|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Suprug na porodu?
9.1.2009 19:01:15   
ROZI
Ja mislim da je lakše kada je suprug na porodu.
Na prvom porodu je bio sa mnom ,pomogao mi je.
Na drugom porodu nije bio jer nije ko imao čuvati starijeg sina.
A sada treći put smo se dogovorili da neće sa mnom,doći će kada rodim!user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 19:45:23   
Florijan Jakov
moj nije bio...sad jel bi bilo lakše ili ne, ne znam... nije tip za doktore i bolnice i to mu je bljak tako da nisam niti forsirala.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 21:07:23   
jadran
ja jos neznam kaj napravit user posted image . on pak malo bi bio pa opet malo nebi, fakat neznam... s obzirom da nije bolnicki tip razmisljam da idem sama iako bi voljela da bude uz nas.....
bas me zanima kakva su vasa iskustva...
jedna mi frendica veli da bi sve dala da joj je suprug bio tamo, a druga pak veli da joj je odgovaralo da je mogla biti sama....

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 21:12:02   
Ruža
Ma vodi ga definnitivno! Puno znači, a to im je i jedina prilika da osjete onu povezanost bar na trenutak koju mi osjećamo stalno.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu jadran)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 21:12:05   
bubac 1
meni je moj odmah rekao da on nebi išao. zašto ga siliti na nešto ako neće. mislim da mi bude lakše samoj jer on je paničar još bi tam zašorao doktore kad bi vidjel kak je meni. 

(Odgovor članu jadran)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 21:13:46   
božica
drugi puta je biouser posted image user posted image user posted image user posted image
prvi put ga nisam forsla kao nije htjlo neka onda ne ide --ma daj trebala sam ga onda stisnuti da ide i bok
a jadran ako ti želiš da muž bude s tobom a on je na li-la
onda neka ide s tobom
stvarno koliko sam ćula samo pozitivna iskustva kada je muž bio sa dragom na porodu
zato ne treba ih žaliti kao jadni
pa tko voli bolnice uopćeuser posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu jadran)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 21:26:27   
ivkica
Mene je muž još prije trudnoče uvjeravao kako to ne može proći bez njega.. malo sam negodovala.. ali sada kako sam trudna ne mogu si zamisliti da on ne bude s nama tamo user posted image Milslim da su emotivno puuno zakinuti oni tate koji nisu prisutni.. ovako oni dožive porod sve kao i mi "samo" bez boli i mislim da onda više cijene i to što sve žena mora proći na porodu i prije se zbliže s bebanom user posted image  

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 21:28:19   
tonkica
Moj isto nije imao baš previše želje ni volje, pa ga nisam forsirala.
A da je i htio ić, ne bi mogao biti sa mnom. Bila je gužva, taj nas je dan u Merkuru rađalo 8, a oni imali 4 boksa. Cimerici nisu dali da joj muž bude prisutan, iako je prošao sve tečajeve zbog nas ostalih rodilja.
Meni osobno nije žao što ga nisam forsirala i što nije bio.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 21:32:07   
BUMBIKA
Ni moj nije bio.Nije imao želju,a ni ja ga nisam forsirala.A nije mi ni faliouser posted image user posted image od tolikih bolova nisam znala di sam i šta sam...A mislim da on to ne bi mogao izdržati,gledati u mene kako mi je teško i boli me,a ne može mi pomoći.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 21:33:11   
jadran
hmm. razmislit cemo jos o tome....
jel netko mozda slucajno zna za vinogradsku dal treba proci trudnicki tecaj da bi mogao u rodiliste.....
cula sam da za sv.duh ne treba

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 21:33:20   
kitty
moj nije bio prvi put,nece ni ovaj,mislim da je bolje jer sumljam da bi od njega imala koristi,on bi se sigurno srusiouser posted image

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 21:35:55   
Lady3
Ma kakvi i ovako se grozi krvi.Još bi imali posla oko njegauser posted image user posted image user posted image Na našem vjenčanju se skoro sljokao a gdje još i ovo.....Bojim se da me više ne bi taknuo kad bi sve ono vidiouser posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 21:37:40   
mamavlatkica
moj nije bio na orodu jer sma ja rodila na carski u općoj anesteziji . Tražila da mi daju epiduralnu no to je bilo kontraindicirano u mom slučaju . Moja seka rodila svoje blizance carskim rezom pod epi i šogi bio na porodu kaže da je iskustvo neopisivo.

