|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolesno dijete - odbijanje sirupa antibiotika
13.2.2009 19:51:43   
Njofra
Kako svladati dijete točnije dvogodišnjaka da popije antibiotik sirup. Dobili smo čak i špricu da nam bude lakše ali bezuspješno do sada. Sirup antibiotik za dijete platili 50,50 knuser posted image u lijekarni Pavlić neki Cedax a mali pola mjere jedva jedva progutao s tim da smo ga muž i ja držali pa mu na silu stavili lijek u ustašca jer odbija, viće necu i bježi.user posted image

Pa kako vi to radite dragi roditelji. Ima li još netko ovakvih problema



_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bolesno dijete - odbijanje sirupa antibio...
13.2.2009 19:56:18   
mrkvač
I mi smo imali takav problem. Jedva smo pili sirup, probaj nekim dogovorom, ucjenom???? Nagrada???
Znam da nije ok ali mora popiti sirup.

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bolesno dijete - odbijanje sirupa antibio...
13.2.2009 20:05:29   
ejmama
Ja svojoj dajem na špricu nekako uspijem. Ako mu ne možete dati odvedite ga u ambulantu pa će mu tamo dati. Probaj tako ako neide drukčije.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bolesno dijete - odbijanje sirupa antibio...
13.2.2009 20:11:32   
zvrkolino
ja svojeg prevarim tako da mu stavim par kapi soka ili čaja u sirup.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bolesno dijete - odbijanje sirupa antibio...
13.2.2009 20:39:56   
Florijan Jakov
na sreću nismo imali tih poteškoća, pa ne znam niti što ti savjetovat.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu zvrkolino)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bolesno dijete - odbijanje sirupa antibio...
13.2.2009 20:57:40   
tikica_69
Ovak...ja cu sad biti grozna,ali uvijek je to bilo ucinkovito.
Polegnes klinca, sjednes na njega tako da mu stisnes rucice (naravno ne svom tezinom i snagom) i sad imas obje ruke slobodnea klinac ni jednu. Jednom rukom fino zacepis nosic, pa kad otvori usta, zlicicu sirupa nutra, pustis nos i od srece sto je mama odlucila da moze zivjeti, proguta sirup.

Sad vam je mozda jasnije zasto mi svi govore da ih podsjecam na mamu iz Malcolm u sredini user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bolesno dijete - odbijanje sirupa antibio...
13.2.2009 20:57:45   
božica
Imali smo poteškoća
ah onda smo joj obadvoje to silom ugurali
kad bi joj stavili u usta zaćepili bi nosić onda je progutala da bi došla do zraka jelda

Ili se sama legnem na nju i nedam joj glavom ni sim ni tam isti prncip u usta i začepim(stisnem nos) onda ona hvata zraka i proguta

Tako sam joj danas sirup protiv kašlja sa špricom
user posted image

eto tikice i ti si grubijankauser posted image user posted image


< Poruku je uredio božica -- 13.2.2009 20:58:02 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bolesno dijete - odbijanje sirupa antibio...
13.2.2009 21:02:30   
Lady3
kod mene silom ništa jer mi je L.svaki put se ispovraćalauser posted image jednostavno čim vidi sirup počne joj se želudac napinjati.Jednostavno sam je ucijenila,popij i dobiti ćeš čokoladu ili bombon..i odmah poslije sirupa bi joj dala da popije vode.user posted image Kod mene je djelovalo..tonu živaca sam izgubila..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bolesno dijete - odbijanje sirupa antibio...
13.2.2009 21:06:30   
mirna
mi nismo imali tih problema. Moj mali se cak pravi da kaslja samo da bi mu dala sirup...user posted image user posted image

Dobro mi zvuci ona ideja s nagradom. doneses sirup i cokoladu (ili nesto drugo) i kazes, prvo pojedes sirup, onda dobijes cokoladu. Ako ne upali, onda ti ne preostane drugo nego metoda malcolmove mame...user posted image user posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bolesno dijete - odbijanje sirupa antibio...
14.2.2009 13:31:42   
dikac
probala sam na lijepo i nije išlo. onda sam joj jednom ugurala na silu i to je napravilo još težu situaciju jer čim bi vidjela žličicu, počela bi bježati. nisam znala što bi pa sam joj u omiljeni sok stavljala sirup, pokazalo se učinkovito.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bolesno dijete - odbijanje sirupa antibio...
14.2.2009 22:59:50   
EMIY
popiti sirup je kod nas velikooo umjece. probali vec na sve nacine ali nistauser posted image . stavila sam joj u sok pa napravila glupost...nece piti soka. obecavali joj sve i svasta al nista od toga. sa spricom joj nekako damo al ga nije pravo ni progutala vec je sirup vani. sad sam rekla iduci put kad ce biti bolesna tražit cu inekcije.znam bit ce placa i vriskanja al sta cu kad drugacij ne ide user posted image  

_____________________________

LUCIJA 09.03.1997
LEON 27.03.2001
EMILY 28.01.2007

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bolesno dijete - odbijanje sirupa antibio...
14.2.2009 23:02:33   
mamulinčica
Ovo zvuči okrutno,ali dok je trajala ta faza jedino tako nam je uspijevalo,sirup bi obavezno stavili u špricu,mm bi ga držao,a ja bi lagano začepila nos i lagano uštrcavala lijek, i tako bi nam uspjelo,ali mu se to nije baš sviđalo,pa je mladi gospodin ipak odlučio otvoriti svoja usta i sad pije bez ikakvih problema.

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!