|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kad je majcin dan
3.3.2009 11:12:13   
mamice
hy kad je majcin a kad ocev dan ja nikad to zapamtiti, i kaj ste dobivale od klinciuser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kad je majcin dan
3.3.2009 11:14:32   
ejmama
Mislim da je majčin dan u svibnju, možda 11. Očev dan nemam pojma.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kad je majcin dan
3.3.2009 11:19:44   
mamice
ma moj stalno kak ove godine ce mu nekaj njegov sin kupiti za taj dan a ja uopce nemam pojma kad jeuser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kad je majcin dan
3.3.2009 11:24:48   
ejmama
Bog ne može biti svugdje, zato je stvorio majke,tako kaže stara židovska poslovica.
Majke u 47 zemalja svijeta slave svoj dan druge nedjelje u svibnju.
Majčin dan američki je proizvod, nastao 1877. godine, a proglašen službenim tridesetak godina kasnije.
Utemeljila ga je Anna Jarvis iz Philadelphije, koja je okupila američke majke i izborila se da svake godine, drugu nedjelju u svibnju, odaju počast svim majkama na Zemlji.
No, davno prije američkih aktivistkinja, majkama su slavlja priređivali Grci i Rimljani.
U 17. stoljeću engleske su majke imale slobodnu neradnu nedjelju u svibnju.
“Majčino srce je bezdan u čijim ćeš dubinama uvijek jedno pronaći - spremnost na oprost”, rekao je jednom slavni francuski književnik Honoré de Balzac.
Na majčin dan majkama trebamo pokloniti malo pažnje, nježnosti, ljubavi i poštovanja, barem mrvicu onoga što nam ona svakodnevno nesebično daruje. 

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kad je majcin dan
3.3.2009 11:24:54   
koka
19.3 je Očev dan a 14.5 je majčin dan ..barem tako je bilo prošle godine, imam Rokovu uspomenu pa su datumi gore..user posted image

< Poruku je uredio koka -- 3.3.2009 11:25:44 >


_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kad je majcin dan
3.3.2009 11:25:22   
Kika83
ja mislim 10.5 ili 15.5 je majčin dan ali nisam sigurna

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kad je majcin dan
3.3.2009 11:27:35   
mamice
znaci sad je njihov dan. moram u kupovinu a ko zna kaj cemo mi dobiti od njih za dan zena i majcin danuser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kad je majcin dan
3.3.2009 11:27:59   
ejmama
Očev dan

Jeste li znali da se svake godine na današnji dan, 19. ožujka obilježava Očev dan?
Ta tradicija započela je početkom 20. stoljeća kako se naši dragi očevi ne bi osjećali zakinuto pored majki koje su već i onda imale svoj dan. Očev dan dolazi nam, naravno, iz SAD-a, a u različitim zemljama svijeta obilježava se drugog datuma.
Ipak, najčešće ga vežemo uz današnji dan, koji je ujedno i dan Svetog Josipa.U SAD-u se Očev dan našao na viskom petom mjestu po broju poslanih čestitki, a koliko 'preko bare' drže do tog dana svjedoče i brojna istraživanja o idealnom poklonu za naše očeve. Tako je kravata u uskoj borbi sa papučama pobijedila u kategoriji najboljeg poklona za Očev dan. Popularno je naravno i pivo, te čokolada.
Ako mislite kako nije primjereno svom ocu za njegov dan pokloniti cvijeće, varate se. Najprimjerenije su crvene i bijele ruže, no nekim očevima draže će biti cvijeće koje je ipak malo više 'macho'.Najbolje su prošli ipak očevi u Velikoj Britaniji.
Tamo se Očev dan obilježava treće nedjelje u mjesecu lipnju, točno devet mjeseci prije 'Majčinske nedjelje'. Očevi svoj poklon dobiju odmah, a majke devet mjeseci poslije...Najmlađi će svoje tate najviše razveseliti lijepim crtežom ili pjesmicom koju sami napišu. No, dovoljna će biti samo i lijepa riječ...


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kad je majcin dan
3.3.2009 13:20:52   
tikica_69
Majcin dan je uvijek druga nedjelja u mjesecu svibnju.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kad je majcin dan
3.3.2009 14:50:04   
Ruža
Dok smo mi bili djeca slavio se samo 8.mart kao majčin dan i dan žena. Šteta što više nije toliko aktualan, sad više nemamo ni majčinog ni ženinog dana  a da ga svi prihvaćaju i slave. Ja bi opet 8. mart!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!