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 21:58:37   
ninolina
Može u vinogradskoj i u sv.duhu. Moj muž bio samnom tri puta a i sad će. Htio ne morauser posted image . Šalim se, podrška je u svakom slučaju a i kad to doživljavate skupa osječaj je nezamjenjiv. Uvije se hvali kako je on prvi vidio, primio, poljubio djecu. Kada muško za svoje djete pusti suzu.... Nezamislivo bez njega

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 22:26:37   
honey
moj je bio sa mnom u petrovoj, i stvarno mi je puno pomogao, definitivno bi da i drugi put jednog dana bude 

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 22:28:12   
tikica_69
Meni je moj obecao biti uz mene ako do toga dodje user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu honey)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 22:30:24   
ninolina
Hoće tikice hoće, samo se ti opusti.
Joj i ova tvoja ovca mi je zakon
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Suprug na porodu?
9.1.2009 23:37:45   
Krky
Neće on, a neću ga ni ja. Ja ću imat na brizi samo jedno, a on u isto vrijeme 4. I da! Bit će zakinut - za facebook!user posted image  

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Suprug na porodu?
11.1.2009 23:17:54   
dominik
moj m bio samnom...da nije nebi imala slikicu sina na prvom vaganju, nebi znala da je zaplivao na onoj tacni kad je izasao van...puno toga nebi znala niti imala...a i ono kaj je ninolina rekla osjetit da njegova (krokodilska) suza padne na tebe uhhhh tek kad vidis njegovu srecu e onda si stvarno sretna

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Suprug na porodu?
11.1.2009 23:29:19   
Krky
Ja baš danas pričala s prijateljicom preko telefona i objašnjavala joj kako MM neće sa mnom, kad li začujem neko "meketanje" s TV-a i njegovo objašnjavanje malcima kako beba izlazi...gledaju oni carski trojaca na NG-u. Je da je imao facu ko da njega neko muči, ali je ipak gledao. Jednom je i mačiće okotio, a sa mnom na porod neće ni do čekaonice.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Suprug na porodu?
12.1.2009 9:32:44   
nikoleta
Moj ide sa mnom svaku kontrolu al neće na porod. Kaže da nije za to a i ja više volim da budem tamo bez njega!
Još da se moram mislit oče li se srušit user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Suprug na porodu?
12.1.2009 12:15:52   
uciteljica
Mi smo bili skupa na svega dva pregleda (ja uvijek idem ujutro, kad on radi, pa fizički ni ne može sa mnom). Danas krećem na trudnički tečaj na kojeg on opet ne može stići jer je unutar njegova radnog vremena i neću forsirati da uzme godišnji radi toga.  
Kaj se tiče poroda: ako se dogodi da ga doktori puste (jer u karlovačkom rodilištu prema pričama bivših rodilja prisutnost tate ovisi o volji dežurnog doktora) ići će sa mnom, a ako ne bude smio, opet dobro. Ja sam mišljenja da je to moj posao, a kako sam ja uz to jako nervozna kad me nešto boli i ne volim da me netko dira, tješi i takve stvari mislim da je i bolje da idem sama. Mislim da ću onda lakše izgurati.user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu nikoleta)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Suprug na porodu?
12.1.2009 12:22:46   
ejmama
Na prvom porodu nije bio, ali je zato zvao non stop na tel. u rađaonu, tako da se babica morala stalno javljati, a ja mu govoriti da ne treba doći i da nesalje nikog drugog. Sada drugi put ce ici ako bude sve u redu, on bas nije za to ali mislim da nece pozaliti, svim se ocevima to svidjelo. Mislim da se oni osjecaju kao i mi zene kad prvi put ugledaju svoju bebu, ne treba im to uskratiti. 

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!