|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   uh i trogodišnjaci
17.12.2008 21:19:54   
božica
uh uh danas me Viki izludila
user posted image user posted image rogata sam bila uh uh
sada je faza neću,vrištiiiiiiiiiiiiiiiiiii(ajme ja ću pouludit)
imam filing da je osjetila danas da sam slaba i da je zato bila taakvauser posted image
nemreš ju nagovorit da kamilicu popije sada nakon suhog kašlja neće i neće(prije bi joj dala i bez beda je popila a sada grrrrrrrrrrr
e da ni na miru nemre jesti borba borba borba
počeli smo ju ucjenivati sa djedicom uh uh

mame mame nemam ideje nisam dsoljedna uh takav dan nadam se
imam filing da što smo mi bolji s njom tim je ona  goraaaaaaaa

< Poruku je uredio božica -- 17.12.2008 21:22:21 >


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: uh i trogodišnjaci
17.12.2008 21:24:58   
mirna
bas sam ti napisala p.p. i kod nas je trenutno slicna faza isprobavanja granica:

radi sve kaj ne smije.. vice tijekom jela, igra se s hranom, s nogom lupa u stol... za poluditiuser posted image   cijeli dan sam kao pokvarena kaseta: to se ne smije, to mi ne radimo, to nije lijepo... pomogne jedino kada pocnem vikati ili kada zaprijetim da cu djedu mrazu javiti da nije dobar...user posted image user posted image  a navecer smo s MM obadva kao da nas je tornado pregazio..user posted image

danas ujutro je bio dobar, a popodne...user posted image  valjda se osjeti kad meni sfali energije.. sutra ide lijepo u vrtic da se nadivlja tamo  user posted image ...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: uh i trogodišnjaci
17.12.2008 21:29:58   
tiha
meni je nissa danas ostala doma izludila sam zato me ni nije bilo prije podne nisam znala sto bih. vrtic joj jednostavno fali i tocka....reklo bi se velika je nebi smjela imati takve faze sto nebi smjela? kad to svi ostali smiju...
jednostavno moraju imati svoje faze jedan dan nam pokidat zivce jednostavno kao da uzivaju u tome. ja danas vicem na nju a ona se meni smije popi....sam ali sam ju jedva jedvice ignorirala...i popodne se smirila i svi smo zaspali oko 4 od umora i spavali do 7 tako da cemo lumpovat veceras do ponoci svi zajedno uf uf


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: uh i trogodišnjaci
17.12.2008 21:32:34   
božica
vrtic joj jednostavno fali i tocka..
i ja kažem isto I TOČKA

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: uh i trogodišnjaci
18.12.2008 13:22:43   
cokolada
slazem se s vama, moj otkako ne ide u vrtic je nemoguc, sve radi kaj ste napisale.
Ponekad mi dodje da se rasplacem od muke jer ne znam kako ga umiriti, nista ne pali, a ima dana kada je i za pozelit, sve slusa, dobar...
ima faze, penje se, jedan dan mi se penjao na Benjamin i svu zemlju prosipao, lupa s nogama, baca stvari...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: uh i trogodišnjaci
20.12.2008 13:23:42   
koka
ah mi imamo 4 godine user posted image , i moram reći da se sad malo bolje razgovara s njim. Al kad ne ide u vrtić i ne izdivlja se onda je nemoguć, a sad će mi biti doma još dvije sedmice.Ima neku fazu gdje mi nabija osiječaj krivnje i traži da mu se izvinem( makar on bio u krivu), nesmijem mu se smijat jer onda miosli da mu se rugam pa izađe van iz sobe uvrijeđenuser posted image , postao je sramežljiv malo, a tko bi rekao od onog divljaka što je bio user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: uh i trogodišnjaci
20.12.2008 21:14:22   
mirna
drage moje, mali nam je u zadnje vrijeme stvarno podivljao, nista nas nece slusati... danas smo na rubu zivaca napravili strateski plan: od sada mu uzimamo sve najdraze igracke bez pardona ako nas ne slusa.. Samo se nadam da nece biti na kraju soba prazna, a on jos uvijek neposlusan...user posted image   ne znam sto se to dogadja s njim, da li je to faza ili sta...user posted image  cijeli dan sam kao pokvarena ploca... po guzi uopce nema smisla, jer nema nikakvog efekta i ne vodi nikamo...

imate li kakav savjet? Recite mi da ce to brzo proci...user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: uh i trogodišnjaci
20.12.2008 21:38:13   
božica
aA DA Koka izvini se čovjeku user posted image
al si me nasmijalauser posted image user posted image user posted image

joj mirna ne znam kaj bi ti rekla uh uh mi smo u slićnoj situaciji još nije tako da bi morali prazniti sobu..
btw plan je super..samo se treba toga baš i držati i tako napraviti da vidi da ozbiljno misliteuser posted image


< Poruku je uredio božica -- 20.12.2008 21:39:39 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: uh i trogodišnjaci
20.12.2008 21:41:53   
koka
Mirna moja , proći će , al opet će doći neka nova faza...evo pohvalila sam ga i gle danas je bio nemoguć. uopče me ne sluša i samo vičem...već mi je dosta sve igračke ću pokupit i spremit ću ih pa nek si misli di su....

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: uh i trogodišnjaci
21.12.2008 14:12:59   
Krky
Mirna draga, imam ja 2 takva. Uz to i pričaju "lovačke priče" da ti pamet stane, muljaju i lažu tak da svi provjeravamo što se zbilja desilo , a što ne. Faza, faza! S 4 - 5 će bit lakše (meni neće jer me onda čeka  tarzaniranje u dogovoru po cijelom stanu)

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: uh i trogodišnjaci
21.12.2008 14:56:10   
mirna
Moram nas malo pohvaliti.. uspjeli smo ga danas nekako disciplinirati da smo mogli relativno mirno ručati so kraja.. oko juhe smo se na početku natezali (ako nije u hranilici, ne može pri miru sjedeti, ali on ne bi u hranilicu više..), a meso smo pojeli u miru , nakon ručka je čak i igračke pospremio. Vjerojatno je pomoglo to što smo jučer liniju pospremili na ormar, pa nema više Dj-janja...user posted image Ne znam kako će biti navečer jer još nije zaspao...user posted image

Krky tebi sigurno treba strpljenja na tone.. Divim ti se!user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: uh i trogodišnjaci
7.1.2009 20:58:59   
ROZI
Ja mislim da nema faze koju moja djeca ne prolaze.Imam sina od 5 i 3 godine,nisu bili u vrtiću 3 tjedna,stvarno im fali!!

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!