|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dobar sluh
11.3.2009 20:17:36   
tikica_69
Jeste li nekad kontrolirali sluh?Ja jesam dok sam radila sa korisnicima preko telefona, svakih tri godine. Jeste li znali:
Nošenje audio slušalica u trajanju od samo jednoga sata povećava broj bakterija u vašemu uhu za 700 puta.
A frekvencija za samo 8% visa od dopustene vrijednosti, polako i trajno unistava bubnjic.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dobar sluh
11.3.2009 23:02:05   
Ruža
Nisam nikad do sad. Tko bi našao vremena i za to.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dobar sluh
11.3.2009 23:22:22   
dominik
nisam nikada...ali mm slabije cuje user posted image zbog preboljene upale srednjeg uha...kad jos na to dodam selektivno slusanje (kod muskaraca vrlo prisutno) nije ni cudo da me ne razumije

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dobar sluh
11.3.2009 23:24:11   
tikica_69
Vidis....sad si mi otvorila nove vidike...izgleda da je i moj to prebolio user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

BITI ILI NE BITI
njanja

Da imate priliku ići u SAD na 10 tak dana-trošak je relativno velik, niste planirali, dijete je 1 god premalen za ono što vi smartate da bi trebao biti za tako veliki put....ali prilika je.... DA ILI NE????

DA (62%)

NE (38%)


Broj svih glasova: 125

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!