|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:08:11   
Ruža
Od 6. razreda osnivne imam kratku kosu, ponekad mi padne na pamet i pustiti ju, ali brzo odustanem kad krene ona ružna faza prerastanja. Koja je cijena ekstenzijama?
Možda bi se mogla preko ljeta poigrati ako nisu preskupe? Ili ako na lotu dobijem.user posted image
Jel puno unište kosu?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:11:53   
m600
ovisi da li stavljaš pramenove ili trakice
ja sam prva tri puta stavljala trakice i one ti dođu oko 1500 kn s ugradnjom
imam ja broj gdje možeš naručiti ako ti bude trebalo user posted image  
a sad imam pramenove 20kn je jedan pramen duljine 55cm i ja ih imam 125
imaš i skuplje naravno i duže od 60cm pa čak i 80cm

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:14:38   
ZVRK
pa to nije jeftin''sport''user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:21:30   
m600
nije jeftino jer je prava kosa..a dosad sam si mogla priuštiti ali zato sad kad dođe beba nema više ekstenzijauser posted image user posted image user posted image  a i sad je skroz druga situacija...prije sam dobivala 2300kn + prijevoz plaće a mm 3500-4000kn ovisi o terenima... a sad on ima 3500-4000kn a ja 800 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:24:04   
ZVRK
da,ipak bebolina ima prednost

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:24:37   
dominik
meni malo malo pa mi dodje da nadostukam za foru al uvijek nadjem razlo ne...zadnji puta mi je bilo da nemam zivac toliko sjediti kod frizera...sva sreca za moj novcanikuser posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:29:34   
m600
IZVORNA PORUKA: ZVRK

da,ipak bebolina ima prednost


naravno... user posted image user posted image  
dominik  ja obožavam kad mi prčkaju po kosi...sjedila sam prošli puta 6h u frizerskomuser posted image user posted image
uživala sam...piješ kavicu,pričaš sa ženama i netko ti masira tjeme...BOŽANSTVENOuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:30:59   
mariola
Ja sam išla kod ženske koja je stvarno profesionalna i sve babske priče tipa ošteti će ti kosu, čupati će te kad ih bude skidala i bla bla bla su se pokazale neistinite. Nisam stavljala klasične ekstenzije nego double hair. Ista stvar, samo što nisam imala 100 spojeva na glavi nego 25. Ekstenzije su jako kvalitetne, od prirodne kose. I one traju dvije godine ali se moraju svakih mjesec i pol dizati (skinuti pa ih premjestiti gore). To ni malo ne oštećuje ni kosu ni ekstenzije. E sad, cijena, one su bile mislim 2000 ili 2500 kn, već sam zaboravila plus ugradnja, oko tri.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:31:15   
dominik
uzivala sam i ja prije...imala m frizera al taj je mogo i o dojenju pricati user posted image ali sad nemm zivaca bas nesto..djeca ucine svoje

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:32:25   
dominik
IZVORNA PORUKA: mariola

Ja sam išla kod ženske koja je stvarno profesionalna i sve babske priče tipa ošteti će ti kosu, čupati će te kad ih bude skidala i bla bla bla su se pokazale neistinite. Nisam stavljala klasične ekstenzije nego double hair. Ista stvar, samo što nisam imala 100 spojeva na glavi nego 25. Ekstenzije su jako kvalitetne, od prirodne kose. I one traju dvije godine ali se moraju svakih mjesec i pol dizati (skinuti pa ih premjestiti gore). To ni malo ne oštećuje ni kosu ni ekstenzije. E sad, cijena, one su bile mislim 2000 ili 2500 kn, već sam zaboravila plus ugradnja, oko tri.


ok prvi puta platis cca 3000 kn a koliko kosta onda mjesecno "popravljanje"

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:36:05   
m600
ne moraš ništa popravljati ako ti se kvalitetno napravi...
ja nisam nijednom išla na popravak.. ako mi slučajno otpadne pramen to se baš i ne vidi jer ih je stvarno puno...da ti otpadne 25 opet imaš 100 i ne kuži se..user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:37:05   
m600
moje su trajale 6mj bez diranja... ovisi koliko ti brzo raste kosa..

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:37:35   
mariola
Ne znam točno jer bi se ja usput i farbala i šišala tih svakih 1,5 mjesec pa bi me došlo oko 700kn. Malo sam ih se zasitila i skinula sam ih i sad su mi doma uladici al kad god mi padne na pamet ja ih ponovo mogu stvaviti.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:40:18   
dominik
to je jos jedna od stvari koje idu na listu "kad se obogatim cu si priustiti" user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:41:16   
mariola
IZVORNA PORUKA: m600

ne moraš ništa popravljati ako ti se kvalitetno napravi...
ja nisam nijednom išla na popravak.. ako mi slučajno otpadne pramen to se baš i ne vidi jer ih je stvarno puno...da ti otpadne 25 opet imaš 100 i ne kuži se..user posted image user posted image


Al ja sam imala double hair, ne klasične. One su mi bolje jer ih ne moraš nositi 6 mjeseci nego ovako svakih mjesec i pol (nekima i dva - meni jako brzo raste kosa) možeš skinuti ili ostaviti.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 9:43:23   
m600
pa da...sve ovisi kakve stavljaš..user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 10:10:38   
božica
IZVORNA PORUKA: Ruža

Od 6. razreda osnivne imam kratku kosu, ponekad mi padne na pamet i pustiti ju, ali brzo odustanem kad krene ona ružna faza prerastanja. Koja je cijena ekstenzijama?
Možda bi se mogla preko ljeta poigrati ako nisu preskupe? Ili ako na lotu dobijem.user posted image
Jel puno unište kosu?

Ružo teško je to sa puštanjem kose znamuser posted image

al nemam pojma koliko su ekstenzijeuser posted image vidim cure imaju iskustvauser posted image

btw ja kada sam puštala kosu onda ssam išla na pšramenove da bolje podnesem to puštanje

< Poruku je uredio božica -- 20.4.2009 10:11:30 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 10:51:20   
novamama
a da ipak pustiš kosu i uštediš te masne pareuser posted image

nije to tako strašno, ako ne misliš i ne gledaš svaki dan koliko je kosa narasla...

a uvijek se može kod frizera, pa danas su bar svakakve duljine kose moderne..

meni je nekako najlakše preko ljeta, ionako začas naraste, a pokrivena je šeširom ili je mokra...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 11:16:03   
Kika83
IZVORNA PORUKA: dominik

to je jos jedna od stvari koje idu na listu "kad se obogatim cu si priustiti" user posted image


I ja user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
20.4.2009 14:53:45   
Lady3
Dam vam ja svoju jeftinije,meni raste ko luda..user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koliko koštaju ekstenzije
5.5.2018 8:35:17   
printees
Dresslily - https://dresslily.com Ja sam naručivala, cijene su puno povoljnije nego na Ebayju.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!