toliko brzi da bi dostigli moju jajnu stanicu...a ni ja vise nemam ni volje ni zelje user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 12:38:46   
Anoniman
user posted image
ti muški.... naučili su da im žene sve serviraju, od ručka, čarapa, do djece... i još nisu zadovoljni.
Žao mi je tikica što to sve moraš proživljavati. Zbilja bi bilo lijepo da ostaneš trudna, rodiš i da se riješiš te patnje.
Eto, ništa pametnije ne znam reći...

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 12:42:12   
mariola
mi smo se 10 mjeseci seksali u određene ure. mm se nikad nije žalio, stalno je pitao kad moramo i uvijek je bio spreman. Al mi je isto neki dan priznao da je jedva dočekao trudnoću i zbog tog tajminga jer ga je ubijalo to i nije bio uvijek opušten  nego mu je stalno u glavi bilo "ovaj pu mora uspjeti ili zašto neće ili koji mi je ...".

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 12:48:27   
ivanaa
 grdo je kad sex postaje reprodukcija.Eto mozda da nabacis kakvu sexi oblekicu ili ga docekas gola neovisno o plodnim danima.Tikice znas zivot je bas onakav kakav treba biti i mi tu nemozemo nista,ako vec nemozes tako lako zatrudnjeti a stalno si u grcu radi toga probaj raditi na tome da se oslobodis tog grca.Mozda necete napraviti bebu al cete imati dobar sex..Nemozes nekoga siliti ne sex to ce mu sigurno ubit zelju a tek onda nebudete nista napravili. sigurna sam da znas kako ces ga zavesti,a onda ces ga jednom i zavesti u pravo vrijemeuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 12:53:47   
tikica_69
Uskratiti cu ja njemu sex na jedno 3 mjeseca jer cu biti stalno umorna, pa ce mu se onda mozda malo vise omiliti user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 12:56:41   
ivanaa
A joj..nebi bas rekla da je to ok odnos.Znas sex je 10%veze kad je dobar,a kad je los ili kad ga nema postaje 100%veze.Probaj ga radije zavesti,cim si stavila tu temu znam da te to opterecuje pa namoj onda reagirati bjesom,nego rjesavanjem problema.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 13:07:39   
zaba
ja sam na poslu,pa nemren pisati,bit ću pametna kad dođem doma.Pusa 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 13:11:59   
tikica_69
Ne mogu ja vise o tome s njime pricati...pricamo stalno, on stalno vice da je umoran i da nije istina da me ne zeli, ali ne moze svaki put kad ja hocu....a ja hocu jednom tjedno i bas onda on ne moze, bas onda je to takav umor da je to prestrasno user posted image Ma nemam vise snage za nista....pun mi je kufer user posted image Nek se preseli na posao...mozda ga tamo neka s dobrim dekolteom napali, pa ga mozda to potakne na sex 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 13:15:28   
ivanaa
Cuj daj nemoj tak imas i ti dekolte,pa taj pesimizam i bezvoljnost mi ne lici na Tikicuuser posted image .

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 13:21:55   
tikica_69
Pa kad sam pukla vise od 100 nacina na koji sam pokusala pa ni jedan ne pali. Pa covjek mora propucati kad je netko toliko injertan na tebe a ti se trudis iz petnih zila. Pa ubija me u pojam, hladi me....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 13:27:18   
ivanaa
A joj moras nesto napravit draga...

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 13:28:05   
Candy
Hm...ja stvarno nemam tih problema što se njega tiče...Nikada nije radio probleme kad smo trebali imati "tempirane odnose"...Međutim,kod mene se javlja problem...Živciraju me ti tempirani odnosi i ubiju mi volju za ičim...Osjećam se k'o j... robot kojeg je netko programirao i rekao: E,sad moraš raditi na djetetu user posted image ...
I najgore od svega je to kad se pojavi user posted image i nakon svih "programiranja" i ciljanja jedno veliko ništa user posted image !Poludim user posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 13:29:08   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ivanaa

A joj moras nesto napravit draga...
 A sto...sinoc se zelim pomaziti, on okrece ocima, ja ga pitam u cemu je problem, zato sto se cerekas i udarila si me u bradu i umoran sam ko cucak. Ok, velim ja, laku noc i okrenem se na drugu stranu. E sad kad je vidio da me povrijedio, sad on bi - e sad ja nebi jer mi se vise nece user posted image Ne treba mi sex iz samilosti - nek zaboravi!

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 13:29:21   
ejmama
Ne znam šta bi rekla, ali nije vam lako!

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 13:30:54   
ejmama
Kad malo bolje promislim i ja se znam ponašati kao tm, kako sam grozna!

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 13:32:02   
tikica_69
Ma ne da mi se uopce vise ista pisati na ovu temu....nek se goni....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 13:39:21   
dominik
mi radimo raspored zbog klinaca i razumijem vas skroz...ja trenutno pucam po savovima jer  sam doma sa njima...on radi i naravno umoran je...sex nakon poroda sam zapocela ja...frustrira me sto u nijednom trenutku on nije dosao i copio me ... pa ne mora biti sex-a ako nisam spremna (a jesam he he)....nema vise onih pravih poljubaca osim ako nije "dogovoren sex"...isprike ak sam ot ali tikica me povukla za jezikuser posted image  

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!