|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kava
11.6.2008 22:10:12   
mirna
Cure kakvu kavu pijete?user posted image

Meni je najbolja klasična turska franck ili barcaffe s mlijekom. Nescafe i slične fore mi ne pašu..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kava
11.6.2008 22:22:23   
Dajana
ja ti isto najradije pijem klasičnu tursku frankovu a u kafiću običan espresso bez mlijeka i bez ičega. Sve ostalo mi je bez veze i teško mi sjedne.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kava
11.6.2008 22:24:06   
mirna
Vidi se dajana da smo starija generacija...user posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kava
11.6.2008 23:46:14   
DEA
do trudnoe-isključivo turska-tad nisam mogla nikakvu zbog povraćanja...nakon poroda popila tursku ali mi više ne paše...sad sam se navukla na Nesscafe-ne znam kako se piše ali je zaazno.....user posted image

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Brisano sporočilo]
12.6.2008 0:33:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu DEA)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kava
12.6.2008 8:22:50   
Florijan Jakov
ness i to samo ujutro..tako je bilo do neki dan, a onda sam odlučila da više ne pijem kavu nego jedem voće ujutro, tako da kad me zovete na druženje, ponesite marelice, breskve, jabuke, grožđe, a ja ću vam skuhati finu kaficu user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kava
12.6.2008 13:20:21   
cokolada
Ujutro na poslu pijem ness i keksice, to mi je postao ritual, i ne mogu se docekati ujutro. Znam popiti i tursku, u kaficu espreso sa hladnim mlijekom, a super mi je i talijanska kavica koja se radi u onom njihovom alu loncicu, ali dosta je jaka pa mi ne pase uvijek.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kava
12.6.2008 13:20:24   
tonkica
Ja se nikad nisam navukla na tursku kavu, skuham ju svojima (koji ju, usput budi rečeno) piju bez šećera i ne daj Bože da bude ono vrhnje gore... To mi je prejako.
Pa sam ja vjerna cappucinu ili nesu. user posted image  "Bejbi" vrsta kave.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kava
12.6.2008 13:38:35   
božica
prvo pjesma za mirnu i dajanu:Milena generacijo mojjjjjjjjjjjjjaaaaaa da smo se ranije sreeeeeeli....na na na a na na..

ja nisam nikada bila ljubitelj kave a tako nisam ni sada volim one bućkuriše ness-capuccino-i tako.okus čokolada ili irish.
A ipak muž traži da mu je skuham-iako je bilo sto puta -opet si malo šećera stavila-sada ti je pregorka-i tako nemama filing za tursku i mož ga................


< Poruku je uredio božica -- 12.6.2008 13:40:48 >

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kava
12.6.2008 16:51:17   
maja
Prije trudnoće sam pila tursku kavu bez šećera, onda mi nije pasala, pa sam je izbacila! Sada muž i ja pijemo isto crnu, ali iz aparata, malo mi je blaža, ali mogu popiti i ness i capuchino, ali napravljenog sa mlijekom, ne vodom!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kava
23.6.2008 12:06:11   
tiara
Kod mene samo Nesscafe - i to s mlijekom... Popijem i tursku kad sam negdje u gostima, ali uvijek samo s mlijekom. Al Nesscafe mi je zakon.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kava
24.6.2008 21:24:43   
alea
najbolja kava je ona s frendicama na trač partiji!!user posted image onda može biti, turska, ness, gorka ili slatka, nije bitno user posted image user posted image  jer frendice sve poprave! 

_____________________________

Lucija 28.07.2008.

(Odgovor članu tiara)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kava
23.7.2008 13:33:27   
Dora04
Ja ne pijem kavu, jer sam jednom imala trovanje kavom, ni tad ju nisam baš pila, ali za " društvo se i fratar oženio".
Sada pijem mlijeko sa malo kave, i to mi je super.

(Odgovor članu alea)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kava
23.7.2008 13:35:44   
Wukovarka
Tursku jednom tjedno...MOZDA...ali s puno mlijeka, nikad mi nije odgovarala.
Ali nesscaffe uvijek i to sa mlijekom u prahu...  MM kaze da sam uzasno komplicirana

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kava
23.7.2008 14:36:14   
piggy
moja kava je BIJELA KAVA,bila doma ili u bircu,a volim si doma cesto napraviti capucino.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kava
23.7.2008 17:04:39   
troubled
godinama bila ovisnica o turskoj, jakoj...sad mi više uopće ne ide...
sad već godinama kod kuće nessica, a vani mi najviše paše produženi espresso user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kava
4.9.2008 11:16:10   
Mrvna
IZVORNA PORUKA: mirna
Cure kakvu kavu pijete?user posted image


Čini li mi se ili ovo zvuči kao poziv? Još da si za kolače pitala...  user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kava
5.9.2008 1:44:51   
Krky
Može sve samo da nije slabo, najviše uživam u cap-u koji mi napravi netko od starijih kikača.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kava
5.9.2008 20:17:45   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: alea

najbolja kava je ona s frendicama na trač partiji!!user posted image onda može biti, turska, ness, gorka ili slatka, nije bitno user posted image user posted image  jer frendice sve poprave! 


user posted image user posted image slazem se

(Odgovor članu alea)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kava
5.9.2008 23:13:32   
Candy
Doma turska bez šećera s mlijekom,vani isto bez šećera...


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kava
6.9.2008 10:13:51   
Elena

IZVORNA PORUKA: Dajana

ja ti isto najradije pijem klasičnu tursku frankovu a u kafiću običan espresso bez mlijeka i bez ičega. Sve ostalo mi je bez veze i teško mi sjedne.

to je to tursko ili obican espressouser posted image user posted image user posted image ali najbolje mi je tursko u dan znam popiti i po 4 kava

_____________________________

volim vas sve

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kava
6.9.2008 15:23:49   
mirna
Elena kako ti kuhas tursku kavu? kada sam ja bila u makedoniji, kuhali su ju tako da su dodali kavu vec u hladnu vodu i onda su pricekali da sve skupa zakipi...

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kava
6.9.2008 18:23:59   
Elena
Bas tako stavljamo kavu u hladna voda,i onda cekamo da sve to zavri,a kaj vi a kako vi pravite kavu,zra ne isto?

_____________________________

volim vas sve

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kava
6.9.2008 19:12:54   
mirna
šećer stavimo u hladnu vodu, a kavu kada voda zakipi, onda sve skupa stavimo natrag na vatru da još jednom zakipi..

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kava
6.9.2008 19:16:58   
Elena
e pa ovako vi probajte napraviti kavu na makedonski nacin,a ja cu je napraviti na vas nacin pa cujemo da vam kazem dali sam osetila nesto drugacije,a isto i viuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

volim vas sve

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!